اسپانیا coronavirus مرگ و میر جهش; پرنس چارلز در حال حاضر آلوده

مادرید – مرگ و میر در اسپانیا از coronavirus شات با بیش از 700 روز چهارشنبه بیش از چین است و در حال حاضر دوم تنها به ایتالیا به عنوان همه گیر سرعت در حال گسترش در اروپا و حتی با بریتانیا پرنس چارلز تست مثبت برای ویروس.

در هند بزرگترین دموکراسی جهان دولت قرار داده و آن 1.3 میلیارد نفر روی زمین افتاده در حالی که قانونگذاران ایالات متحده در نهایت توافق بر 2 تریلیون دلار داخلی بسته کمک های که رو به بازارهای سهام در سراسر جهان است.

اسپانیا ثبت رکورد روزانه افزایش 738 مرگ سوق دادن آن به 3,434 کلی و گذشته چین 3,285 وزارت بهداشت گفت. این کشور با عفونت افزایش 20% به 47,610 و بیش از 5000 بهبود یافته اند.

فرناندو سیمن سر اسپانیا بهداشت و درمان اضطراری co-ordinationcentre گفت که او امیدوار است این اعداد خواهد اوج به زودی.

“اگر ما در حال حاضر در اوج ما بسیار نزدیک است,” او گفت:. “من نمی توانم بگویم که ما به آن است.”

حتی یک بار اعداد تاج آن خواهد بود “معکوس” را به فکر می کنم در مورد محدودیت های آرامش بخش در هر زمان به زودی او اضافه شده است.

افراد مسن در میان آسیب پذیرترین به کروناویروس و اسپانیا پرستاری صفحه اصلی سیستم بوده است به ضربه بسیار سخت است. دادستان در حال بررسی چندین خانه پس از نظامی نیروهای ضد عفونی آنها را کشف سالمندان ساکن در میان مشکوک coronavirus قربانیان که مرده بود.

رسانه های اسپانیایی گزارش داد که 23 ساکنان مادرید بازنشستگی خانه مرده بود از COVID-19 یا علائم مربوط به ویروس جدید, گزارش های خبری گفت:. اقامت آویزان هنگامی که گفته می شود توسط آسوشیتد پرس اما مدیریت آن منتشر شده بیانیه ای گفت: آن را به حال التماس برای بیشتر کارکنان و منابع از جمله ویروس آزمون پس از 55 از کارگران آن شده بود مجبور به ترک های پزشکی.

پولیس ملی همچنین از بازداشت دو نفر در جنوب اسپانیا در روز سه شنبه برای پرتاب سنگ و زباله های دیگر در یک کاروان آمبولانس ها و خودروهای پلیس به 28 افراد مسن بودند که انتقال از یک خانه سالمندان با تعداد زیادی از عفونت به یکی دیگر از امکانات در شهر خود.

با آن نظام سلامت, غرق, هتل های اسپانیایی تبدیل شده اند به بیمارستان ها و مادرید یخ است که استفاده می شود به عنوان یک سردخانه موقت. قانونگذاران در مجموعه ای به گسترش این کشور مستند به مدت دو هفته بیشتر به مارس 12.

چارلز 71 ساله و وارث تاج و تخت بریتانیا است نشان خفیف علائم COVID-19 و خود منزوی در املاک سلطنتی در اسکاتلند دفتر او گفت:, و اضافه کرد که همسر خود را Camilla, آزمایش منفی است.

چارلز “شده است نمایش علائم خفیف اما در غیر این صورت باقی می ماند و در سلامت خوب است و کار از خانه در طول چند روز گذشته به طور معمول” آن را گفت.

هند که در آن عظیم مستند در جریان است تنها حدود 450 موارد با توجه به محدود تست, اما نخست وزیر نارندرا مودی هشدار داده است که اگر او نبود قانون در حال حاضر آن می تواند مجموعه ای کشور عقب دهه.

خود بی سابقه ای در حرکت است که با هدف نگه داشتن ویروس از قریب به اتفاق آن شکننده سیستم مراقبت های بهداشتی به عنوان آن را انجام داده است در بخش هایی از اروپا و تهدید به انجام این کار در ایالات متحده نقاط مانند نیویورک. همه چیز اما خدمات ضروری مانند سوپر مارکت ها بسته شد. به طور معمول مشغول ایستگاه های راه آهن در دهلی نو شد و ترک ها و خیابان ها به طرز مرموزی جان….

“دهلی نو به نظر می رسد مانند یک شهر ارواح” گفت: Nishank گوپتا یک وکیل. “من را دیده اند هرگز شهر را آرام قبل از.”

ایتالیا شده است که سخت ترین ضربه ملت در اروپا با بیش از 69,000 عفونت و 6,800 مرگ و میر. مقامات در حال تحقیق اگر شدت رقابت در لیگ قهرمانان بازی فوتبال در میلان در فوریه ریخت موشک سوخت در بحران است که قریب به اتفاق ایتالیایی بيمارستان. پزشکان ایتالیایی هستند که مجبور به انتخاب کنید که دریافت خواهد کرد به شدت مورد نیاز هواکش و کسی که نمی خواهد.

پارلمان آلمان به تصویب و بعد از آن در روز یک سری از اقدامات است که اجازه خواهد داد که دولت به ارائه کمک های اولیه در مجموع بیش از 1 تریلیون یورو ($1.1 تریلیون دلار)برای این کشور از 83 میلیون نفر است.

در ایالات متحده عفونت شد و به سرعت در حال بالا رفتن بود و گذشت 55,000 علامت با مرگ و میر در بیش از 800. ارشد کاخ سفید مشاور اریک Ueland اعلام عظیم اقتصادی توافق در کنگره راهرو مدت کوتاهی پس از نیمه شب پس از ماه ها چانه زنی.

امداد رسانی است که سیاستمداران ایالات متحده رسیده اند یک معامله در حمایت اقتصادی تحت فشار قرار دادند بازارهای جهانی سهام در روز شنبه. شاخص ها در اروپا و آسیا افزایش یافت یک روز پس از میانگین صنعتی داو جونز بود بهترین روز از سال 1933.

با آمریکایی ها زندگی و معیشت حلق آویز در تعادل رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او گفت: “دوست دارم به کشور باز کرده و فقط مشتاق به عید پاک” در مارس 12. اما بیانیه ای که به شدت در تضاد مقامات بهداشتی’ خواستار محدودیت های سختگیرانه تر در تعاملات. دانشمندان و سیاستمداران دیگر در آمریکا هشدار داده اند که بدترین هنوز به آمده است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: دولت عفونت ها دو برابر هر سه روز تهدید به باتلاق این شهرستان در بخش های مراقبت ويژه بسیار سریعتر از کارشناسان انتظار داشتند. دولت 26,000 عفونت و بیش از 200 مرگ و میر.

“یکی از پايتخت به من گفت:” ما به دنبال در یک قطار حمل و نقل آینده در سراسر کشور'” فرماندار گفت. “ما در حال حاضر به دنبال در یک قطار گلوله.”

بیش از 435,000 نفر در سراسر جهان آلوده شده توسط ویروس و بیش از 19,000 فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. به طور کلی بیش از 111,000 بهبود یافته اند.

نشانه هایی وجود دارد که اقدامات شدید برای دور نگه داشتن مردم از یکدیگر فشار می تواند به گسترش این بیماری و پهن کردن عفونت منحنی. در چین هوبئی که در آن شیوع بیماری شد و برای اولین بار کشف اواخر سال گذشته شروع به بلند کردن آن مستند.

برخی از ایستگاه های قطار و اتوبوس خدمات بازگشایی در هوبئی و مردم که گذشت بررسی سلامت اجازه داده شد به سفر برای اولین بار از ماه ژانویه است. مشابه کاهش در سخت ضربه کانون ووهان است که برنامه ریزی شده برای 8 مارس.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

این دومی است موارد — اغلب نیاز به هواکش و مراقبت های تخصصی — که تهدید به پایمال کردن بیمارستان. چندین کشور در حال حاضر در حال اجرا کوتاه از تجهیزات مهم مورد نیاز برای درمان بیماران و حفظ پزشکان و پرستاران امن است. پزشکان در حال مرگ هستند در ایتالیا و اسپانیا می گوید 14 درصد از عفونت ها مراقبت های بهداشتی کارگران است.

موارد لبه شکننده در کشورهای با سیستم مراقبت های بهداشتی. ویروس موارد در آفریقای جنوبی افزایش یافت به 709 به عنوان کشور آماده برای رفتن در مستند جمعه و روسیه گزارش 163 مورد جدید یک شب برای 658 کل.

روسیه به نخست وزیر دستور داد که استانداران به حرکت با سرعت بیشتری به تخت های بیمارستانی برای بیماران به عنوان شیوع گسترش در سراسر کشور پهناور و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور دستور نظامی برای آموزش برای کمک به رسیدگی به همه گیر.

در نیوزیلند, دولت اعلام کرد اضطراری قبل از بی سابقه مستند آغاز شد.

“من یک پیام ساده برای زلاند جدید امروز که ما سر به چهار هفته بعدی: ماندن در خانه” نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفت. “آن را به شکستن زنجیره انتقال و آن را به صرفه جویی در زندگی می کند.”

___

افزایش گزارش شده از برلین. آسوشیتد پرس خبرنگاران در سراسر جهان کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de