دولتی L. A. ‘موج بیمارستان’ باز در سنت وینسنت مرکز پزشکی

یک دولت موقت بودجه بیمارستان افتتاح در این هفته در توقیف سنت وینسنت مرکز پزشکی پردیس در نزدیکی مرکز شهر لس آنجلس در پاسخ به شیوع کروناویروس.

لس آنجلس خروش بیمارستان است که عامل در سنت وینسنت پیچیده است که پذیرش تنها افراد مبتلا COVID-19 گفت: Julie J. Sprengel اقدام اجرایی بیمارستان و جنوب غربی تقسیم جمهور کرامت سلامت بیمارستان. بيماران منتقل شده توسط این شهرستان از جامعه و بیمارستان Sprengel گفت.

بیمارستان که باز دوشنبه تا به حال هشت نفر از صبح روز جمعه گفت: دکتر کریستینا Ghaly مدیر برای Los Angeles County Department of Health Services.

بیمارستان یکی از تعداد انگشت شماری از امکانات خود را کنار بگذارند و برای استفاده در طول بیماری همه گیر. لس آنجلس متعلق به مرکز کنوانسیون در حال حاضر بیش از تبدیل برای استفاده به عنوان یک زمینه امکانات پزشکی است.

تبلیغات

سنت وینسنت مرکز پزشکی بسته در اوایل سال جاری پس از مالک سابق واقعیت نظام سلامت اعلام ورشکستگی کرده است. دکتر پاتریک به زودی-Shiong که همچنین دارای بار خریداری شده در این مرکز 135 میلیون دلار در یک معامله است که نهایی شد این هفته. خود را جهانی بهداشت شرکت NantWorks یک طلبکار در حقیقت به رسیدگی به ورشکستگی.

به زودی-Shiong گفت که او می خواهد برای ایجاد یک “فرماندهی مرکزی” مرکز در سنت وینسنت مرکز پزشکی که جذب پزشکان و کارشناسان در مورد این ویروس و از بین بردن فشار در بیمارستان های دیگر. او همچنین قصد دارد با استفاده از ساختمان های دیگر در سنت وینسنت پردیس برای COVID-19 پژوهش با توجه به انتشار اخبار در مورد فروش بسته.

قبل از اینکه به زودی-Shiong خریداری بیمارستان دولتی اعلام کرد در ماه مارس که آن را اجاره خالی بیمارستان. دولت پرداخت 16 میلیون دلار برای شش ماه اجاره یک توافق که در حال حاضر منتقل شده به زودی-Shiong.

دولت نیز پرداخت شرکت بهداشت و درمان Kaiser Permanente و کرامت بهداشت ماهانه مدیریت هزینه از $500,000 هر یک به نظارت بر بیمارستان.

تبلیغات

دولت را نیز پرداخت هزینه برای تجهیزات و کارکنان بیمارستان. کل هزینه بستگی به تعداد و حدت از بیماران تحت درمان گفت: Rodger ساقی سخنگوی با California Health and Human Services Agency.

Sprengel گفت: در این هفته که بیش از 500 کارکنان استخدام شده اند در بیمارستان از جمله پزشکان و پرستاران و درمانگران تنفسی داروسازان و کارکنان پشتیبانی.

لس آنجلس مقامات بهداشت عمومی گزارش 40 بیشتر مرگ و میر جمعه و 567 جدید موارد در مجموع 495 مرگ و میر و 11,391 موارد است.

وزارت بهداشت خدمات’ Ghaly روز جمعه گفت که بحث های در حال انجام در مورد بهترین استفاده را از این بیمارستان به خصوص “با توجه به تغییرات مداوم در جمعیتی و اپیدمیولوژی و همچنین به عنوان آنچه که بیمارستان عمومی بیمارستان مراقبت حاد در سراسر شهرستان در حال تجربه.”

تبلیغات

دکتر آفتابی Jha, دستیار استاد بالینی بیهوشی در USC که کمک کرد راه اندازی بالینی عملیات در بیمارستان گفت: در مصاحبه جمعه که داشتن یک مرکز اختصاص داده شده تنها به COVID-19 آن را آسان تر برای پزشکان به تمرکز بر روی بیماران و برای حفظ شخصی دنده محافظ.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de