سریلانکا به یاد داشته باشید عید پاک انفجار بمب در خانه در میان ویروس

کلمبو سریلانکا – سریلانکا جشن سالگرد سال گذشته گروه دولت اسلامی الهام گرفته از یکشنبه عید پاک بمب حملات عمدتا از خانه های خود در روز سه شنبه در میان coronavirus بیماری همه گیر.

بیش از 260 نفر کشته شدند که سه کلیسا — دو کاتولیک و پروتستان — تحت همزمان بمب گذاری انتحاری در جشن عید پاک در تاریخ 21 آوریل 2019. سه توریست هتل ها نیز هدفمند و کشتن برخی از 42 اتباع خارجی.

عمومی بنای یادبود سازمان به مناسبت سالگرد لغو شد در میان افزایش COVID-19 بيمار. به جای شبان کلیسا خواسته شد به حلقه زنگ و دو دقیقه سکوت مشاهده می شود در 8:45 صبح از حملات بمب.

محققان به این نتیجه رسیدند که دو گروه مسلمان با الهام از انقلاب اسلامی بودند مسئول این حملات است. دولت جمهوری Maithripala Sirisena سرزنش شد برای نادیده گرفتن نزدیکی خاص هوش قبل از دریافت این حملات است.

“ما سپاسگزار برای کسانی که دوستانه سازمان ملل که سخاوتمندانه به اشتراک گذاشته اطلاعات قبل از حمله در چندین نوبت که ما رهبران سیاسی متاسفانه نه جدی گفت:” کاردینال مالکوم Ranjith اسقف اعظم کلمبو سریلانکا در پایتخت.

“ما افتخار به خصوص همه کسانی که جان خود را از دست کسانی که به شدت مجروح شدند و همه کسانی که عزیزانشان را از دست داده خانواده هایی که شکسته شده است تا …” اسقف اعظم گفت.

رئیس پلیس و وزیر امور خارجه به وزارت دفاع روبرو هستند اقدام قانونی بیش از اتهام سهل انگاری.

بیش از 100 مظنون با اتهام لینک کلیک کنید برای طراحان اصلی این حملات بوده اند بازداشت شده توسط پلیس.

سری لنکایی پلیس در اوایل این ماه بازداشت برادر سابق کابینه وزیر و وکیل به اتهام لینک به بمب گذاران انتحاری.

سریلانکا دولت روز دوشنبه بخشی از لغو یک monthlong مقررات منع رفت و آمد با سلامت بالا رسمی اعلام کرد که coronavirus است که “تحت کنترل است.” اقیانوس هند کشور جزیره ای شده بود تحت یک 24 ساعت منع رفت و آمد پس از 20 مارس. حکومت نظامی باقی خواهد ماند و در اثر از 8 بعد از ظهر تا 5 صبح تا اطلاع ثانوی. سریلانکا دارای 304 تایید موارد ویروس از جمله هفت مرگ و میر.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>