بهار برف پیش بینی برای غرب به عنوان تاوه می رسد از کانادا

سرمای هوا از کانادا است که انتظار می رود برای رسیدن به بالا در شمال شرقی ایالات متحده آمریکا جمعه شب به عنوان نشان داده شده در این پیش بینی نقشه از سرویس ملی آب و هوا. NWS پیش بینی گرداب قطبی را “قابل توجه” برف مرطوب به انگلستان بیش از روز آخر هفته. خدمات ملی آب و هوا پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

خدمات ملی آب و هوا

اواخر فصل تاوه است رهبری برای شمال شرقی ایالات متحده آوردن با آن برف و شاید رکورد درجه حرارت پایین برای روز آخر هفته با توجه به خدمات ملی آب و هوا.

بسیار سرد و هوایی کانادا کشیده میشوند جنوبی توسط یک کم فشار سیستم در حال حاضر در حال حرکت در سراسر جنوب دشت رسیدن به اواسط اقیانوس اطلس جمعه و خلیج مین شنبه.

در سفر خود را جلو بیاورد باران و رعد و برق در برخی احتمالا شدید به بخش هایی از جنوب دشت تا جمعه صبح.

NWS می گوید برف آغاز خواهد شد به سقوط بخشهایی از دریاچه های بزرگ جمعه در حال حرکت به دره اوهایو توسط شب. برف خواهد یک شبه توسعه در مرکز آپالاچیا و بخش هایی از جنوب شرق به شمال انگلستان توسط چهار شنبه.

داخلی جدید انگلستان است و انتظار می رود برای دریافت یک “مقدار قابل توجهی از برف خیس” به همراه قوی و توفانی شمالی و وزش باد و با توجه به NWS.

به عنوان گرداب قطبی کشیده است در جنوب دورتر رکورد درجه حرارت پایین ممکن است تا آنجا در جنوب سواحل خلیج فارس.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>