سهام به شدت سقوط وال استریت; داو جونز غرق 3.1%

نیویورک – سهام ایالات متحده به شدت کاهش یافت و در مسیر خود را برای بدترین هفته از اکتبر 2008 به عنوان گسترش coronavirus را تهدید به از خط خارج شدن اقتصاد جهانی است.

شیوع ویروس بوده و تعطیل مراکز صنعتی در حال تخلیه مغازه ها و شدت چین دار, سفر در سراسر جهان است. بیشتر شرکت ها در حال هشدار به سرمایه گذاران است که منابع مالی خود را در آمار به دلیل اختلال در زنجیره تامین و فروش. دولت در حال گرفتن به طور فزاینده ای شدید اقدامات آنها به عنوان تقلا برای مهار ویروس.

میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافت و 796 امتیاز یا 3.1% به 24,970 از 11:15 صبح به آن را به پایین به عنوان بسیاری از 1,085 امتیاز پیش از آن.

S&P 500 از دست 2.7 درصد و نزدک کاهش 2%. چین معیار شاخص کاهش یافت و 3.7 درصد و آلمان داخ کاهش 4.6%.

معیار S&P 500 شاخص در حال حاضر از دست داد 15% پس از هدف قرار دادن یک رکورد بالا فقط 10 روز پیش. تار و مار شده زدم عمده هر شاخص به آنچه ناظران بازار را “اصلاح” و یا سقوط از 10% یا بیشتر از یک قله است. آخرین بار است که رخ داده بود در اواخر سال 2018 به عنوان یک تعرفه جنگ با چین افزایش. ناظران بازار میگویند برای ماه که سهام به شدت در آسیا و طولانی سر رسیده و دیگر به عقب برگشت.

قیمت اوراق قرضه افزایش یافت و دوباره به عنوان سرمایه گذاران به دنبال ایمنی و تر شد بدبینانه در مورد اقتصاد چشم انداز. که تحت فشار قرار دادند بازده به پایین ترین سطح خود ، عملکرد 10 ساله خزانه توجه به شدت کاهش یافت و به 1.17% از 1.30% اواخر پنج شنبه. که عملکرد یک معیار برای رهن خانه و بسیاری از انواع دیگر وام.

قیمت نفت خام کاهش یافت 6.5% بیش از نگرانی های است که جهانی سفر و حمل و نقل خواهد شد به شدت ديگر و صدمه دیده است تقاضا برای انرژی است. قیمت معیار خام ایالات متحده در حال حاضر کاهش یافته است 17% این هفته است.

این یک هفته ای فروش در بازار به شرح زیر ماه از عدم اطمینان در مورد گسترش ویروس که آمار چین در ماه دسامبر و تعطیل زیادی عصری که ملت در ماه ژانویه. چین هنوز سخت ترین آمار کشور است و بسیاری از 83,000 موارد در سراسر جهان و مرگ و میر مرتبط.

عدم قطعیت تبدیل به ترس به عنوان ویروس شروع به پریدن به مکان های خارج از کانون و نقش برآب امید برای مهار.

شرکت های هواپیمایی و تفریحی رنج می برد برخی از بدترین ضربات را به عنوان پرواز در مسیرهای لغو همراه با برنامه سفر. نام های بزرگ مانند اپل و بادویزر آبجو AB InBev بخشی از یک لیست در حال رشد از شرکت های انتظار درد مالی از ویروس. دل و ورزشی-شرکت پوشیدن Columbia Sportswear آخرین شرکت های انتظار تاثیر به خط پایین خود را.

یک نگرانی بزرگ سرمایه گذاران این است که بازار سهام تار و مار می تواند اثر روانی بر مصرف کنندگان ساخت آنها تمایلی به صرف پول و رفتن به مکان های شلوغ مانند فروشگاه ها, رستوران ها و سینما.

اواخر سال 2018 بازار سهام غوطه مثلا از خط خارج فروش تعطیلات که در آن سال. در حال حاضر تحلیلگران نگران هستند که سهام آخرین و غش کردن می تواند هزینه های مصرف کننده — که باعث می شود تا برخی از 70 درصد از اقتصاد به قرارداد دوباره.

کریگ جانسون رئيس جمهور از مشتری رشد همکاران و مصرف کننده مشاوره می گوید که او تا به حال انتظار می رود سالانه خرده فروشی به 4.1% اما او در حال حاضر می گوید: آن را افزایش می دهد فقط 2.2% اگر تاثیر این ویروس جدید در چین فراتر از مارس.

“این است که یک هدف در حال حرکت در حال حاضر,” او گفت:. “وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت است.”

Nitin جین مدیر عامل خرده فروشی تمرین در AlixPartners گفت که در حالی که خرید و فروش اقلام روزمره مانند کنسرو شده و تجهیزات پزشکی افزایش می دهد در کوتاه مدت خرید و فروش کالاهای لوکس می دم به عنوان high-end خریداران عصبی تبدیل شده.

بسیاری از شرکت ها به چشم انداز صورت ديگر نتایج مالی با سهام خود را در حال حاضر تجارت در سطوح بالا نسبت به درآمد خود را. قبل از این ویروس نگرانی منفجر شد سرمایه گذاران شده است هل دادن سهام بالاتر از انتظارات که قوی رشد سود راه اندازی شد به رزومه کاری برای شرکت ها پس از کاهش بیشتر 2019. اگر رشد سود نمی کند تا سطح شیب دار در این سال, که باعث می شود بسیار قیمت بازار سهام و حتی بیشتر آسیب پذیر است.

نزدیک به 60 سازمان ملل به نمایندگی از همه قاره ها به جز قطب جنوب را تایید کرده اند موارد است. شیوع ویروس باعث شده است تا طیف گسترده ای از واکنش های از سازمان ملل و امید برای مهار گسترش آن و تاثیر اقتصادی.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

ژنو نشان می دهد خودکار لغو شد به عنوان مقامات سوئیس ممنوع رویداد بزرگ از بیش از 1 ، 000 مردم است. بخش هایی از شمال ایتالیا روز سه شنبه صنعتی و مالی مرکز باقی می ماند تحت قرنطینه. ژاپن در حال آماده سازی برای بستن مدارس در سراسر کشور. ایالات متحده در حال آماده سازی برای این ویروس پس از یک مورد ربطی به سفر تایید شد در کالیفرنیا است.

___

AP خرده فروشی نویسنده آن د’Innocenzio کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im