Stormy Daniels میدارد جدید مبارزه با رئیس جمهور تهمت بیش افترا حاکم

یک وکیل به نمایندگی از Stormy Daniels در نبرد قانونی خود را با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است درخواست که یک پانل از قضات فدرال دوباره به او افترا ادعای متهم جمهور عمدا خدشه دار کردن مستهجن بازیگر اعتبار.

مغلوب ساختن پیشی جستن 2018 جیر مسخره قانونی هنرمند طرح از یک مرد که Daniels گفت تهدید کرده بود او در سال 2011 اگر او صحبت علنی در مورد او گفته 2006 برخورد جنسی با مغلوب ساختن پیشی جستن. رئیس جمهور را رد کرده است, رابطه جنسی با دانیلز.

“یک طرح سال بعد حدود یک مدتی مرد” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “در مجموع باهم کار, بازی, جعلی, اخبار رسانه های برای احمق ها (اما آنها آن را می دانم)!”

این طرح تا به حال منتشر شده توسط وکیل مایکل Avenatti که در آن زمان بود که به نمایندگی از فیلم بازیگر فیلم که نام واقعی است استفانی کلیفورد.

تبلیغات

ایالات متحده منطقه قاضی دادگاه حکم داد بعد از آن سال که مغلوب ساختن پیشی جستن جیر محافظت شده تحت متمم اول قانون اساسی را رد کرد و Daniels’ شکایت.

در روز سه شنبه Daniels’ جدید وکیل کلارک Brewster رفت و سر به سر با مغلوب ساختن پیشی جستن, وکیل, Charles J. سخت تر در دادگاه تجدید نظر فدرال در پاسادنا. یک حکم نیست بلافاصله صادر شده اما منتشر تصمیم باید منتشر شده در 30 تا 90 روز.

در دادگاه بروستر با تمرکز بر آنچه که او به عنوان توضیح داده شده قبلی قضاوت اشتباه در اعطای تهمت حرکت تحت تگزاس مشارکت شهروندان عمل می کنند که در مکان بالاتری بار شاکی در پرونده های حقوقی افترا ساخت آن را آسان تر برای یک متهم به استناد آزادی بیان و حقوق به درخواست دادگاه به سرعت رد دعوی در دادگاه و شاکی پرداخت این متهم در هزینه های قانونی.

اکثر ایالت تصویب قانونی حمایت های شبیه به تگزاس علیه SLAPP (استراتژیک طرح دعوی در دادگاه در برابر مشارکت عمومی) پرونده های حقوقی.

تبلیغات

به جای بروستر گفت: قوانین فدرال دادرسی مدنی باید تو اعمال شده است چرا که نبرد قانونی صورت گرفت در سطح فدرال. تحت این حکم واقعی اتهامات در رسیدگی به شکایات در حال مشاهده “به عنوان واقعی و ساخته شده و در نور بیشتر به نفع شاکی” با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

بروستر نیز عقب رانده برابر قبلی قاضی حکم رقیب که بخشهایی از مغلوب ساختن پیشی جستن جیر هستند قابل اثبات واقعی اظهارات.

مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد کاربر دیگری نوشت که “اوه! این بی دست و پا! @StormyDaniels سابق #IDTheThug” و به اشتراک گذاشته شده در کنار, عکس از طرح و Daniels’ شوهر سابق با خجالت از emoji.

سخت تر از مورد قبلی قاضی حکم و معتقد بود که تگزاس اساسنامه تقریبا یکسان به کالیفرنیا ضد SLAPP اساسنامه. او همچنین نقاشی یک تصویر متفاوت از مغلوب ساختن پیشی جستن را صدای جیر جیر.

“است که یک صدای جیر جیر تنها پاسخ به یورش تبلیغاتی” سخت تر گفت: با استناد به برنامه های تلویزیونی و مصاحبه های دانیلز و Avenatti را در مورد حادثه به اتهام.

سخت تر برگزار شد تا یک کپی از مغلوب ساختن پیشی جستن را صدای جیر جیر و خواندن آن با صدای بلند و تاکید کرد که چگونه رئیس جمهور riffed کردن صدای جیر جیر اصلی را “هذلولی بیانیه است.”

قاضی کیم McLane Wardlaw فشرده سخت تر به عنوان اینکه آیا بخشی از Daniels’ اتهامات می تواند قابل اثبات.

تبلیغات

“زمینه مهم است” او پاسخ داد. “دادگاه منطقه آن را درست کردم. این فهرست مبالغه.”

دانیلز بود دستور داد به پرداخت حدود $293,000 در هزینه وکیل و $1,000 در تحریم های زیر قبلی حاکم است. بروستر گفت که او نمی پرداخت این هزینه ها از این هفته به دلیل دستور رسمی ارائه نمی شد. اگر Daniels غالب در او درخواست تجدید نظر بروستر گفت که منظور خواهد بود مسئله.

دانیلز نیز شکایت کرد به خالی اکتبر 2016 توافقنامه nondisclosure است که مانع او از صحبت کردن در مورد او اتهام رابطه با مغلوب ساختن پیشی جستن. Daniels’ درخواست خود را مغلوب ساختن پیشی جستن او پرداخت هزینه های وکیل در حال بررسی در دولت و دادگاه با توجه به بروستر.

بار نویسنده کارکنان مایکل فینیگان کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر