طوفان بهار به ارمغان می آورد بیشتر باران و برف به کالیفرنیا

باران و برف ادامه به سقوط پنج شنبه در بخش هایی از ایالت کالیفرنیا به عنوان یک مرطوب بهار پس از no-show زمستان به عقب رانده در برابر سودای خشکی است که گسترش بیش از سه چهارم از دولت در این سال است.

قله کوه از سیرا نوادا به عمده محدوده عبور از جنوب کالیفرنیا glistened جدید کت سفید به عنوان عضوي sported به طور فزاینده ای رنگی, سایه, سبز, سوخت آسمانی آغاز شد که در ماه مارس پس از یک تا حد زیادی پژمرده ژانویه و فوریه.

آخرین طوفان وارد دولت از شمال آخر هفته گذشته و به آرامی به پایین منتقل شد.

در روز پنجم آن را هنوز هم رسم گروههای باران به جنوب کالیفرنیا و تولید مقدار قابل توجه برف در ارتفاعات بالاتر است.

تبلیغات

برای مرکز شهر لس آنجلس, بارش پاک بزرگ فصلی کسری قرار داده و در مجموع تا به امروز بالاتر از حد متوسط با احتمال بیشتری ادامه به جمعه. طوفان بارش برف در کوه بالا رفت و آمد مکرر در صدر 31 اینچ است.

ایالات متحده خشکسالی نظارت بر بارگیری به روز رسانی پنج شنبه, بازتاب داده که از آوریل 7 نشان داد اثرات بهار طوفان در کالیفرنیا.

کلی منطقه متاثر از یک بیماری به نام “غیر طبیعی خشک” و همچنین خشکسالی کاهش یافته و از حدود 75 ٪ از دولت به کمتر از 68 درصد بود.

مانیتور ذکر شده “مفید آسمانی” در ارتفاعات بالاتر از سیرا و تثلیث کوه در شمال کالیفرنیا ساحل مرکزی کوه و عرضی محدوده جنوب کالیفرنیا است.

تبلیغات

تعیین غیر طبیعی خشکی حذف شد از بسیاری از مناطق در امتداد ساحل از مونتری کانتی جنوب به شهرستان سان Diego.

کل منطقه در نظر گرفته شود در مرحله اول از خشکسالی برگزار ثابت و در حدود 43 درصد از دولت است.

سه ماه پیش دولت تقریبا به طور کامل عاری از هر گونه سطح خشکی.

با وجود این بهار طوفان و بسیار کامل مخازن کالیفرنیا برف هنوز زیر نرمال است. مقامات دولتی خواسته اند که مردم را به استفاده از آب عاقلانه گفت: آب و هوا همچنان به نشان می دهد شدید غیر قابل پیش بینی.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im