اسپانیایی پور برای 1st ورزش در 7 هفته از مستند

بارسلونا اسپانیا – هزاران اسپانیایی ها زود از خواب بیدار شد در روز شنبه به توری تا خود را در حال اجرا کفش برای اولین بار در هفت هفته پس از دولت به پایان رسید ممنوعیت ورزش در فضای باز.

ساعت 6 صبح زود risers ریخت و به خیابان ها لباس پوشیدن و در دنده های ورزشی برای اجرای دوچرخه و سرعت راه رفتن با بسیاری از در نظر گرفتن احتیاط بیشتری به شل کردن عضلات ضعیف شده و جلوگیری از مچ پا پیچ خورده که خراب کردن شادی از انتشار.

چند سعی در حال اجرا با یک ماسک صورت با وجود این مشکل باعث می شود با تنفس. ماسک خواهد بود واجب برای پوشیدن در حمل و نقل عمومی شروع دوشنبه به منظور کاهش احتمال عفونت با ویروس است که باعث COVID-19.

“من احساس می کنم خوب اما خسته. شما مطمئن هستید که متوجه شده است که آن را یک ماه و من نه در شکل” 36 سال از کریستینا Palomeque گفت: در بارسلونا پس از گرفتن یک استراحت پس از 20 دقیقه آرام. او رشد کرده بود خسته از زیر زومبا و کلاس های یوگا آنلاین.

“برخی از مردم فکر می کنم ممکن است خیلی زود (به بیرون) به عنوان من, اما آن نیز مهم است به انجام ورزش به دلایل بهداشتی,” او گفت:.

درخشان آسمان آفتابی در بارسلونا درو بسیاری را به دریایی تفرجگاه به عنوان نزدیک که ممکن است به ساحل که هنوز هم خارج از محدوده. مردم قرار است به احترام 2 متر فاصله است اما جمعیت در برخی از نقاط ساخته شده است که غیر ممکن است.

“ما بیدار شد خیلی زود به طوری که ما نمی خواهد پیدا کردن آن را بیش از حد پر از مردم ، این پیچیده” 37 ساله ادواردو کونته گفت: بعد از اجرا در امتداد دریای مدیترانه ساحلی. “من احساس می کنم عجله (در حال بازگشت به خارج) اما شما باید به آن را آسان بنابراین ما نمی همه در نهایت با آسیب.”

صحنه مشابه که دیده می شود در آخر هفته گذشته زمانی که در اسپانیا به کودکان اجازه دهید برای یک پیاده روی با یک پدر و مادر برای اولین بار در شش هفته. پس از تعزیر توسط مقامات محلی در بدترین موارد مردم رفتار بهتر در طول هفته.

دولت تعیین کرده است تا اسلات هم برای گروه های سنی و فعالیت برای جلوگیری از جمعیت از تشکیل و افشای بیشتر در معرض خطر بزرگان.

افراد بین 14 و 70 در حال حاضر می تواند بیرون رفتن برای ورزش فرد و زوج در این گروه سنی که با هم زندگی می تواند برای پیاده روی بروید از 6 صبح تا 10 صبح و 8 بعد از ظهر تا 11 p. m. به مردم بیش از 70 می توانید از ساعت 10 صبح تا ظهر و 7 بعد از ظهر تا 8 بعد از ظهر با یک مراقب در صورت نیاز. کودکان زیر 14 در حال حاضر مجاز به رفتن بین ظهر و 7 p. m. برای پیاده روی با یکی از والدین برای تا یک ساعت در عرض 1 کیلومتر (نیم مایل) از خانه. آنها می توانند بازی با دیگر کودکان است.

شهرها و روستاها با کمتر از 5,000 نفر معاف از جدول زمانی تقسیم مردم توسط گروه های سنی.

“من معتقدم که در طول ماه های آینده تا زمانی که ما یک واکسن ما در حال رفتن برای دیدن بیشتر شیوع بیماری (ویروس),” سانچز گفت. “آنچه که ما نیاز به تضمین این است که این بیماری قرار نیست ما ملی سلامت سیستم در معرض خطر است.”

پس از اسپانیا و مستند آغاز شده در مارس 14, تنها بزرگسالان باید تنها قادر به ترک خانه و تنها برای خرید مواد غذایی و دارو و دیگر کالاهای ضروری و به راه رفتن سگ به خانه نزدیک است. برای دو هفته تمام رفت و آمد ممنوع شد; در حال حاضر تنها اجتناب ناپذیر رفت و آمد و از کار مجاز با مقامات تشویق مردم به کار از خانه.

اسپانیا دارای جزئیات پیچیده عقبگرد برنامه است که متفاوت خواهد بود با ولایت است که اثر را در روز دوشنبه. کسانی که با بدترین موارد و با منابع مراقبت های بهداشتی برای رسیدگی به دوباره بجای اول برگشتن از این ویروس خواهد بود برای لذت بردن از شل شدن بیشتر از این اقدامات است.

این مستند در میان دقیقترین در جهان موفق در کاهش روزانه را افزایش می دهد بیش از 20 درصد در موارد زیر 1% و صرفه جویی در اسپانیا بيمارستان از سقوط.

اسپانیا 25,100 تایید مرگ و میر ناشی از این ویروس پس از افزایش روزانه 276 گزارش شد در روز شنبه. که از مرگ روزانه عوارض بیش از 900 یک ماه پیش. یکی دیگر از 1,147 موارد گزارش شده طی 24 ساعت زمان کل از تایید عفونت به 216,582.

این میدان بزرگ بیمارستان نظامی کمک کرد راه اندازی در یک مرکز کنوانسیون در مادرید بسته شد در روز جمعه. مادرید در حال حاضر بسته موقت سردخانه ارتش تاسیس کرده بود در یک سالن هاکی روی یخ.

در مادرید پلیس یادآوری ورزشکاران که در پارک بودند و هنوز هم خارج از محدوده تاون هال سفارشات.

“این بسیار قوی, محدودیت, اما از آن است که آنچه در آن است. ما باید به دنبال دستورالعمل از وزارت بهداشت زیرا آنها می دانند که بیش از ما” 52 ساله مانوئل گارسیا گفت: در پایتخت.

“این احساس آزادی بزرگ است. زمانی که این بازگشت به حالت عادی همه ما احساس حتی بهتر است.”

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام

___

Renata بریتو در بارسلونا و آلیشیا لئون در مادرید کمک کرده است. ___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>