تورنتو خیابان ها را خالی کردن از COVID-19 همه گیر سقوط این شهر را به تعطیلی و کاهش ترافیک است همزمان با افزایش قابل توجهی در تعداد رانندگان گرفتار سرعت با توجه به آمار و ارقام ارائه شده توسط شهرستان و پلیس.

روز هفته به طور متوسط حجم ترافیک در مرکز شهر راه های شریانی را کاهش حدود 50 تا 65 درصد در حالی که روز هفته به طور متوسط حجم در این شهر دو municipally متعلق به, بزرگراه, در بزرگراه گاردینر و دان ولی پارک وی اعلام کرده اند که حدود 30 تا 50 درصد است.

این اعداد و ارقام ارائه شده به ستاره شهر خدمات حمل و نقل و بر اساس ترافیک دوربین شمارش در انتخاب مکان از هفته مارس 23 تا 27 بعد اجتماعی فاصله توصیه ها باعث همه گیر جهانی مجبور بسیاری از ساکنان در خانه بمانند.

این شهرستان در مقایسه با کسانی که شمارش به حجم ترافیک بین اندازه گیری Jan. 16 Feb. 15 قبل از COVID-19 بحران در زمان نگه دارید.

وجود دارد برخی از نشانه ای است که رانندگان که هنوز هم در جاده ها با استفاده از فضای اضافی برای شکستن قانون در نرخ بالاتر است.

با توجه به آمار ارائه شده توسط پلیس تورنتو خدمات نیروی گذاشته 2,471 اتهامات عنوان شده برای بالا بردن سرعت بین مارس 15 و 30 سال جاری افزایش حدود 27 درصد از 1,947 اتهامات در طول مدت مشابه در سال 2019.

پرش است و حتی برجسته تر برای رانندگی جرائم گذاشته است که در برابر رانندگان گرفتار رفتن حداقل 50 متر/ثانیه, بیش از حد مجاز سرعت.

پلیس گذاشته 58 رانندگی اتهامات از مارس 15 تا 30 سال جاری بیش از دو برابر 22 از همان آخرین دوره سال است.

پلیس تورنتو سخنگوی Meaghan خاکستری گفت: نیروی نمی تواند قطعی نتیجه گیری کرد که همه گیر باعث شده است که یک چشم انداز مثبت در بالا بردن سرعت و عوامل طبیعی مانند آب و هوا تاثیر می گذارد که چگونه بسیاری از رانندگان رفتن بیش از حد.

“اما این واقعیت باقی می ماند و ما شاهد کمتر خودرو در جاده ها, و, که یکی از عواملی که به افزایش در هر دو شیرین کاری های رانندگی و سرعت مربوط به جرائم” او گفت:.

خاکستری گفت: پلیس تورنتو نیست کاسته تا در اجرای ترافیک در طول بیماری همه گیر.

“این اشتباه است که فرض کنیم که به دلیل جاده ها خالیتر شما می توانید با استفاده از آن به سبب سرپیچی از قوانین ترافیک” او هشدار داد.

شهرستان سخنگوی Hakeem محمد گفت: خیلی زود است برای تعیین اینکه آیا روند در برخورد مربوط به عابرین پیاده و وسایل نقلیه را تغییر داده اند از آنجا که بحران آغاز شد. شده است وجود دارد یک مرگ عابر پیاده پس از خاموش شدن آغاز شده و هیچ نشانه ای وجود دارد آن درگیر بیش از حد سرعت. در مارس 24, 2-year-old boy کشته شد هنگامی که یک راننده معکوس به او در خارج از ورودی یک Etobicoke ساختمان آپارتمان.

وجود دارد تنها یک عابر پیاده از مرگ در ماه گذشته. شهرستان ثبت دو در ماه مارس سال گذشته است.

در حالی که آن را غیر ممکن است می گویند که آیا خاص حوادث جاده مربوط به COVID-19 بحران شده اند وجود دارد موارد قابل توجه از سرعت در تورنتو در روزهای اخیر.

در بعد از ظهر دوشنبه یک راننده ناودان یک محدوده رور SUV به Princes’ دروازه در نزدیکی ساحل دریاچه Blvd. باعث نقلیه به منفجر شود. ستاره گزارش ترمز در صحنه نشان داد راننده بود حدود 160 متر/ثانیه, در یک رک و بی پرده از شاهزادگان’ Blvd. امضا برای 30 متر/ثانیه.

جس Spieker یک سخنگوی ایمنی جاده ها گروه حمایت از دوستان و خانواده برای امن خیابان گفت: تعداد بالاتر از سرعت اتهامات نشان می دهد کاهش حجم ترافیک را تشدید مشکلات موجود با تورنتو جاده طراحی شده است.

او با ذکر گسترده جاده که “فعال کردن و وادار کردن درایور” و “نزدیک فقدان کامل از هر نوع حفاظت فیزیکی” بین رانندگان و آسیب پذیر پیاده و دوچرخه سواران.

Spieker گفت: در بهترین زمان به سرعت و رانندگی است و “قابل سرزنش” اما چنین رفتاری است به خصوص فاحش در طول بحران بهداشت عمومی در زمانی که بیمارستان ها در حال حاضر در معرض خطر بودن سبب شیوع.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

او نام این شهر برای مسدود کردن برخی از خیابان ها به ماشین ها در طول همه گیر به عابرین پیاده و دوچرخه سواران ، تورنتو مقامات گفته اند که آنها هیچ برنامه ای برای انجام این کار است.

وجود دارد برخی از پتانسیل upsides به کاهش سطح ترافیک. محمد گفت: این شهرستان بود که با استفاده از این وضعیت با اجازه دادن به پیمانکاران برای انجام کار جاده در طول یک ساعت یک عجله اما اشاره کرد از جمله تصمیم گیری در یک مورد به مورد بر اساس “احترام به قانون فیزیکی فاصله رهنمود ارائه شده توسط مقامات بهداشت عمومی.”

او گفت: این شهرستان است که “به طور مستمر ارزیابی مجدد حجم و فرکانس جاده عملیات خدماتی که ارائه می شود می توانید در این زمان” در حالی که هنوز پیوستن به بهداشت عمومی دستورات.

Ben Spurr
بن Spurr یک تورنتو-بر اساس گزارش خبرنگار پوشش حمل و نقل. رسیدن به او را از طریق ایمیل در bspurr@thestar.ca یا او را دنبال کنید توییتر: @BenSpurr

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im