کارکنان در آلبرتا گوشت گیاه ترس از COVID-19 نشان داده نمی شود تا به کار اتحادیه می گوید

کلگری—اتحادیه به نمایندگی از کارگران در جنوب آلبرتا گوشت-بسته بندی کارخانه می گوید: برخی از کارکنان احساس نمی امن به دلیل شیوع COVID-19 و آنها نشان داده نمیشود تا برای کار.

رئیس جمهور ایالات مواد غذایی تجاری و کارگران محلی 401 می گوید JBS کانادا پرداخت شده است یک تغییر حق بیمه از 4 دلار در ساعت به کارگران در کارخانه خود در بروکس — اما این کافی نیست.

“آن را نمی توانید مردم را به آمدن به محل کار. در واقع ما می شنویم که بین 500 تا 1000 کارگران نیست و نشان داده شده است و آنها تا به حال به کاهش تولید به یک تغییر” توماس Hesse روز سه شنبه گفت.

“آنها لغو کل دوم shift و آنها ادغام تغییرات به سادگی از آنجا که آنها لازم نیست که کارگران است.

“4 $فریبنده است مردم به جای آنها باور دارند که به ناامن است.”

گیاه دوم در منطقه با شیوع رمان coronavirus.

شرکت کارگیل روز دوشنبه اعلام کرد این امر می تواند به طور موقت تعطیل کارخانه خود را فقط در شمال رودخانه بالا. روز سه شنبه وقوع بود در 401 موارد از جمله مرگ یک کارگر. یکی دیگر از 114 موارد در جامعه هستند که مرتبط با بسته بندی گوشت.

این JBS گیاه در بروکس ثبت شده بود 77 مورد از شنبه.

JBS گفته است که در تلاش برای اطمینان حاصل شود کارخانه خود باز می ماند و ارائه شده است برای حمایت از کارگران و خانواده خود را با این ویروس آلوده.

“ما تلاش خواهد کرد به نگه داشتن امکانات ما باز است اما ما نمی خواهد کار یک مرکز اگر ما باور نمی کنم آن را بی خطر است و یا اگر غيبت سطوح در نتیجه ناتوانی ما با خیال راحت به کار گیرند” کامرون Bruett رئیس امور شرکت ها برای JBS ایالات متحده آمریکا گفت: در یک ایمیل.

Bruett گفت: این تسهیلات به ارمغان آورده است در اقدامات ایمنی از جمله تست دما برای تمام کارگران وارد کارخانه ارائه و نیاز به ماسک صورت فیزیکی و پارتیشن بندی در خطوط تولید.

او تایید کرد این گیاه به کاهش تولید خود را به یک شیفت در هر روز به دلیل افزایش غيبت.

Fabian مورفی, رئیس جمهور, کشاورزی, اتحادیه اروپا است که نشان دهنده فدرال گوشت بازرسان گفت: هفت بازرسان در شرکت کارگیل گیاه دارای آزمایش مثبت برای COVID-19.

او گفت: اگر موارد coronavirus یافت و پس از آن همه گوشت های بسته بندی گیاهان باید تعطیل برای 14 روز به کارگران هم به خود منزوی. گیاهان می تواند پس از آن بازگشایی شده است.

یک Olymel گیاه در کبک قبلا تعطیل گفت: مورفی که اضافه شده است که JBS باید متوقف کشیدن پای خود و به دنبال کت و شلوار.

“آنها در حال به تعویق انداختن اجتناب ناپذیر اگر آنها را تعطیل نمی کردن وجود دارد. شما احتمالا دارید مردمی در آن وجود دارد در حال حاضر است که بدون علامت هستند و حامل و آنها در حال رفتن به ادامه گسترش ویروس.”

آلبرتا ارشد پزشکی سلامت افسر در اعلام شرکت کارگیل مرگ دوشنبه گفت: تیم های ویژه شده اند وظیفه کمک به مهار این ویروس در کارگیل و JBS.

دکتر دینا Hinshaw گفت: در مورد اعداد در بروکس گیاه به احتمال زیاد به بدتر.

“ما را دیده اند برخی از جامعه گسترش وجود دارد و می دانیم که بروکس برخی از چالش های مشابه با خانواده ها که بسیاری از مردم زندگی در این خانواده ها که در آن وجود دارد می تواند مشکل برای مردم به دور ماندن از دیگران اگر آنها بیمار,” او گفت:.

آهنگ حس وجود دارد گفت: باید قاطع تر عمل توسط شرکت ها و, Alberta دولت برای اطمینان از موارد نمی موشک وار رفتن در کارگیل.

“در حال حاضر ما می دانیم که یک کارگر است که مبارزه برای زندگی خود را بر روی یک دستگاه تهویه و (در) پزشکی ناشی از کما در بیمارستان است. ما آگاه هستیم که دارای درگذشت غم انگیز است که ما معتقدیم مشغول به کار در تولید منطقه” هسن گفت.

“این نیست که اتفاق می افتد اگر دولت و کارفرما عمل کرده و سرعت عمل مناسب است.”

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

در ادمونتون مخالفت رهبر NDP راشل Notley انتقاد برتر جیسون کنی متحد دولت محافظه کار برای نادیده گرفتن زودتر تماس از انجمن و اتحادیه به طور موقت تعطیل کارگیل گیاه و انجام کامل ایمنی را بررسی کنید پس از اولین مورد گزارش شده بود دو هفته پیش.

“در حال حاضر ما شاهد عواقب ناشی از عدم عمل” Notley گفت.

Notley نام فوری برای ارزیابی در تمام مواد غذایی-گیاهان پردازش و به طور موقت خاموش شدن ناگهانی در JBS گیاه و Olymel گوشت خوک گیاه در گوزن قرمز برای جلوگیری از شیوع وجود دارد.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>