اسپانیا در نهایت اجازه دهید کودکان به خارج از این پنج شنبه پس از نزدیک به 6 هفته

بزرگنمایی این تصویر

در یکشنبه, کودکان در اسپانیا خواهد بود و مجاز به رفتن به خارج برای اولین بار در نزدیک به شش هفته. در اینجا الیمپیا, 3 (عکاس دختر) بازی می کند با اسباب بازی سگ به عنوان آنها با پوشیدن ماسک صورت در مادرید. دیوید بنیتو/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

دیوید بنیتو/گتی ایماژ

اسپانیا آماده است برای استراحت ممنوعیت کودکان ترک خانه های خود این چهار شنبه, کاهش محدودیت است که نا امید پدر و مادر پس از آن در زمان اثر در اواسط ماه مارس. خشم مشخصی در این هفته پس از آنکه دولت در ابتدا گفت: کودکان تنها اجازه داده می شود در خارج از منزل به همراه بزرگسالان در سفرهای ضروری کسب و کار مانند فروشگاه های مواد غذایی. مقامات به سرعت گفت: آنها تجدید نظر کند.

اولیه اجرای این طرح اراذل و اعتراض روز شنبه با خانواده clanging در گلدان و تابه ها را در خود پنجره ها و بالکن برای بیان نارضایتی شدید با سیاست است که اجازه نمی دهد کودکان به ترک خانه به بازی و یا به سادگی به دریافت هوای تازه و نور آفتاب.

انتقاد همچنین از زمینه های پزشکی: جامعه اسپانیایی سرپایی اطفال و مراقبت های اولیه یا SEPEAP گفت: آن را در “کامل اختلاف” با دولت اولیه طرح.

کودکان باید قادر به ترک خانه خود را برای جسمی و روحی خوب بودن این گروه گفت. و این اشاره کرد که یک کودک بازی در خارج از منزل خواهد بود کمتر در معرض ابتلا COVID-19 از یکی گرفته و به یک داروخانه یا سوپرمارکت – جایی که مردم ممکن است در محله های نزدیک و که در آن کودکان قطعا تلاش برای تماس و گرفتن آیتم.

“این دولت است که گوش” اسپانیا وزیر بهداشت سالوادور Illa گفت: در یک کنفرانس خبری سه شنبه شب به او اعلام کرد که جدید تر و ملایم قوانین اجازه می دهد کودکان زیر سن 14 سالگی به بیرون رفتن برای پیاده روی خواهد بود بخشی از قانون به گسترش اسپانیا وضعیت اضطراری در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.

اسپانیایی نمایندگان مجلس تصویب شده است که گسترش روز چهارشنبه در حفظ وضعیت اضطراری تا زمانی که ممکن است 10. جلسه عمومی مشخص شده بود با انتقاد از نخست وزیر پدرو سانچز مدیریت بحران از جمله تنگی برای کودکان.

سانچز اذعان کرد که دولت او ممکن است اشتباه در کنار احتیاط. اما او اضافه کرد که او نمیخواهد به یک گام رو به عقب در اسپانیا در تلاش برای استفاده از سلول و دیگر اقدامات برای حفاظت از این مکان به عنوان El País گزارش.

در اسپانیا مستند “مردم شده اند مجاز به ترک خانه های خود را به جز برای خرید مواد غذایی و لوازم پزشکی و یا راه رفتن سگ” به عنوان لوسیا Benavides به تازگی گزارش NPR.

با اشاره به جریمه تند از 1.000 دلار یا بیشتر برای هر کسی که نافرمانی, Benavides افزود: “کودکان مجاز نیست در تمام حتی به همراه پدر و مادر خود را به فروشگاه مواد غذایی. تقریبا همه دیگر کشورهای اروپایی اجازه می دهد حداقل برخی از خارج برای بچه ها.”

از اواسط ماه مارس کودکان در اسپانیا تنها شده اند قادر به ترک خانه های خود اگر یک فرد بالغ است و هیچ کس دیگری به ترک آنها را با کودک بیش از حد جوان به ماندن در خانه خود را.

اسپانیا یکی از بدترین شیوع COVID-19 در جهان با بیش از 200,000 تایید موارد از جمله بیش از 21,000 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.rucutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>