استکهلم انتظار می رود برای رسیدن به گله ایمنی در مه, سفیر سوئد می گوید

بزرگنمایی این تصویر

مردم لذت بردن از درجه حرارت بالا در تاریخ 22 آوریل در استکهلم. سوئد است و نه تحمیل فوق العاده مستند اقدامات دیده می شود در سراسر اروپا است. آندرس Wiklund/TT News Agency/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

آندرس Wiklund/TT News Agency/خبرگزاری گتی ایماژ

سوئد سفیر آمریکا معتقد است این کشور بحث برانگیز استراتژی به دنبال “گله ایمنی” — و نه قفل کردن کشور است که تحمل موفقیت با سرمایه استکهلم البته برای رسیدن به گله ایمنی در چند هفته آینده.

“حدود 30 درصد از مردم در استکهلم رسیده اند سطح ایمنی” کارین Ulrika Olofsdotter NPR گفت. “ما می تواند رسیدن به گله ایمنی در پایتخت در اوایل ماه آینده.”

گله ایمنی به معنی اکثریت توجه به جمعیت تبدیل شده است سیستم ایمنی بدن به یک بیماری عفونی یا دوره نقاهت بعد از آن و یا از طریق واکسیناسیون است. برخی از محققان قرار داده اند در آستانه coronavirus گله ایمنی در 60 درصد در برخی از مناطق.

هیچ اثبات علمی این است که افرادی که از بهبود COVID-19 در واقع محافظت از دوم عفونت است. سازمان بهداشت جهانی روز جمعه گفت: این ایده که یک بار به عفونت می تواند منجر به ایمنی هنوز ثابت نشده است.

Olofsdotter توافق کردند که بیشتر تحقیق و آزمایش مورد نیاز است برای پاسخ به این سوال طولانی در مورد ایمنی. دولت سوئد آماده است برای تغییر استراتژی خود باید این وضعیت نیاز به آن وجود دارد اما در حال حاضر هیچ برنامه ای برای تغییر دوره, او گفت:.

مدارس و رستوران ها و مراکز باقی مانده اند باز در سوئد. دولت صادر اجتماعی فاصله دستورالعمل دلسرد غیر ضروری سفر و توصیه می شود که مردم بیش از 70 در خانه بماند. مقامات نیز ممنوع تجمعات بیش از 50 نفر و بازدید به خانه های پرستاری ممنوع است.

در حالی که اکثریت قریب به اتفاق از سوئدی ها تصویب و به دنبال دولت دستورالعمل گزارش ها نشان می دهد استکهلم ساکنان شروع به شکستن قوانین به عنوان آب و هوا گرم تر می شود. دولت به سرعت در پاسخ به تهدید به تعطیل کردن هر گونه رستوران یا نوار است که نتواند برای اجرای مناسب اجتماعی فاصله.

“من نمی خواهم برای دیدن کامل هر گونه فضای باز رستوران ها در استکهلم و یا هر جای دیگری. در غیر این صورت کسب و کار بسته خواهد شد” سوئد, صفحه اصلی, وزیر امور Mikael Damberg گفت: در روز جمعه.

با توجه به آخرین اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز وجود دارد بیش از 18,500 تایید coronavirus موارد در سوئد با 2,194 فتح کرد گرفته شد مرگ و میر ناشی از یکشنبه.

این اعداد اصلا جواب خوبی که در مقایسه با سایر کشورهای اسکاندیناوی. دانمارک که در اوایل این ماه آرام برخی از محدودیت های آن است و بسته شدن در 8,800 coronavirus موارد است. آن مرگ و میر می ایستد در 422. فنلاند به تازگی تمدید ممنوعیت آن در تجمع جرم از طریق تابستان است. این کشور بیش از 4500 مورد تأیید و گزارش 190 coronavirus مرگ و میر. هر دو کشور دانمارک و فنلاند جمعیت حدود 5 میلیون است که تقریبا نیمی از آن از سوئد است.

“ما همان هدف به عنوان همه کشورهای دیگر است و البته برای نجات به عنوان بسیاری از زندگی به عنوان امکان پذیر است و حفاظت از بهداشت عمومی” Olofsdotter گفت. “بنابراین ما با همان واقعیت را به عنوان هر کس دیگری. اما آنچه متفاوت است و من فکر می کنم این مهم است که به تاکید است که همه کشورها متفاوت است که سیاستمداران را از این اقدامات است که آنها فکر می کنم بهترین کار برای کشور خود و عموم مردم است.”

بیش از نیمی از تمام مرگ و میر در سوئد رخ داده است در مراقبت از سالمندان, خانه, دکتر آندرس Tegnell ارشد اپیدمیولوژی در سوئد آژانس بهداشت عمومی گفت: CNBC در روز پنج شنبه. دولت در حال بررسی علل این مرگ و میر بالا در این کشور خانه های سالمندان.

“هنگامی که ما می دانیم که چگونه به آن را حذف به مراقبت از سالمندان امکانات دولت می تواند توصیه ها و اقدامات سعی کنید برای جلوگیری از آن به این دلیل است که بزرگترین تراژدی این است که آن را بدست به خانه های سالمندان” Olofsdotter NPR گفت.

سفیر گفت: این تصمیم به نگه داشتن رستوران ها و مغازه ها و مدارس باز در طول بحران به طور بالقوه می تواند با سرعت بالا, سوئد, اقتصادی, اما, او روشن ساخته است که کسب و کار و کارکنان رنج شده اند تحت این بیماری همه گیر.

“ما بیکاری بود که حدود 6.5% قبل از در حال حاضر تقریبا حدود 11 درصد و رشد,” او گفت:. “این است که بسیار جدی است و ما انتظار داریم که تولید ناخالص داخلی ما را کوچک بین 4-10% برای سال 2020 است.”

سران اتحادیه اروپا هفته گذشته موفق به رسیدن به یک معامله در یک بهبود اقتصادی برنامه برای آن 27 کشور عضو.

در اوایل این ماه نخست وزیر سوئد Stefan Löfven گفت: هزاران نفر در کشور می میرند.

“ما را انتخاب کرده اند یک استراتژی تلاش برای پهن کردن منحنی و نه بیش از حد دراماتیک یک روند چرا که پس از آن سیستم مراقبت های بهداشتی احتمالا نمی خواهد مقابله,” او گفت سوئدی روزنامه Dagens Nyheter. “اما آن را نیز بدان معنی است که ما باید بیشتر به طور جدی بیمار افرادی که نیاز به مراقبت های ویژه ما را به میزان قابل توجهی مرگ و میر بیشتر. ما تعداد مردگان در هزار است.”

tinyurlis.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>