متحده تقریبا دو برابر برنامه ریزی برای تماس با ردیاب پس NPR آنها را مورد بررسی و 10 ماه پیش

بزرگنمایی این تصویر

ملاکی استوارت با واشنگتن, وزارت بهداشت و درمان با این نسخهها کار تمام وقت به عنوان یک تماس ردیاب برای COVID-19 پاسخ. واشنگتن قصد دارد برای افزایش تماس آن ردیابی نیروی کار در آینده نزدیک. رایان tanya warren/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

رایان tanya warren/NPR

توجه: این داستان در اصل منتشر شده در آوریل 28. ما به روز رسانی آن را در سراسر به منعکس کننده به روز رسانی و اطلاعات جدید از چند کشور.

در اواخر ماه آوریل NPR, بررسی تمام 50 ایالت پورتوریکو و منطقه کلمبیا به آنها بخواهید در مورد تماس خود را ردیابی نیروی کار است. این نظرسنجی نشان داد که می گوید تا به حال, یا برنامه ریزی شده به حدود 36,000 کارگران در مجموع متمرکز در تماس با ردیابی یک استراتژی کلیدی برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس و جلوگیری از شیوع بیماری.

در ده روز پس از NPR اول انتشار نتایج این نظرسنجی ما و دریافت پاسخ از چندین متحده; علاوه بر این برخی از کشورهای با جمعیت اعلام برنامه های جدید برای افزایش تماس با ردیابی.

در 44 ایالت و ناحیه کلمبیا در حال حاضر قصد دارد به گسترش تماس خود را ردیابی نیروی کار به کل از 66,197 کارگران — افزایش 30,000 تعداد است که برنامه ریزی شده بود هفته گذشته هنگامی که ما برای اولین بار منتشر شده است.

بهداشت عمومی رهبران به طور گسترده ای معتقدند که جوامع نیاز به سطح شیب دار تا ظرفیت خود را برای تست و ردیابی و جداسازی به منظور راحتی و سهولت در اجتماعی فاصله اقدامات و اجازه می دهد مردم را به بازگشت به کار.

ایده پشت این بهداشت عمومی استراتژی ساده است: نگه داشتن این ویروس در بررسی با داشتن تیم های بهداشت عمومی کارگران — اپیدیولوژی پرستاران آموزش شهروندان — شناسایی هر مثبت مورد پیگیری کردن مخاطبین خود را و کمک به فرد بیمار و کسانی که در معرض خود را منزوی.

این استراتژی است که ثابت شده است به کار در کشورهای دیگر از جمله چین و کره جنوبی و آلمان است. برای آن به کار در ایالات متحده آمریکا و جوامع محلی نیاز کافی تست و آنها نیاز به گسترش سلامت عمومی نیروی کار است. توسط بسیاری.

یک گروه با نفوذ از مقامات سابق دولت منتشر شد نامه ای هفته گذشته خواستار تماس با ردیابی نیروی کار 180,000 در سراسر کشور است. دیگر برآورد که چگونه بسیاری از تماس با ردیاب های مورد نیاز طیف وسیعی از 100,000 به 300,000.

از 44 ایالت و ناحیه کلمبیا که ما در حال حاضر اطلاعات متحده گزارش شده داشتن حداقل 11,142 تماس با ردیاب کار در حال حاضر. (ارقام برای بسیاری از کشورهای در اصل نظر سنجی به روز نشده است بنابراین تعداد کل ممکن است بالاتر است.) اما متحده به نظر می رسد به حرکت سریع برای افزایش نیروی انسانی.

در میان اخیر تغييرات متحده قصد دارد کالیفرنیا اعلام همکاری با UCSF برای قرار دادن 3000 نفر در هفته از طریق آن 20 ساعت تماس ردیابی آموزش با هدف در نهایت داشتن 20,000 تماس با ردیاب. ایالت نیویورک همچنین اعلام کرد برنامه ای برای استخدام به عنوان بسیاری از 17,000 کارگران در همکاری با بلومبرگ Philanthropies این دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده بهداشت عمومی و غیر انتفاعی حل برای صرفه جویی در زندگی می کند.

در حال بارگذاری…

در حال بارگذاری…

خام اعداد هر دولت باید متفاوت با اندازه جمعیت تعداد موارد مثبت و آیا اقدامات مانند اجتماعی فاصله را به طور موثر محدود تماس با ما برای هر مورد می گوید: دکتر تام فریدن سابق مدیر مراکز کنترل و پیشگیری بیماری که منجر به حل و فصل برای صرفه جویی در زندگی می کند.

با توجه به انجمن ملی شهرستان و شهر مقامات بهداشت که به تازگی با صدور بیانیه موقعیت در تماس با ردیابی, 15 سلامت کارگران در هر 100000 نفر است که پایه شماره در طول زمان عادی و در طول یک بیماری همه گیر این تعداد باید دو تا 30 تماس ردیاب در هر 100 ، 000 نفر است. سیاستگذاران در چندین ایالت از جمله نیویورک و ایلینوی ذکر کرده اند این معیار در اعلام نیروی انسانی خود اهداف.

هنوز حساب دیفرانسیل و انتگرال برای چگونه بسیاری از ردیاب های مورد نیاز ممکن است به عنوان ساده به عنوان به دنبال در اندازه جمعیت به اندازه یک جامعه شیوع و تعداد مخاطبین در هر مورد نیز تاثیر تعداد تماس با ردیاب مورد نیاز است. Melaney آرنولد سخنگوی ایلینوی وزارت بهداشت اشاره کرد و در پاسخ به NPR که استخدام تصمیمات پیچیده هستند و سرعت که با آن مثبت COVID-19 موارد می توان تست شده و جدا شده خود را تحت تاثیر قرار پیش بینی شده تعداد نیروی انسانی.

چندین تماس تحقیقی نیروی کار برگه در حال حاضر در دسترس برای سیاستگذاران: یک ماشین حساب رونمایی شد پنج شنبه از دو بهداشت عمومی سنگین وزن ها — انجمن های ایالتی و ارضی مقامات بهداشت و انجمن ملی شهرستان و شهر مقامات بهداشتی — و Mullan موسسه در دانشگاه جورج واشنگتن. و یکی دیگر از ماشین حساب منتشر شده است حل و فصل برای صرفه جویی در زندگی می کند.

بزرگ تلاش های استخدام, اما نه همه جا

چند متحده که در زمان بررسی ما در حال ساخت تلاش ها برای تقویت تماس خود را ردیابی حقوقی واجد شرایط. قابل توجه نمونه شامل لوئیزیانا و کنتاکی که هر دو برنامه ریزی برای استخدام 700 نفر; تگزاس که 1,150 تماس با ردیاب و استخدام دیگری 2,850 برای شروع و کانزاس که برنامه را بر روی 400.

“من واقعا خوشحال هستم که برای دیدن وجود دارد بسیاری از مکان های که در اینجا به فکر این طریق و واقعا قرار دادن بسیاری از تلاش به که گام بعدی می گوید:” کریستال واتسون ارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت یک نویسنده سرب از مرکز کاغذ سفید در تماس با ردیابی ظرفیت.

از مکان های که در پاسخ به NPR یا منتشر کرده اند این اطلاعات را در مطبوعات هشت قرار دارد به پیش افتادن که 30 کارگران در هر 100,000 آستانه: آلاسکا, کالیفرنیا, District of Columbia, ایلینوی, میشیگان, نبراسکا, نیویورک و داکوتای شمالی.

در واقع داکوتای شمالی و آلاسکا ایستادگی کردن به طور چشمگیری از بسته: پس از برنامه ریزی استخدام خروش داکوتای شمالی خواهد شد که 66 تماس با ردیاب در کارکنان در هر 100 ، 000 ساکنان و آلاسکا را 68.

“داکوتای شمالی رهبری معتقد است گسترده تست ظرفیت زوج با یک قوی تماس با ردیابی زیرساخت کلید قطعات به افزایش بالاتر از این زمان سلامت چالش” Vern Dosch تماس, ردیابی مدیر برای داکوتای شمالی نوشت: در بیانیه به NPR. “ما متعهد به سرمایه گذاری در منابع انسانی و فن آوری مورد نیاز برای ایجاد این اتفاق می افتد. ما ساختمان فردا در حقایق ترس نیست.”

اعطا داکوتای شمالی و آلاسکا را در میان کوچکترین جمعیت از تمام متحده — استخدام چند صد تماس ردیاب برای پاسخگویی به این نیاز است که قطعا راحت تر از onboarding 20,000 در کالیفرنیا است.

از جمله تمام برنامه ریزی کارکنان شده متوسط نرخ تماس با ردیاب در میان کشورهای ما تا به حال از اطلاعات خواهد بود 17 در هر 100000 نفر – فقط بالاتر از برآورد نیاز در طول زمان عادی و نیمی از آنچه که پیش بینی می شود مورد نیاز در طول coronavirus بیماری همه گیر. ميانه کمتر است: نه تماس با ردیاب در هر 100 ، 000.

واتسون هشدار متحده در برابر این بازی توسط گوش. “این است که واقعا چیزی است که ما نباید undershoot,” او می گوید. البته مقامات بهداشت عمومی نیاز به نگه داشتن چشم و نزدیک در انتقال و موارد بیشتر موارد به معنی شما نیاز به تماس با ردیاب — اما واتسون می گوید: سرمایه گذاری در تماس ردیابی در حال حاضر حرکت هوشمند.

“ما در حال صرف تریلیون ها دلار در جنبه های اقتصادی این است که مهم است” او می گوید. “اما اگر ما مایل به قرار دادن در تلاش برای بهداشت عمومی سمت به واقع این کنترل و کاهش اثرات اقتصادی — مبارزه این در منبع آن — که معنا ندارد برای من.”

یک درهم آمیخته از کارکنان و برنامه های در شار

نه هر دولت در پاسخ به NPR درخواست. چند متحده – از جمله آیداهو و ویرجینیا — پاسخ نمی دهند اما گفت که آنها قادر به ارائه ایالت شماره تماس ردیاب به دلیل تماس با ردیابی های انجام شده با ادارات بهداشت محلی.

یک سخنگوی میشیگان وزارت بهداشت توضیح داد که کارمندان دولت کمک کند “برخی از ادارات بهداشت محلی با مورد بررسی و تماس با تحريک افزايش میيابد که اولین گام در روند تماس با ردیابی” اما تعدادی از شهرستان کارکنان که کار را برای ردیابی اطلاعات تماس در دسترس نیست.

کشورهای دیگر که تکیه در شهرستان ادارات بهداشت برای انجام تماس ردیابی تنها قادر به ارائه برآورد نیروی انسانی شهرستان سطوح. اوکلاهما سخنگوی توضیح داد که 150 شماره از تعقیب آنها ارائه “یک ballpark را به عنوان ما در شهرستان پرستاران که انجام مشاغل متعدد از جمله تماس با ردیابی.”

دولت دیگری که قادر به ارائه تماس تحقیقی اعداد بود و گرجستان که در حال حاضر شروع به سهولت اجتماعی فاصله گرفته است. سخنگوی نانسی Nydam از گرجستان وزارت بهداشت NPR گفت که “تعداد کل تماس با ردیاب متفاوت خواهد بود به طور گسترده ای توسط [سلامت] district, بنابراین ما هنوز رتبهدهی نشده است قادر به قرار دادن یک تعداد دقیق به آن است.” او افزود که دولت درگیر شدن با دانشجویان پزشکی و احتمالا گارد ملی که اطلاعات بیشتری در دسترس خواهد بود در روزهای آینده.

در این نظر سنجی چند متحده اشاره کرد که برنامه های خود را بسیار در شار. “همانطور که ما در حال توسعه برنامه های ما, ما در حال استخدام و آموزش اولیه گروه از اپيدميولوژيستها” یک سخنگوی کلرادو مشترک مرکز اطلاعات در پاسخ به NPR در این نظرسنجی اشاره کرد آنها با شروع از 50 اپيدميولوژيستها در حال حاضر, اما ممکن است اضافه کردن بیشتر در هفته های آینده.

چند ایالت از جمله ایالت مینه سوتا نشان داد که آنها لازم نیست که برنامه های فعلی به استخدام بیشتر تماس با ردیاب. Andrea Ahneman یک سخنگوی COVID-19 دیدگاه در مینه سوتا نوشت که دولت تا به حال بیش از 100 کارکنان در حال حاضر و که “این است که ظرفیت های فراوانی برای زمان نیاز دارد.” مینه سوتا بعد از روشن به NPR که اگر چه این طرح به استخدام کارگران جدید به انجام تماس با ردیابی آن برنامه ریزی برای جابهجا کردن وضعیت فعلی و محلی بهداشت عمومی کارگران برای انجام تماس ردیابی با هدف رسیدن به بیش از 1000 تماس با ردیاب بیش از چند هفته آینده.

آمده است که گفت: آنها به دنبال به گسترش تماس با ردیابی ظرفیت در حال گرفتن خلاق در مورد پیدا کردن نیروی کار است. نوادا گفت: این داوطلبان استخدام برای “دراماتیک توسعه” از آن تماس ردیابی ظرفیت. ایالت اوکلاهما آموزش سال چهارم پزشکی ساکنان به انجام تماس ردیابی. مین استخدام کرده است برخی به تازگی بازنشسته اپیدیولوژی. گرجستان و آیووا در حال برنامه ریزی برای تماس در گارد ملی.

در حدود نیمی از کشورهای مورد بررسی نشان داد آنها با توجه به استفاده از گوشی های هوشمند و یا آنلاین برنامه برای کمک تماس ردیابی. چند تصمیم گرفته بود در یک برنامه خاص اما ذکر چند برنامه Google که در حال توسعه است. برخی از ایالت ها نشان داد که آنها امیدوار بودند که دولت فدرال می تواند کمک به هزینه های صدور مجوز این برنامه ها است.

چگونه دولت فدرال کمک می کند

پرسید که چه حمایت از هر دولتی می تواند با استفاده از از دولت فدرال چندین ایالت از جمله هاوایی مین و نوادا — ذکر شده نیاز به بودجه برای استخدام یا آموزش جدید تماس با ردیاب. سخنگوی ناحیه کلمبیا گفت که دی سی می تواند با استفاده از “نیروی انسانی و تخصص به خصوص برای آموزش داوطلبان است.”

در سطح فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را فراهم می کند کارکنان به پشتیبانی محلی تماس ردیابی کردند. مدیر رابرت Redfield گفت NPR ماه گذشته که این سازمان در حدود 500 پرسنل در حال حاضر مستقر شده اند برای کمک به دولت های محلی و ادارات بهداشت و که آن را پشتیبانی یکی دیگر از 650 موقعیت با 45 میلیون دلار در بودجه است. او اذعان دهه underfunding برای بهداشت عمومی و گفت که دولت فدرال نیاز به “تقویت پرسنل قابل ملاحظه ای است.” او همچنین به ذکر است که خود آژانس در مذاکرات با دیگر ادارات و سازمان ها با چکمه بر روی زمین و حقوقی واجد شرایط برای گسترش ظرفیت.

یک گروه از سناتورهای دموکرات با ارسال نامه ای به CDC درخواست برای جزئیات بیشتر در مورد این برنامه اما یک کنگره کارمند می گوید NPR آنها پاسخ دریافت نکرده.

گروه های متعدد و کارشناسان خواستار اقدام بیشتر و بودجه از دولت فدرال است. گروهی از مقامات سابق فدرال که در نامه ای هفته گذشته خواستار افزایش تماس با ردیابی استخدام نیز می گویند $46 میلیارد دلار در بودجه فدرال است که نیاز به پرداخت هزینه برای استخدام و منابع برای کمک به آلوده و در معرض ماندن مردم جدا شده است. لایحه معرفی شده در مجلس نمایندگان روز شنبه خواستار $55 میلیارد به استخدام ملی “سلامت نیروی” برای انجام تماس ردیابی و بهداشت عمومی کار می کنند.

اسکات Gottlieb سابق غذا و داروی آمریکا برای رئیس جمهور تهمت NPR گفت که اگر چه نصب و راه اندازی به عنوان بسیاری از 180,000 تماس با ردیاب در سراسر کشور ممکن است دلهره آور شدنی است. “ما در حال حاضر ایالات متحده در تلاش برای آن را به روی هزاران نفر از بهداشت عمومی کارگران برای انجام تماس, ردیابی,” او گفت:. “ما در حال رفتن به نیاز این تعداد از مردم اگر ما می خواهیم برای ورود به پاییز با انواع منابع ما باید سعی کنید برای ردیابی عفونت برای جلوگیری از شیوع زیادی.”

فدرال رهبری در تماس با ردیابی مهم است که می گوید واتسون از مرکز سلامت و امنیت. “این بی سابقه است — این چیزی است که ما انجام داده ایم قبل از اینکه به عنوان یک ملت” او می گوید. “این ممکن است سخت برای برخی از ایالت ها حتی فکر می کنم در مورد چگونه آنها شروع این طوری هدایت از سطح فدرال است که قطعا مورد نیاز است.”

استفانی Adeline مارتا Bebinger ناتالی کربس, نیکول لئونارد, Aviva Okeson-Haberman سباستین مارتینز هم Valdivia به Anh Nguyen, بانی, پتری, Paige Pfleger و کارمل ظالم کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>