قوی سانتا آنا بادها بوفه در منطقه بسیاری از ترک بدون قدرت در سراسر L. A.

خدمه با لس آنجلس وزارت آب و برق ادامه کار را در اوایل روز سه شنبه به بازگرداندن خدمات برق به صدها نفر از مشتریان که از دست قدرت در میان بادهای قوی یک روز پیش از آن.

بیش از 24 ، 000 مشتریان که قدرت را از دست داده به عنوان بادهای شدید گشته منطقه شنبه تا به حال خدمات بازسازی شده است. اکثر کسانی که هنوز بدون برق هستند در Tujunga و آنها باید قدرت برگشت سه شنبه با توجه به ابزار.

این منطقه می تواند بیشتر قطع به عنوان هفته پیشرفت و northeasterly سانتا آنا بادها حرکت به منطقه است.

“ما باید یک جبهه سرد که رفتن را از طریق این منطقه مربوط به یک منطقه کم فشار است که غواصی به شرق کالیفرنیا گفت:” دیوید شیرین یک هواشناس با خدمات ملی آب و هوا در اخنرد. “این رفتن به ماندن در سرد و باد می وزد طرف … قبل از همه چیز شروع به حل و فصل کردن که ما سر به گرم شدن روند.”

تبلیغات

قوی شمال شرقی وزش باد بین 20 و 30 مایل در ساعت با gusts تا 45 مایل در ساعت در حال انتظار برای بسیاری از دره سان Fernando از جمله هزار اوکس Simi دره, Newbury Park, Woodland Hills, Northridge, Burbank و جهانی شهرستان از طریق پنج شنبه. ارتفاعات بالاتر می توانید ببینید gusts تا 55 مایل در ساعت, پیش بینی می گویند.

آب و خدمات صادر کرده وزش مشاوره برای منطقه هشدار از gusts است که می تواند به ریشه کن کردن درختان به نوبه خود نا امن اشیاء به پرتابه و رانندگی دشوار است, به ویژه برای بالا مشخصات وسایل نقلیه.

در مرکز شهر L. A. در دوشنبه بادها صدر در 50 مایل در ساعت. در جای دیگر gusts رسیده 57 مایل در ساعت در ساگوس و 53 مایل در ساعت در فرودگاه Van Nuys, 55 مایل در ساعت در سانتا مونیکا, 47 مایل در ساعت در کالیفرنیا و 45 مایل در ساعت در فرودگاه بین المللی لس آنجلس و جزیره کاتالینا با توجه به آب و خدمات اطلاعات.

باد زدم گسترده درختان در تپه های هالیوود و سیرا Madre. در گرانادا هیلز فیلم از OnScene.TV نشان داد یک درخت است که سقوط کرده بود به یک خانه. در اسپرک در بلوار پورتر در مرتع پرورش احشام و وزش باد و سرنگون زیادی کاج در westbound 118 آزادراه مسدود کردن دو خط.

تبلیغات

در روز دوشنبه یک نشانه بزرگ سقوط بر روی یک اتومبیل پارک شده در خارج از یک ال سوپر فروشگاه مواد غذایی در ورمونت Knolls منطقه جنوب لس آنجلس است. در LAX یک محموله جت آسیب دیده بود که آن را زده سطل زباله بود که دمیده بر روی باند فرودگاه.

آب و خدمات صادر یخ هشدار برای بسیاری از دره Fernando سان با درجه حرارت رود به شیب کم به 29 درجه بامداد سهشنبه با تنها اندکی warmup به پایین از 33 درجه چهار شنبه.

در لس آنجلس درجه حرارت در حال انتظار ماندند و در پایین 60s شنبه قبل از گرم شدن کمی. با تعطیلات آخر هفته پیش بینی انتظار بالا از 70 درجه در سراسر بسیاری از لس آنجلس.

سرد درجه حرارت بر روی پاشنه از چه بود شکستن رکورد گرم آخر هفته برای جنوب کالیفرنیا با اوج افزایش بالاتر از 80 درجه در برخی از مناطق.

یک رکورد 81 درجه در LAX در شنبه, فراتر قبلی علامت 79 درجه برای این روز در سال 1954. در ساحل طولانی دمای 84 درجه پنج شنبه جای کسی را گرفتن از رکورد قبلی 83 درجه تنظیم در همان روز در سال 1995.

چشمگیر نوسان در درجه حرارت می تواند ناراحت کننده است و کمی غیر معمول برای زمستان در جنوب کالیفرنیا شیرین گفت.

“این می تواند اتفاق می افتد اما آن را اغلب اتفاق نمی افتد,” او گفت:.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر