بارسلونا اسپانیا – اسپانیا و ایتالیا خواستار بیشتر اروپایی کمک به آنها به عنوان مبارزه هنوز صعودی coronavirus عفونت در این قاره را بدترین بحران پس از جنگ جهانی دوم است. در ایالات متحده از مقامات خواست میلیون ها نفر در سراسر شهر نیویورک برای جلوگیری از رفت و آمد به نگه داشتن ویروس موجود است.

در سراسر جهان, پزشکان مجبور شدند به انتخاب های دشوار در مورد که بیماران به جز محدود دستگاه تنفس دارند. تایید جهانی مرگ و میر پیشی گرفته 31,000 و ویروس جدید در فاصله پدید آمده در شهرستانها ایالات متحده مانند دیترویت نیواورلئان و شیکاگو است. حتی روستایی امریکا شده است سیستم ایمنی بدن به ویروس نقاط فوران در میانه شهر و کوه های راکی اسکی پناهگاه.

اسپانیا و ایتالیا به تنهایی حساب برای بیش از نیمی از جهان مرگ و میر و هنوز هم از دیدن بیش از 800 مرگ و میر در هر روز.

کارشناسان می گویند که تعداد تلفات ویروس در سراسر جهان هستند که به طور جدی زیر نشان داده به دلیل محدود تست و سیاسی تصمیم گیری در مورد آن بدن به دفعات مشاهده شده است. بر خلاف ایالات متحده و فرانسه و ایتالیا نیست و تعداد مرگ و میر را که در خانه و یا در خانه های سالمندان حتی اگر خانه های سالمندان شناخته شده coronavirus رشد در سراسر جهان است.

“اروپا باید نشان دهد که آن را قادر به پاسخ به این تاریخی تماس” ایتالیایی برتر جوزپه کونته گفت: اواخر روز شنبه. “من مبارزه خواهد کرد تا زمانی که آخرین قطره از عرق تا آخرین گرم از انرژی برای به دست آوردن یک قوی شدید منسجم اروپایی پاسخ.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عقب نشینی در یک تهدید به قرنطینه نیویورک و کشورهای همسایه در میان انتقاد و سوال در مورد قانونی بودن این حرکت. اما مراکز کنترل بیماری و پیشگیری صادر سفر مشورتی خواسته همه ساکنان شهر نیویورک در ایالت نیویورک ، نیوجرسی و کانکتیکات برای جلوگیری از غیر ضروری سفر برای 14 روز.

تکان دهنده است که برای آمریکایی ها که متوقف کوتاه از محدودیت های اعمال شده در اروپا یا جای دیگر. پاریسی در حال جریمه اگر آنها سعی می کنند به ترک شهر آفریقای جنوبی حتی نمی توانید خرید مشروب و Serbians ناراحت هستند بیش از ممنوعیت پیاده روی سگ خود را. در ایتالیا تدفین برگزار شد با تنها یک عضو خانواده است.

اسپانیا نقل مکان کرد به سفت شدن آن مستند و ممنوعیت تمام غیر ضروری کار یکشنبه آن را به عنوان ضربه دیگر رکورد روزانه از 838 مرده است. این کشور به طور کلی رسمی تلفات بود و بيش از 6500.

اسپانیا بهداشت و درمان اضطراری رئیس فرناندو سیمن گفت: این کشور در عفونت نرخ کاهش یافت و روز شنبه به 9 درصد از 18 درصد سه روز قبل از. اما او گفت: این تعداد افراد در واحد مراقبت های ویژه نگه می دارد در حال افزایش است و بیمارستان ها در محدودیت های خود را در مناطق مختلف ،

“همین دلیل است که ما به شدت اعمال اقدامات کنترلی,” او گفت:.

بحران pummeling اقتصاد جهان و قرار دادن گونه های بزرگ ملی سیستم مراقبت های بهداشتی. نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز به نام برای قوی تر پاسخ از 27 کشور اتحادیه اروپا است.

“این سخت ترین لحظه برای اتحادیه اروپا پس از آن بنیاد و آن را آماده برای به چالش افزایش,” او گفت:.

اسپانیا و ایتالیا و فرانسه و شش نفر دیگر از اعضای اتحادیه اروپا خواسته اند این اتحادیه برای به اشتراک گذاشتن بار با صدور بدهی اروپا لقب coronabonds برای کمک به مبارزه با ویروس. اما این ایده روبرو شده است مقاومت از آلمان و هلند.

کشورهای اروپایی نیز مقاومت های ماسک با همسایگان خود از ترس که آنها بیش از حد نیاز آنها را در مقادیر انبوه به زودی. بسیاری از کشورها تبدیل شده اند به چین که در آن شیوع کاهش پرواز در هواپیماهای باری به محافظ تجهیزات پزشکی.

این تنش ها را افزایش جدید نگرانی در مورد اینکه آیا اتحادیه اروپا را برای زنده ماندن این بحران است.

“این واقعا مهم است که ما رسیدن به هماهنگی بهتر,” وزیر دارایی اولاف شولز گفت.

در سراسر جهان عفونت پیشی گرفته 680,000 با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. ایالات متحده منجر جهان با حدود 125,000 موارد گزارش شده اما پنج کشور دیگر باید بالاتر مرگ و میر عوارض: ایتالیا, اسپانیا, چین, ایران و فرانسه است.

ایتالیا دارای بیش از 10 ، 000 مرگ و میر بیشتر از هر کشور است.

مصر تعطیل سواحل آن به عنوان موارد در خاورمیانه پیشی گرفته 50,000. پلیس در فیلیپین افزایش دستگیری قرنطینه متخلفان و بیشتر گردشگران تخلیه شدند از کوه اورست و اندونزی جزیره بالی.

لهستان است که با توجه به تأخیر انداختن آن ممکن است 10 انتخابات ریاست جمهوری روسیه دستور داد مرز به روز دوشنبه است. برجسته فرانسوی سیاستمدار با ویروس درگذشت فرانسه مرگ یک مقام ارشد.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

نخست وزیر بوریس جانسون که این ویروس خود هشدار داد: “همه چیز بدتر خواهد شد قبل از آنها بهتر است.”

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. اما برای دیگران و به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود این ویروس می تواند باعث بیماری شدید از جمله پنومونی و منجر به مرگ شود.

بیش از 145,000 مردم بهبود با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

پاپ فرانسیس به نام پنج شنبه برای آتش بس در تمام درگیری ها در سراسر جهان “به تمرکز با هم در مبارزه واقعی از زندگی ما است.” او همچنین خواست مقامات به مراقبت های ویژه ای از کسانی که در خانه های سالمندان پادگان نظامی و زندان.

در دیترویت که زیادی کم درآمد جمعیت مرگ و میر افزایش به 31 با حدود 1400 عفونت در یک رای که شوکه مقامات بهداشتی.

“این است که نمودار,” دکتر گفت: Teena چوپرا, پزشکی, مدیر پیشگیری از عفونت و بیمارستان اپیدمیولوژی در مرکز پزشکی دیترویت. “ما شاهد تعداد زیادی از بیماران که در حال ارائه به ما با بیماری شدید به جای جزئی بیماری است.”

برخی از ایالات آمریکا شروع به سعی کنید به منظور محدود کردن قرار گرفتن در معرض از بازدید کنندگان از ضربه سخت تر مناطق. رود آیلند گارد ملی نیروهای رفتن درب به درب در جوامع ساحلی برای پیدا کردن نیروهای جدید است. فلوریدا راه اندازی ایستگاه های بازرسی به صفحه نمایش بازدید کننده از لوئیزیانا.

به دیگران سخت تر کنترل چین کاسته بیشتر محدودیت پس از حزب حاکم کمونیست را اعلام پیروزی بیش از coronavirus. پروازهای هواپیمایی از استان هوبی در مرکز شیوع کروناویروس یکشنبه از سر گرفته. مترو و اتوبوس از سر گرفته شد روز شنبه در استان را سخت ضربه سرمایه ووهان.

___

بری گزارش از میلان, ایتالیا. آنجلا چارلتون در پاریس جو مک دونالد در پکن Geir Moulson در برلین, ونسا گرا در ورشو و دیگر مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im