اسپانیا محدودیت حرکات بسته مغازه های بنیادی ویروس گسترش

مادرید – اسپانیا دولت روز شنبه اعلام کرد که آن را با قرار دادن تنگ محدودیت در حرکات و بسته شدن رستوران ها و دیگر موسسات در کشور از 46 میلیون نفر از مردم به عنوان بخشی از یک هفته دو حالت اضطراری برای مبارزه با افزایش شدید عفونت کروناویروس.

اسپانیا به دنبال آن ایتالیا را در مسیر اجرای یک شبیه مستند پس از هر دو کشورهای اروپایی موفق به مهار این ویروس در منطقه پشتیبانی کنند.

نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز دقیق باتری استثنایی اقدامات در سراسر کشور آدرس تلویزیونی پس از برگزاری جلسه هیئت دولت که به طول انجامید بیش از هفت ساعت است. تاخیر شد بنا به گزارش ها به دلیل اختلاف در دولت ائتلافی از سانچز را سوسیالیست و ضد ریاضت اقتصادی ایالات ما می توانیم.

“از در حال حاضر ما وارد یک مرحله جدید” سانچز گفت. “ما نمی خواهد درنگ در انجام آنچه که ما باید به ضرب و شتم ویروس. ما در حال قرار دادن بهداشت و درمان برای اولین بار.”

سانچز افزود: تمام نیروهای پلیس از جمله کسانی که در اجرا توسط مقامات محلی خواهد شد قرار داده و طبق دستورات وزیر کشور و نیروهای مسلح در ایستاده است.

“در هر لحظه که لازم است ما می توانیم در به کارگیری از نیروهای مسلح. ارتش آماده است” سانچز گفت.

با توجه به فرمان دولت, مردم را تنها مجاز به ترک خانه های خود را به خرید مواد غذایی و دارو و رفت و آمد به محل کار به مراکز پزشکی و بانک ها و یا سفرهای مربوط به مراقبت از افراد جوان و وابستگان. محدودیت های آن موثر هستند بلافاصله.

اسپانیا نیز بسته شدن تمام رستوران ها و هتل ها و مدارس و دانشگاه ها در سراسر کشور و غیر ضروری دیگر رسانه های خرده فروشی, یک حرکت برخی از آن سخت ترین ضربه جوامع در حال حاضر انجام شده است.

وضعیت اضطراری نیز به دولت این قدرت را به کنترل از بیمارستان های خصوصی برای تقویت آن بزرگ خدمات بهداشت عمومی است که در حال تحت فشار قرار دادند به آستانه در پایتخت و دیگر مناطق. فشار بر مادرید و سیستم پزشکی منجر شده بود مقامات محلی به تدبیر و برنامه ریزی برای تبدیل هتل به طور موقت به بخش مراقبت های کمتر جدی بیماران و روشن شدن فضا در سبب شیوع مراقبت ويژه مناطق.

مقامات بهداشت گفت: عفونت کروناویروس رسیده اند 5,753 مردم نیمی از آنها در مادرید پس از اولین مورد شناسایی شد در اسپانیا در اواخر ماه ژانویه است. که نشان دهنده یک ملی افزایش بیش از 1500 در 24 ساعت.

سانچز اذعان کرد در روز جمعه که تعداد زیادی از عفونت ها می تواند رسیدن به 10 ، 000 در روزهای آینده.

“ما در حال رفتن برای پیروزی در این نبرد” سانچز گفت. “نکته مهم این است که قیمت ما مجبور به پرداخت تواند به عنوان کم که ممکن است زندگی ما را نجات می تواند به عفونت های ما می تواند جلوگیری و بیمار روز ما می تواند جلوگیری از.”

ایتالیا تمدید دقیق محدودیت در حرکات از شمال به کل کشور در مارس 9, هنگامی که آن را ثبت بیش از 9000 عفونت. سپس رفت و بیشتر در مارس 11 و بسته تمام رسانه های خرده فروشی به جز برخی از سوپر مارکت ها و داروخانه ها.

اسپانیا و دولت مرکزی شده بود با انتقاد با برخی از مقامات منطقه ای که اجرا ملت غیر متمرکز نظام سلامت برای مصرف بیش از حد طولانی برای خاموش کردن کل کشور است.

این تصمیم توسط سانچز می آید پس از برخی از مناطق اسپانیا با ویروسی خوشه گرفته بود قدم به رستوران و غیر ضروری دیگر موسسات. رهبران منطقه ای مادرید و شمال شرقی کاتالونیا انتقاد کرده بودند سانچز برای مصرف بیش از حد طولانی برای سفت کردن پیچ در حمل و نقل و محدود کردن گردش خون از مردم است.

ساکنان مادرید و بارسلونا از خواب بیدار شد شنبه به توقیف کافه ها و رستوران ها و دیگر غیر ضروری رسانه های تجاری به عنوان دستور مقامات منطقه ای روز قبل از.

به طور معمول شلوغ خیابان های اسپانیا دو تا از بزرگترین شهرستانها بودند به طرز محسوسی ساکت تر به عنوان پیام غرق در که اجتماعی فاصله تنها راه برای جلوگیری از همه گیر جهانی پس از فوران آن در چین است.

Spooked خریداران بسته بندی شده در برخی از سوپر مارکت ها در صبح زود و با وجود تماس برای آرام از مقامات و صاحبان سوپر مارکت.

صاحبان کسب و کار که از ترس بسته شدن خواهد بود فلج کننده به خصوص در اسپانیا بزرگ صنعت گردشگری, اما آنها استعفا داد و به پیروی. حتی اگر این فرودگاه باز مانده است برخی پروازهای محدود برای اسپانیا تبدیل به اطراف به عنوان کلمه گسترش این مستند.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

“ما تا به حال به نزدیک باقی می ماند و بسته به مدت 15 روز” صاحب رستوران راشل Paparardo گفت: در بارسلونا, کاتالونیا بزرگترین شهرستان. “اما این چیزی است, آن است که فقط به طوری که بیشتر مردم نمی آلوده و ما می توانیم بهبود یافتن از این است.”

در پایتخت این تاون هال مجبور شد به نزدیک پارک پس از بسیاری از مردم خود را ادامه داد صبح روز شنبه رفتن و سرگرمی. پلیس در پایتخت با توسل به هوابرد هواپیماهای بدون سرنشین با بلندگو به اصرار مردم برای رفتن به خانه در برخی از پارک ها با توجه به آژانس خبری اسپانیایی EFE.

“من زندگی می کنند در مرکز شهر و من می خواهم برای دیدن آن خالی” گفت: مادرید ساکن کارمن خربزه. “من می خواهم برای دیدن که من فکر می کنم مردم مسئول است و افرادی که مجبور به ماندن در خانه در حال انجام آن است. امروز من به کار فقط یک ساعت اما بعد از آن من خواهد ماند خانه بیش از حد.”

ورزش و تلویزیون شخصیت های پیوست مقامات و کارکنان مراقبت های بهداشتی خود را در درخواست برای مردم باقی می ماند در داخل خانه به منظور کاهش خونتان سرایت منحنی.

“این لحظه را به عمل به مسئولیت و به ماندن صفحه اصلی” ستاره آرژانتینی بارسلونا لیونل مسی نوشت: در Instagram شنبه.

این تنها دومین بار است که دولت مازاد بر آن را پس از بازگشت از دموکراسی در اواخر 1970s. دیگر اعلام شد در طول سال 2010 کنترل ترافیک هوایی’ اعتصاب.

___

ویلسون گزارش از بارسلونا. AP روزنامه نگاران Iain سالیوان در مادرید و رناتا بریتو در بارسلونا کمک به این گزارش.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر