طوفان را مطلوب اجتماعی-فاصله آب و هوا به کالیفرنیا با باران و برف

اگر شما نیاز به انگیزه بیشتری برای عمل اجتماعی فاصله به سرعت coronavirus مادر طبیعت به شما کمک خواهد کرد.

طوفان در حال حرکت به کالیفرنیا این هفته, آوردن باران و همچنین بارش برف برای مناطق کوهستانی است.

سرد و طوفان است به احتمال زیاد به را گسترده باران و کوه برف به جنوب کالیفرنیا اواخر جمعه به جمعه, سرویس ملی آب و هوا گفت.

کم فشار سیستم است که انتظار می رود به منظور جلب یک پر از رطوبت از اقیانوس آرام است که می تواند تولید قابل توجهی آسمانی در روز یکشنبه و دوشنبه گفت: Eric Boldt یک هواشناس با خدمات ملی آب و هوا در اخنرد. سنگین ترین بارش انتظار می رود که در جنوب و جنوب غربی رو در دامنه کوه ها و کوهپایه.

تبلیغات

باران خواهد بود گسترده به احتمال زیاد بیش از کل منطقه جمعه شب با شدید ترین باران در حال سقوط در بین نیمه شب جمعه و ظهر دوشنبه.

یک تهدید از دوش پراکنده ادامه خواهد داد و سه شنبه تا جمعه با اندکی شانس از بعد از ظهر رعد و برق.

وجود دارد یک طوفان زمستانی سازمان دیده بان برای مناطق شمال کالیفرنیا شنبه آغاز و گسترش از طریق پنج شنبه.

تا 3 اینچ از بارش باران ممکن است در برخی از مناطق ساحلی با سنگین ترین بارندگی انتظار می رود در روز یکشنبه.

تبلیغات

برخی از کوه های سیرا می تواند تا 4 پا از برف است.

باربارا فرر, مدیر لس آنجلس وزارت بهداشت گفت: جمعه شهرستان باید انتظار برای دیدن 1,000 جدید کروناویروس موارد یک روز در هفته های آینده که کلید نگه داشتن نرخ گسترش قابل کنترل است برای اقامت تا حد زیادی در خانه است.

“بعد از چند هفته در حال رفتن به بسیار مهم است چرا که ما در حال رفتن برای دیدن موارد بیشتر از افرادی که مثبت با COVID-19” او گفت: “اما ما امیدواریم که که این میزان افزایش همچنان قابل کنترل است و ما نمی ما پایمال سیستم بهداشت و درمان.”

این که آیا این افزایش همچنان کنترل فرر گفت: بستگی دارد که چگونه به خوبی ساکنان پایبند به دستورالعمل های است که آنها دست خود را بشویید غالبا در خانه بمانند تا آنجا که ممکن است باقی می ماند شش فوت دور از دیگران در هنگام خروج از خانه و جلوگیری از بیرون رفتن به طور کامل اگر آنها بیش از سن 65 احساس بیمار یا شرایط بهداشتی اساسی.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im