دولت پنل کمک های مالی موقت گونه های در معرض خطر وضعیت برای جنوب کالیفرنیا در cougars

دولت ماهی و بازی کمیسیون در روز پنج شنبه و در مرحله تنظیم به صورت شدید زیست محیطی نبرد با اعطای موقت گونه های در معرض خطر وضعیت به چند صد ساله هنوز رومینگ کالیفرنیای جنوبی و مرکزی ساحل.

حفاظت آمد با 5-عضو پانل را به اتفاق آرا تصمیم به نظر درخواست ثبت شده توسط محیط زیست به لیست به عنوان تهدید یا خطر انقراض شش جدا شده clans از hemmed در پراکندگی و بزرگراه است.

این حرکت در نظر گرفته شده است مقدماتی تحت نظر دولت گونه های در معرض خطر عمل می کنند. بعدی این کمیسیون برگزار خواهد شد جلسات عمومی است. دائم تصمیم می تواند به زور در سال 2022.

اگر این گربه های بزرگ به طور دائم ذکر شده در این قانون نیاز به دولت حیات وحش مدیران به تدبیر یک طرح بازیابی برای آنها بالا بردن چشم انداز محدودیت در توسعه و ساخت و ساز بزرگراه از سانتا کروز به ایالات متحده آمریکا و مکزیک, مرز, با توجه به درخواست های ارائه شده توسط مرکز تنوع زیستی و غیر انتفاعی شیر کوه پایه و اساس است.

تبلیغات

قبل از پانل رای دادند کالیفرنیا گروه از ماهی ها و حیات وحش مدیر چارلتون بانهم خواست آنها را به چشم پوشی اعتراض از منتقدان از جمله کالیفرنیا مزرعه اداره فدراسیون و کالیفرنیا Cattlemen را Assn. و قبول درخواست ثبت شده توسط مرکز تنوع زیستی و غیر انتفاعی شیر کوه پایه و اساس است.

“ما می توانیم انجام این کار” بونهام گفت. “این بخش می داند که چگونه به همکاری. زیست محیطی و اهداف توسعه مسکن در حال شدنی اهداف است.”

برندان Cummings, مرکز حفاظت مدیر موافق است.

“این گام مهمی است که مرتکب دولت به اطمینان حاصل شود که این حیوانات با شکوه را می توانید در ادامه به وجود داشته باشد در لبه های شهرهای ما به عنوان به خوبی به عنوان عمیق در ما wildlands,” او گفت:. “ما می دانیم آنچه تهدید هستند و چه آنها را به آدرس. “

تبلیغات

منتقدان ناموفق لابی برای متقاعد کردن این کمیسیون برای به تعویق انداختن جلسه در دادخواست تا coronavirus مستند برداشته شد, به اطمینان حاصل شود که مقدار مشارکت به عنوان امکان پذیر است و برای جلوگیری از یک تصمیم گیری است که ممکن است ترکیب های اقتصادی در حال حاضر afflicting دولت با توجه به همه گیر.

فراتر از آن است که منتقدان می ترسید که ارائه برآورد 500 mountain lions حفاظت تحت کالیفرنیا گونه های در معرض خطر عمل خواهد آن را مشکل تر برای به دست آوردن یک depredation مجوز برای حذف یک شیر است که تهدید سلامت انسان و دام است.

“سوال بزرگ مطرح شده توسط دامداران در حال حاضر” گفت: Damien شیف دادستان ارشد در اقیانوس آرام حقوقی بنیاد غیر انتفاعی به منظور حفاظت از حقوق فردی و مالکیت خصوصی “این است:” اگر mountain lions ذکر شده خواهد شد و آنها هنوز هم یک راست به حذف شیر اگر لازم است ؟

“شانس دادخواهی خواهد شد قابل ملاحظه ای افزایش یافته است” او افزود: “اگر این کمیسیون می گوید: گونه های در خطر انقراض قانون جایگزین قانون موجود وقتی که می آید به depredation.”

تبلیغات

دیگر مخالفان هشدار داد یک مثال می تواند قرار داده و بکشید در اقتصاد محدود تجاری و توسعه مسکونی در مناطق تلقی انتقادی به شیرها بقا است. علاوه بر این وزارت کالیفرنیا از حمل و نقل خواهد بود قادر به ساخت بزرگراه ها در هسته شیر کوه زیستگاه بدون اجرای اقدامات مناسب برای اطمینان از ارتباط و عبور امن و بیش از آنها را.

یکی دیگر از نگرانی این است که حمایت های ارائه شده mountain lions تحت دولت گونه های در معرض خطر عمل ممکن است جایگزین مقررات موجود حاکم بر شرایطی که تحت آن یک یا چند گربه های بزرگ را می توان از نظر قانونی کشته تهدید انسان و یا دام است.

“رئیس من نگرانی با یک نامزد مثال این است که چگونه این کمیسیون خواهد آشتی حمایت فراهم نامزد گونه تحت کالیفرنیا گونه های در معرض خطر عمل با قوانین در حال حاضر قابل اجرا به کوه شیر تحت گزاره 117” گفت: Schiff.

“تحت سرپا نگه داشتن 117 یک کشاورز یا چوپان که دام مورد حمله قرار گرفته توسط یک کوه شیر حق دارد برای به دست آوردن از گروه ماهی ها و حیات وحش مجوز برای ‘را’ به depredating mountain lion,” او گفت:. “در مقابل وجود ندارد و موازی تحت مجوز دولت گونه های در معرض خطر عمل به depredating حیوانات که تعیین شده است به عنوان گونه های در معرض خطر.

“نظر خود من که سرپا نگه داشتن 117 باید کنترل,” او اضافه شده است. “به عنوان مدون سرپا نگه داشتن 117 فراهم می کند:” نه این کمیسیون و نه بخش باید اتخاذ هر گونه مقررات است که درگیری و یا جایگزین یک از مقررات این فصل. ‘”

تبلیغات

بر این باورند دولت اقدام بیش از حد ترس و شرم در چهره یک شیر کوه بحران است که عملا هیچ یک را انکار می کند.

“اگر mountain lions ذکر شده است” گفت: فرد بدنه کارکنان وکیل با سازمان های غیر انتفاعی شیر کوه پایه و اساس است. “نمی توان آن را سخت تر برای به دست آوردن یک depredation مجوز برای مقابله با یک مشکل شیر با nonlethal روش. اما از آن خواهد شد بسیار سخت تر برای دریافت مجوز برای کشتن شیر است.”

شیر کوه های ذکر شده به عنوان تهدید در سطح ایالت. اما این دادخواست به استناد مطالعات علمی اخیر نشان می دهد که شیر رومینگ سانتا آنا, San Gabriel, Santa Monica, Santa Cruz و اصفهان محدوده را تشکیل می دهند ژنتیکی متمایز گونه که در حال نزدیک شدن به آنچه که برخی از کارشناسان به یک “گرداب انقراض.”

وجود دارد تقریبا 1 در 4 شانس, دانشمندان می گویند که شیر کوه می منقرض شده در سانتا مونیکا و سانتا آنا کوه در 50 سال است.

تبلیغات

چرا که آنها همچنان مسموم توسط موش برخورد با اتومبیل از نظر قانونی شات با depredation مجوز و غیر قانونی کشته شده توسط شکارچیان به عنوان انسان و وحشی زندگی می کند تبدیل شدن به بیشتر گرفتار. حتی بیشتر نگرانی دانشمندان می گویند که از دست دادن چشم انداز اتصال بین محدوده و بلوک های بزرگی از فضای باز در زمین های خصوصی.

اما این کمیسیون به عمل می آید در میان شديد بحران مسکن است که باعث شده تا اجاره را به طور چشمگیری افزایش در شهرهایی مانند لوس آنجلس و توسعه نیافته کوهپایه و کویر scrublands از شمال L. A. شهرستان در میان رشد سریع و مقرون به صرفه قطعات کالیفرنیای جنوبی.

لس آنجلس هیئت ناظران به تازگی تصویب یک پیشنهاد برای توسعه 1,330 هکتار در 5 آزادراه کریدور نزدیکی جامعه کستیک. که در اعتراض به کوه های سانتا مونیکا و محافظت از آن را تنزل حیات وحش پیوندی بین آنجلس جنگل ملی و لس پادرس ملی جنگل.

به طور مشابه, هیئت تصویب این پیشنهاد از 12000 هکتار Centennial توسعه در unincorporated شمالی در حاشیه این شهرستان با وجود نگرانی که این امر شدید زیستگاه ارتباط بین بزرگراه 14 و بین ایالتی 5.

تبلیغات

عظیم Newhall تگزاس پروژه در سانتا کلاریتا ولی انتظار می رود که برای سرعت بخشیدن به تجاری و مسکونی رشد در مانده شیر کوه زیستگاه و حتی بیشتر.

هیچ قابل اعتماد برآورد از تعداد کل شیر کوه در کالیفرنیا امروز. اما برآورد خشن از بین 1500 و 5000 گربه های بزرگ در سطح ایالت در حال حاضر طبقه بندی شده به عنوان یک “ویژه گونه های حفاظت شده” توسط دولت مقامات حیات وحش.

مداوم چند آژانس بررسی رهبری دولت زیست شناسان حیات وحش است که انتظار می رود برای ارائه بهتر منطقه ای و ایالتی جمعیت شیر تخمین می زند در سال 2022.

اخیر تجزیه و تحلیل ژنتیکی بافت و نمونه خون از نزدیک به 1000 pumas اسیر زنده مرده و یا از نظر قانونی کشته شده توسط آژانس مجاز دام depredation یا امنیت عمومی شناسایی و نه مجزا پوما جمعیت در کالیفرنیا است.

تبلیغات

شیرها در کالیفرنیای شمالی و غربی و شرقی سیرا نوادا محدوده این مطالعه نشان داد در میان سالمترین در دولت است. برخی از جمعیت در جنوب کالیفرنیا به حال سطح تنوع ژنتیکی تقریبا به عنوان کم به عنوان فدرال در خطر انقراض پلنگ فلوریدا.

اما تا زمانی که سرنوشت خود را شناخته شده است برای برخی این طومار درخواست دولت حیات وحش مقامات به تدبیر و برنامه ریزی برای آن را ذخیره کنید.

کالیفرنیا رای دهندگان ممنوع کوه شیر شکار در سال 1990. اما ورزش شکار pumas استفاده می شود به عنوان یک ابزار مدیریت در چند کشورهای غربی که در آن منطق این است که آن را فراهم می کند و فرصت های تفریحی و کاهش خطر ابتلا به حملات بر روی انسان و دام است. دولت واشنگتن و ماهی ها و حیات وحش کمیسیون یک هفته پیش رای به نفع گسترش گربه وحشی پشمالو, فصل شکار و تعدادی که کشته می شود.

در حال حاضر محققان از غربی اورگان دانشگاه و دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در ساکرامنتو گزارش هستند که خود را تجزیه و تحلیل سوابق از حیات وحش سازمان در 10 کشورهای غربی هیچ مدرکی وجود ندارد که ورزش شکار pumas تولید نتایج مورد نظر از ارائه تفریحی یک فرصت است. یافته بودند به طور رسمی ارائه شده در فوریه در مجله علمی PLOS ONE.

تبلیغات

در کالیفرنیا, فهرست, خانمها بالغ را به عنوان تهدید خواهد به احتمال زیاد محدود به صدور depredation مجوز برای کشتن شیر کوه در محافظت جمعیت گفت: J. P. رز, وکیل مرکز تنوع زیستی.

این اثرات زیست محیطی از یک طراحی می تواند رسیدن به دور. حضور mountain lions کمک می کند تا حمایت از سلامت کلی کالیفرنیا اکوسیستم. لاشه ی خود را می کشد با ارائه یک منبع غذایی مهم برای یک میزبان از حیوانات وحشی از جمله کالیفرنیا condors, خاکستری, روباه, هزاران گونه از حشرات و پرندگان است که آنها را بخورند.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im