طوفان دنیس عظیم بمب Cyclone, بازدید, انگلستان

بزرگنمایی این تصویر

امواج سقوط در برابر دیوار بندرگاه در روز شنبه در جزیره Whithorn, u. k. جف J. Mitchell/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

جف J. Mitchell/گتی ایماژ

در سراسر بریتانیا, مردم در حال تجربه یکی دیگر آخر هفته از قوی وزش باد و بارش شدید باران و احتمال جاری شدن سیل و طوفان دنیس بازدید منطقه است.

دو نفر فوت کرده اند در سواحل جنوب شرقی انگلستان آسوشیتد پرس گزارش. بدن آنها بهبود از طوفان دریا خشن.

انگلستان ملی, هواشناسی, خدمات شناخته شده به عنوان ملاقات در دفتر صادر شده و چندین سنگین باران هشدار برای مناطق انگلستان و ولز است.

“طوفان دنیس را یکی دیگر از بسیار بی قراری املا آب و هوا در این آخر هفته با خطر جاری شدن سیل به ویژه در بخش هایی از انگلستان و ولز و همچنین جنوب اسکاتلند که در آن ذوب برف خواهد شد اضافه کردن به سیل خطر” استیو Willington رئیس هواشناس برای ملاقات منشی در بیانیه ای گفت.

سفر اختلالات نیز انتظار می رود به افزایش است. صدها پرواز به و از انگلیس لغو شد. هواپیما پس از رسیدن زودتر به روز شنبه مواجه دشوار فرود شرایط.

این ملاقات در دفتر همچنین گفت که اتوبوس و قطار خدمات هستند به احتمال زیاد به تاخیر و یا لغو شود. دشوار است شرایط رانندگی و جاده تعطیلی نیز انتظار می رود.

بزرگنمایی این تصویر

سطح رودخانه Ouse افزایش می یابد, در, York, North Yorkshire, در روز شنبه به عنوان طوفان دنیس می رسد. کارشناسان هشدار داده اند که شرایط به مقدار یک “طوفان کامل” با صدها نفر از خانه های در معرض خطر سیل. Oli Scarff/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Oli Scarff/خبرگزاری گتی ایماژ

طوفان دنیس در حال حاضر یکی از پنج قوی ترین nontropical طوفان ثبت شده در شمال اقیانوس اطلس با توجه به واشنگتن پست.

طوفان شدت سرعت بیش از اقیانوس پس از ترکیب با دیگر بمب در نیجریه است که تا به حال آمار ایسلند.

حداقل مرکزی فشار هوا از 920 millibars ثبت شد در روز شنبه با توجه به ملی اقیانوسی و جوی اداره اقیانوس مرکز پیش بینی. کاهش فشار هوا به معنی قوی تر از طوفان. فشار فعلی شبیه به آن دیده می شود در رده 4 طوفان است.

اقیانوس مرکز پیش بینی گزارش گفت که به عنوان طوفان تقویت یکشنبه به این منطقه می توانید انتظار برای دیدن بادها تا 98 mph و امواج ممکن است با ارتفاع بیش از 100 فوت است.

طوفان دنیس می آید تنها چند روز پس از طوفان Ciara آمار در شمال انگلستان باعث جاری شدن سیل و قطع برق. حداقل هشت نفر را در سراسر اروپا از آن طوفان.

بزرگنمایی این تصویر

اورژانس کارگران قرار دادن موانع در محل York, North Yorkshire, در روز شنبه به عنوان طوفان دنیس نوردد در بیش از انگلستان Oli Scarff/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Oli Scarff/خبرگزاری گتی ایماژ

بزرگنمایی این تصویر

پیاده راه رفتن در امتداد تفرجگاه به عنوان امواج بزرگ سقوط در برابر دیوار دریا در پرتهکول ولز به عنوان طوفان دنیس بازدید انگلیس در روز شنبه. جف Caddick/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

جف Caddick/خبرگزاری گتی ایماژ

با زمین هنوز اشباع مقامات نگران هستند که طوفان دنیس باعث خواهد شد حتی بیشتر از جاری شدن سیل و خسارت به اموال.

در روز شنبه حدود 145 انگلیسی پرسنل ارتش و ذخیره کمک کرد راه اندازی موانع و تعمیر دیگران که آسیب دیده بودند در غرب یورکشایر منطقه در شمال انگلستان AP گزارش.

“نیروهای مسلح ما همیشه آماده برای حمایت از مقامات محلی و جوامع در هر زمان که آنها به آن نیاز دارید,”, انگلیسی, وزیر دفاع, بن والاس گفت: گفت: سرویس خبری. “واکنش سریع ارتش امروز کمک خواهد کرد با ارائه سیل امداد رسانی به جوامع محلی در غرب ایالت یورکشایر درشمال انگلستان.”

بزرگنمایی این تصویر

Mytholmroyd ساکنان نگاه کردن بیش سیل موانع به عنوان سربازان افزایش دفاع در برابر طوفان دنیس. کریستوفر Furlong/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

کریستوفر Furlong/گتی ایماژ

بزرگنمایی این تصویر

اعضای 4 گردان هنگ سلطنتی اسکاتلند احداث سیل موانع در ایلکلی غرب ایالت یورکشایر درشمال انگلستان به عنوان طوفان دنیس نوردد در سراسر منطقه است. Oli Scarff/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Oli Scarff/خبرگزاری گتی ایماژ

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>