فضای بخاری جرقه اواسط هتل شهر آتش که جان 1 می فرستد 5 به بیمارستان

یک فضای بخاری موجب آتش سوزی در یک هتل در اواسط شهر منطقه لس آنجلس در اوایل روز شنبه که به کشته شدن یک نفر و فرستاده پنج نفر دیگر به بیمارستان, مقامات گفت.

این آتش سوزی گزارش شد فقط پس از 2 صبح در ونیز هتل 8686 ونیز Blvd. با توجه به لس آنجلس آتش نشانی.

“ما تا به حال سنگین آتش سوزی در یک طبقه دوم واحد بسیار به سرعت پس از آن شعله های آتش به دیگر نقاط ساختمان” سخنگوی وزارت برایان هامفری گفت. “ما ساخته شده یک حمله تهاجمی بر روی آتش مواجه می شوند و چند نفر که مورد نیاز امداد و نجات به عنوان ما انجام داد.”

مردم شکستن پنجره ها در تلاش برای فرار از شعله های آتش, مقامات گفت.

تبلیغات

یک انسان شناسایی شده توسط Los Angeles County, دفتر پزشکی قانونی به عنوان پل Bisland, 62, از لس آنجلس بود در صحنه مرده. یک مرد و یک زن بودند گرفته شده است به یک بیمارستان در قبر بیماری — معنی آنها تنفس و اصلا پالس هامفری گفت: — اما شرایط آنها بعد از به روز رسانی به طور جدی با توجه به آتش نشانی.

دو مرد دیگر یکی در شرایط بحرانی و در شرایط عادلانه و نیز گرفته شد به یک بیمارستان است. پنجمین فرد بعد رفت و به یک بیمارستان خصوصی خودرو LAFD سخنگوی نیکلاس Prange گفت. یک نفر دیگر مورد بررسی قرار گرفت برای آسیب در صحنه کاهش یافته است اما باید به بیمارستان.

یک آتش نشان نیز در حال ارزیابی برای تنفسی موضوع که به نظر نمی تواند تهدید کننده زندگی با توجه به گروه.

آتش نشانان قادر به خاموش کردن شعله های آتش در 2:43 صبح و محققان باید “تعیین علت به طور اتفاقی با توجه به فضای بخاری در آینده خیلی نزدیک به مواد قابل احتراق,” Prange گفت.

تبلیغات

هامفری گفت: این هتل دارای حداقل 28 واحد در دو طبقه و به برخی دراز مدت ساکنان.

“ما باید حداقل دو ده نفر که آواره شده اند توسط این آتش,” او گفت:, و صلیب سرخ آمریکا نامیده شده است برای کمک به آنها.

 Venice Hotel Fire

یک نفر کشته شد و نفر دیگر در بیمارستان بستری توسط یک آتش سوزی در ونیز هتل که به برخی در دراز مدت ساکنان.

(Irfan Khan / لس آنجلس تایمز)

یکی از اقامت در این هتل گفت: KTLA-تلویزیون کانال 5 که او تلاش برای از خواب بیدار شدن همسایگان خود را زمانی که او را دیدم ،

“من شروع به ضربه زدن بر روی هر درب یک طرف به طرف دیگر یک طرف به طرف دیگر — فریاد” آتش!’ “Tamul Khalfani گفت: ایستگاه. “مردم مرا باور نیست اما من نگه داشته و فریاد و ضربه زدن بر مردم را درب. … در آن زمان آنها بیرون آمد آتش در حال گسترش همه از طریق راهرو مانند یک tinderbox.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im