معاملات سهام پس از Coronavirus جلسه پیچیده Loeffler را گشتند پیشنهاد

بزرگنمایی این تصویر

گرجستان و جمهوری خواه وزیر بهداشت ، کلی Loeffler به فروش می رسد $20 میلیون سهام در هفته های ساختمان به کروناویروس بیماری همه گیر. Al Drago/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Al Drago/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

جدید سناتور ایالات متحده از گرجستان آمده است در زیر آتش برای فروش 20 میلیون دلار در سهام پس از یک جلسه در هفته تا ساختمان به coronavirus بیماری همه گیر.

جمهوری خواه کلی Loeffler منصوب شد به صندلی خود در برابر رئیس جمهور تهمت را بخواهد. در حال حاضر فقط سه ماه به ملاقات Loeffler است که مبارزه برای زندگی سیاسی پیش از انتخابات در ماه نوامبر.

مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان او تا به حال لابی به شدت برای کنگره ایالات متحده Doug Collins برای به دست آوردن صندلی خالی به جای. اما کالیفرنیا ، برایان کمپ منصوب Loeffler.

ثروتمند گرجستان بازرگان تا به حال یک داستان فوتی و فوری. او در موفق ایلینوی مزرعه و کشیده شد به جهان از معاملات سهام. در نهایت او مشغول به کار در صنعت خدمات مالی به عنوان رئیس اجرایی است.

تحلیلگران سیاسی می گویند کمپ برداشت Loeffler به پل در حال رشد شکاف میان تهمت حامیان و حومه زن رای دهندگان به دنبال یک جایگزین.

Loeffler است پس ثابت می شود یک آواز حامی رئیس جمهور به خصوص در طول سنا استیضاح محاکمه. اما حتی در اوایل او اذعان کرد او سیاسی نوچه رو یک نبرد دشوار در پیش است.

“من می دانم که من یک مقدار زیادی از کار را به انجام به کسب اعتماد و حمایت از هموطنان گرجی,” او گفت:.

فقط چند ماه بعد که اعتماد و حمایت آویزان در تعادل می باشد. Loeffler است که بخشی از یک گروه از سناتورها — هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواه — که اخیر سهام معاملات تحت بررسی.

Loeffler و همسرش که مدیر عامل یک شرکت است که دارای بازار بورس نیویورک ریخته, و میلیون دلار در سهام پس از او با حضور در یک بسته-درب مجلس سنا در جلسه توجیهی در coronavirus در ماه ژانویه است. زن و شوهر نیز برداشت سرمایه گذاری در شرکت هایی که بهره مند شده اند در این بیماری همه گیر.

جزئیات به اشتراک گذاشته شد به عنوان بخشی از قانون سال 2012 به نام سهام عمل می کنند.

دانشگاه اموری استاد علوم سیاسی Andra Gillespie می گوید زمان نمی تواند بدتر برای سناتور.

“و به این ترتیب داستان که آمده اند در مورد معاملات سهام, شما می دانید, چیزهایی هستند که او را در موضع دفاعی در یک زمان که در آن او تلاش برای معرفی خودش و که در آن او تلاش برای یک دوره ماه عسل” گیلیسپی گفت.

سهام عمل می ایستد برای “توقف معاملات در کنگره دانش است.” دانشگاه کلمبیا قانون پروفسور جان قهوه جونیور می گوید کنگره تصویب این قانون در پی مطالعات نشان قانونگذاران مالی با بهره گیری از دولت خود کار می کنند.

“کنگره دریافت می کردند فوق العاده بالا و بازده بهتر از هر صندوق های تامینی,” قهوه گفت.

Loeffler است با شور و نشاط در دفاع از خودش در دور مصاحبه. او گفت: معاملات ساخته شده بودند بدون این که زن و شوهر دانش زیرا آنها با استفاده از یک نابینا اعتماد و شخص ثالث دسته از معاملات خود را.

“من هیچ درگیری با سرمایه گذاری فعالیت های انجام شده توسط شخص ثالث, مشاور,” او گفت: خبری بلومبرگ.

او اعلام کرد او و همسرش خواهد محروم خود را از سرمایه گذاری سهام خود را در تلاش برای قرار دادن انتقاد به بقیه.

اما این تحولات داده اند مخالفان مانند کالینز است که در حال اجرا در برابر او را به عنوان به خوبی به عنوان او دموکراتیک رقبای جدید مهمات در برابر او.

سهام نمی تواند بالاتر است. کارشناسان می گویند گرجستان می تواند یک کلید دولت بعد از این سال زمانی که انتخابات تعیین اگر جمهوری خواهان یا دموکرات ها کنترل سنا.

“این جایی است که یک بار یک جمهوری خواه دژ است که در حال حاضر تبدیل شده است فوق العاده رقابتی” گفت: اموری است Gillespie از دولت است.

برای Loeffler, این بدان معناست که در هفته های آینده و ماه حیاتی خواهد بود برای او و حزب سیاسی و اقبال.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de