ورزش لیگ شاتر فصل خود را – و ترک طرفداران تعجب چه باید بکنید در حال حاضر

بزرگنمایی این تصویر

یک جعبه بسته است در تعقیب و گریز از مرکز در سان فرانسیسکو که در آن رزمندگان طلایی امور خارجه شد به بازی بروکلین نتس در روز پنج شنبه. NBA فصل متوقف شده است با توجه به شیوع کروناویروس. عزرا شاو/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

عزرا شاو/گتی ایماژ

بهار بدون بیس بال ؟ روزهای بدون فوتبال ؟ مارس بدون جنون ؟ چنین ناشناخته جهان ورزش در سن coronavirus.

چه بود غیر قابل تصور به نظر می رسید تنها چند روز قبل به طور ناگهانی واقعیت جدید: ورزش در آمریکا را توقیف.

آن آغاز شده و با NBA. یک شنبه شب بازی بین یوتا جاز و شهر اوکلاهما تندر بود به نام لحظه های قبل از tip-off به عنوان کلمه در آمد که جاز بازیکن رودی Gobert تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19. در پایان شب, NBA تا به حال تعلیق در آن فصل برای حداقل 30 روز.

تمام روز پنج شنبه در دیگر نرم افزار لیگ به دنبال کت و شلوار. NHL به حالت تعلیق در آن فصل به طور نامحدود. لیگ اصلی بیس بال متوقف بهار آموزش و عقب رانده روز افتتاحیه حداقل دو هفته. PGA Tour لغو آن رویدادهای آینده و نسکار به تعویق افتاد مسابقات این هفته و بعدی.

لیگ برتر فوتبال به حالت تعلیق در آن فصل برای 30 روز و لیگ برتر به تعویق افتاد خود را برای فصل بعد در آرسنال Mikel Arteta آزمایش مثبت برای ویروس.

و بزرگترین ضربه برای بسیاری از آمریکایی طرفداران جنون مارس اتفاق می افتد نیست. در واقع NCAA لغو تمام آن باقی مانده مسابقات ورزشی این زمستان و بهار است. که شامل قهرمانی در ژیمناستیک و شنا و غواصی, میدانی, کشتی کج, چوگان سرپهن, گلف, هاکی, تنیس و بیس بال و سافتبال.

ترکیبی از عوامل نقش مهمی در ناگهانی لغو شد.

بازیکنان گرفتن بیمار ارائه و اثبات است که حتی جوان و سالم می توانید coronavirus. دو بازیکن در این تیم است گرفتن آن نشان داد که چگونه مسری COVID-19 — به خصوص در محله های نزدیک از زمینه های بازی, رختکن, اتوبوس و هواپیما که دامنه از ورزشکاران حرفه ای. و به شهرستانها ایالات متحده و کشورهای نقل مکان کرد به ممنوعیت اجتماعات بزرگ مردم, رویدادهای ورزشی مهم خواهد بود مجبور به اتفاق و بدون هر گونه طرفداران در حضور.

خبری که در روزهای دیگر خواهد بود بزرگ – مانند استعفای U. s. Soccer رئیس جمهور کارلوس Cordeiro در پنج شنبه شب به پایان رسید تا صرف پاورقی در یک روز زمانی که بازارهای سهام سقوط مدارس بسته شده و وزارت امور خارجه شد هشدار مسافرت های بین المللی در هر نقطه.

حتی پس از ورزش احساس لغو برخی مانند لحظه ای که به شدت از coronavirus بحران خانه.

بسکتبال ستاره LeBron James تکرار آنچه که بدون شک بسیاری از مردم احساس می شد زمانی که او در توییتی گفت: “ما لغو, رویدادهای ورزشی, مدرسه, دفتر کار و غیره و غیره. آنچه ما واقعا نیاز به لغو است سال 2020! لعنت به آن بوده است خشن 3 ماه. خدا برکت دهد و امن باقی بماند.”

چشم انداز ماه از کار از خانه به طور ناگهانی به نظر می رسید بسیار غمگین بدون هفته از بازی بسکتبال را به نگاه به جلو به.

بزرگنمایی این تصویر

طرفداران گرفتن عکس از طریق دروازه قفل شده در بهار سایت آموزش از توله شیکاگو در مسا, Ariz., در روز جمعه. لیگ اصلی بیس بال است به حالت تعلیق در بقیه آن در بهار آموزش بازی برنامه و تاخیر در روز افتتاحیه توسط حداقل دو هفته به دلیل شیوع کروناویروس. سو Ogrocki/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

سو Ogrocki/AP

ناگهانی لغو مطرح شده بیشتر سوالات برخی هنوز پاسخ داده نشده است.

به عنوان مثال: کجا ESPN? شبکه ورزش نوشته شده خود را, برنامه نویسی, برنامه برای روز جمعه, اولین روز در پایین-ورزشی عصر: SportsCenter و بحث نشان می دهد در تمام طول روز.

“ما قدردانی از صبر و شکیبایی شما به عنوان ما را از طریق تغییرات برای روز های آینده” جاش Krulewitz, ESPN, معاونت ارتباطات در بیانیه ای گفت. “تیم برنامه نویسی ما سخت در محل کار به پر کردن حفره ها در شبکه های ما و ما را با ارائه به روز رسانی در زمانی که نهایی.”

چگونه افرادی که تمیز کردن استادیوم و فروش سگ های داغ پرداخت صورتحساب خود را در حال حاضر که بازی نیست اتفاق می افتد ؟ برخی از تیم ها می گویند که آنها در حال کار بر روی این. کلیولند کاوالیرز می گویند که آنها در حال توسعه یک طرح برای رویدادهای خود کارکنان و ساعتی نیروی کار است. دالاس ماوریکس صاحب علامت کوبا می گوید او در ادامه به پرداخت آرنا کارکنان تحت تاثیر NBA تعلیق.

“من پرداخت کارگران ساعتی که کار کرده اند Mavs بازی های ما داشته اند از طریق بقیه از خانه ما, بازی, بقیه فصل” کوبا گفت: MSNBC در روز پنج شنبه. “ما می خواهیم انجام همان چیزی که به طور بالقوه برای اجرای کنسرت در صورتی که لغو و یا به تعویق افتاد. اما چالش این است که برای ما واقعا به عنوان یک ملت به عنوان یک جامعه در شمال تگزاس به واقعا حمایتی و عمل برخی از چکه کردن اقتصاد است. بیرون رفتن و حمایت از کسب و کار محلی و حمایت از افرادی که ساعت به ساعت چرا که اگر آنها موفق اگر ما اجازه دهید آنها را پس از آن ما سقوط به عنوان یک اقتصاد به عنوان یک کل است.”

آنچه در مورد کالج ورزشکاران که از دست دادن شانس خود را برای رقابت در مسابقات NCAA و احتمالا کل فصل ؟ NCAA روز جمعه گفت این امر گرانت “واجد شرایط رهایی” به ورزشکاران دانشجویی است که رقابت در زمستان ورزش را با جزئیات بیشتر به آمده است.

از بازی های المپیک 2020 در توکیو هنوز میله میله اتفاق می افتد در اواخر جولای و اوایل آگوست. اما با مقدماتی مسابقات لغو شد, چگونه تیم یا ورزشکار کسب یک حافظه ؟ هیچ پاسخ به این یکی.

وجود دارد از دست دادن واقعی درگیر در خاموش کردن ورزش است. اقتصادی هزینه ناپدید گردشگران و tailgaters. ورزشکاران بودند en مسیرهای به سوابق آنها ممکن است استراحت ورزشکاران بودند که در اوج حرفه خود را در حال حاضر.

و هیچ چیز کوچک: یک ملت از طرفداران ورزش را از دست داده اند یک تفریح و سرگرمی محبوب و شاد حواس پرتی است که آنها قطعا لذت می برد در مطمئن شوید که-به-می شود-عجیب و غریب هفته ها و ماه های آینده.

بعد از ظهر روز جمعه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام وضعیت اضطراری در ایالات متحده است. این بی سابقه تایمز که در آن از شهروندان خواسته به انجام بخشی خود را برای جلوگیری از گسترش coronavirus و به خطر انداختن مردم آسیب پذیر است.

لغو, رویدادهای ورزشی, لازم است بخشی از آن برای ایمنی از ورزشکاران و طرفداران خود را. اما بسیاری از آمریکایی ها مطمئن را از دست دادن بازی.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر