تجمع سهام در سراسر جهان در امید به آینده اقتصادی

نیویورک – سهام دوباره افزایش یافت سه شنبه بخشی از قوی و در سراسر جهان تجمع برای بازار پس از یک جهش بزرگ در خرید در ایالات متحده و در فروشگاه های آنلاین مطرح امیدوار است که اقتصاد می تواند فرار از رکود اقتصادی آن را نسبتا به سرعت.

S&P 500 صعود 1.9% برای سوم خود را مستقیما به دست آوردن آوردن آن را به عقب در 8 درصد از آن رکورد در ماه فوریه است. سود ساخته شده اند در هفته های اخیر گزارش های منتشر شده در تقویت سرمایه گذار انتظارات که بدترین رکود ممکن است در حال حاضر به تصویب رسید.

ادامه بسیار زیاد کمک از فدرال رزرو نیز حمایت از بازار و صندلی خود گفت: بانک مرکزی ادامه خواهد داد به استفاده از تمام ابزار خود برای کوسن ضربه از بدترین رکود اقتصادی در دهه. اما تجارت باقی می ماند بسیار حفظ سراسر بازار به عنوان بدتر شدن coronavirus روند در چند جهانی در نقاط بالا بردن احتمال این که تمام پیشرفت ها می تواند باز کردن.

S&P 500 شات اولیه 2.8% افزایش از دست داده تقریبا تمام آن در یک نقطه و سپس بسیج بازگشت. تا پایان روز شنبه شاخص شد تا 58.15 امتیاز در 3,124.74.

میانگین صنعتی داو جونز رز 526.82 یا 2% به 26,289.98 و شاخص Nasdaq composite با صعود 169.84 یا 1.7% به 9,895.87.

“این بازار شده اند به دنبال به جلو به اقتصاد بازگشایی و این که بخش بزرگی از داستان را برای چند ماه آینده گفت:” بروس Bittles رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در بیرد.

“احساس من این است که در حالی که reopenings و همه چیز بهتر از آن نمی تواند بدون برخی از backsteps و من فکر می کنم آن خواهید بود یک سنگی چند ماه بیشتر برای بازار.”

خرده فروشی شروع به پریدن کرد 17.7 درصد از ماه آوریل به بیش از دو اقتصاددانان انتظارات به جابجایی برخی از رکورد خود را-تنظیم فرو در مارس و آوریل به عنوان کسب و کار بازگشایی در سراسر کشور است. این شرح زودتر گزارش می دهد که ایالات متحده در بازار کار به طور غیر منتظره تقویت ماه گذشته.

اقتصاددانان در IHS Markit گفت: این می تواند کوتاه ترین رکود اقتصادی ثبت شده برای ایالات متحده شاید فقط چند ماه.

در میان دیگر نشانه های دلگرم کننده ترغیب بازار در سراسر جهان: محققان در انگلستان گفت: آنها برای اولین بار شواهدی وجود دارد که مواد مخدر می تواند به بهبود بقا از COVID-19 است که در حال حاضر به طور گسترده ای در دسترس و ارزان است.

زیر بنای همه از بازار قدرت است ادامه داد: کمک های آینده از بانک مرکزی که بارها و بارها به اقتصاد را نجات. فدرال رزرو کمک به نوبه خود بازارهای سهام در روز دوشنبه پس از آن گفت: آن را به خرید مسائل فردی و اوراق قرضه شرکت های بزرگ به عنوان بخشی از یک قبلا اعلام برنامه برای حمایت از اعطای وام به بازار.

“فدرال رزرو آب گرفتگی اقتصاد با نقدینگی” گفت: شیدا فردریک معاون رئیس جمهور از تجارت و مشتقات در چارلز شواب.

و با مقدار زیادی از پول نشسته uninvested در بازار پول حساب بازار بالقوه بیشتر سوخت برای آن پا بعد بالاتر, او گفت:. “مردم فقط در حال انتظار برای هر خبر خوب برای پرش در و رانندگی که بالاتر است.”

هنوز هم احتیاط همچنان به اجرا از طریق بازار. و تعدادی از مدیران صندوق در بانک مرکزی آمریکا ماهانه بررسی می گویند بازار سهام است که بالاتر از حد ارزشگذاری زیر آن نزدیک به 40 درصد افزایش از اواخر ماه مارس است.

این تجمع نیز با نشان دادن برخی از ترک ها به تازگی به عنوان سرمایه گذاران نگران هستند که ممکن است تجدید حیات عفونت می تواند فشار دولت برای بازگرداندن مستند اقدامات به سرعت گسترش ویروس.

تحلیلگران در روز سه شنبه اشاره کرد دلسرد روند در فلوریدا و تگزاس و چین است. و حتی اگر stay-at-home سفارشات لازم نیست دوباره نگران مصرف کنندگان و کسب و کار می تواند به جلو و عقب در هزینه های خود را.

شک و تردید شده بالا در مورد سهام بازار را اجرا کنید پس از آن شروع به بالا رفتن از ضربه پایین در اواخر ماه مارس پایین 34 درصد از آن را ضبط. بزرگ backstops از تغذیه و کاپیتول هیل کمک به توقف کاهش می یابد.

اخیرا سرمایه گذاران تحت فشار بوده اند تا سهام شرکت هایی که سود از بازگشایی اقتصاد در انتظارات این فعالیت می تواند دوباره بجای اول برگشتن به دولت آرامش خاموش کردن محدودیت های قرار دادن در محل به سرعت گسترش ویروس.

این سهام بودند دوباره پیشرو بازار در روز سه شنبه. کوچکتر سهام در میان بازار بزرگترین برندگان که اغلب اتفاق می افتد زمانی که سرمایه گذاران در حال گرفتن بیشتر خوش بینانه در مورد اقتصاد است. این شاخص راسل 2000 کوچک-کلاه سهام افزایش 2.3%.

Nordstrom شروع به پریدن کرد 12.9% برای یکی از بزرگترین دستاوردهای در S&P 500 رهبری یک گروه از خرده فروشان که به نفع ایستاده اگر خریداران بازگشت به فروشگاه.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

عملکرد 10 ساله خزانه داری افزایش یافت به 0.74% از 0.70% اواخر دوشنبه. این تمایل به حرکت با انتظار سرمایه گذاران برای اقتصاد و تورم است.

در آسیا ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن شروع به پریدن کرد 4.9% کره جنوبی را Kospi رسید 5.3 درصد و هانگ سنگ در هنگ کنگ 2.4% افزایش پیدا کرد. در اروپا و آلمان را داخ بازگشت 3.4%, شاخص CAC 40 در فرانسه افزایش 2.8 درصد و FTSE 100 لندن اضافه شده 2.9%.

معیار آمریکا نفت خام برای تحویل ژوئیه افزایش یافت $1.26 به حل و فصل در $38.38 هر بشکه دوشنبه. نفت خام برنت برای تحویل در ماه آگوست افزایش یافت $1.24 دلار 40.96 در هر بشکه رسید.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>