گزارش ویژه: Coronavirus — هفته بهترین از NPR News

بزرگنمایی این تصویر

نشانه ای از بار یادآوری جاگر و سگ واکر در بوستون چارلز رودخانه گردشگاه برای اقامت شش فوت از هم جدا برای جلوگیری از انتقال coronavirus. استیون Senne/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

استیون Senne/AP

آن بوده است که نزدیک به 12 هفته پس از اولین مورد از این رمان coronavirus تایید شد, در واشنگتن و معلوم نیست که موج عفونت ممکن است فروکش.

یکی از بزرگترین سوال برای مقامات که در حال مدیریت این دولت پاسخ داده است که آیا این کشور به اوج رسیده. در این گزارش ویژه NPR لولو گارسیا ناوارو پیچد تا هفته بهترین گزارش همه از این زاویه ، با کلیک بر روی “گوش دادن” در بالای صفحه.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که به دنبال در انواع مختلف علمی مدلسازی سعی کنید به شکل که. پیش بینی مرگ و میر متفاوت توسط ده ها هزار نفر.

“ما در حال نزدیک شدن به اوج شیوع” مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مدیر رابرت Redfield NPR گفت این هفته است. او اضافه کرد که او انتظار دارد “به دیدن این منحنی شروع به پایین رفتن.”

اما برخی از فرمانداران خود را می گویند متحده هنوز در حال مبارزه برای دریافت لوازم مورد نیاز. و منتقدان مانند سرهنگ بازنشسته ارتش ژنرال راسل اونوره کرد هماهنگی نظامی امدادی در پاسخ به طوفان کاترینا می گویند دولت فدرال هنوز هم می تواند تهاجمی تر در تمرکز توزیع منابع است.

ضمن همانطور که آمریکایی ها حل و فصل را به پوشیدن ماسک برای جلوگیری از انتقال coronavirus آنها همچنین نیاز به نگاه پس از خود احساسی خوب بودن. یک بنیاد خانواده کایزر, بهداشت پیگیری های نظرسنجی ها دریافتند که افزایش سهم آمریکایی ها — در حال حاضر حدود نیمی از یک سوم می گویند سلامت روان خود را تحت تاثیر قرار شده است coronavirus بحران است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im