فضای بخاری در نزدیکی مواد قابل احتراق کشنده ناشی از آتش سوزی در 235 Gosford بلوار.

کشنده آتش سوزی در شمال نیویورک شیپور در سال گذشته باعث شد یک فضای بخاری قرار داده شده بیش از حد نزدیک به مواد قابل احتراق را انتاریو آتش مارشال می گوید.

در انتشار اخبار صادر سه شنبه آتش مارشال مشترک آن تحقیقی یافته گفت: Nov. 15, 2019 آتش سوزی در 235 Gosford Blvd. در نزدیکی جین خیابان و Steeles خیابان غرب بود “اتفاقی.”

پنج زنگ خطر آتش سوزی در ساختمان مجبور 700 ساکنان از خانه های خود.

آتش آغاز شده و در اتاق خواب و در عرض واحد 808 که در آن مستاجر مرده پیدا شد در بالکن.

“یک فضای بخاری در یکی از آپارتمان اتاق خواب بیش از حد نزدیک به مواد قابل احتراق و باعث آتش سوزی که در آن یک فرد غم انگیز جان سپردند و شش نفر دیگر زخمی شدند” آتش مارشال گفت.

تحقیقات نشان داده زمانی که باتری-عمل دود زنگ در آپارتمان فعال قبل از آتش در حال کشف آن را به عنوان اخراج نادرست است.

هنگامی که سرنشینان در بر داشت آتش آنها اقدام به خاموش کردن آن خود را به جای تخلیه و تماس 911.

“اطلاع رسانی به آتش نشانی تنها یک بار رخ داده است یک آشکارساز دود در هشتم-طبقه مشترک فعال تحت نظارت سیستم زنگ خطر” آتش مارشال گفت. “در زمان ورود با خدمات اورژانس, آتش, شرایط چنین شد که بقای مستاجر و نجات توسط آتش نشانان شد قابل دفاع است.”

حداقل 29 واحد در برج مسکونی نمی تواند قابل سکونت به مدت حداقل یک سال با توجه به نامه ارسال شده به ساکنان on Jan. 29 از Ronkay مدیریت ساختمان را از موجر.

دریافت بیشتر از امروز داستان بالا در صندوق پستی خود را

برای ثبت نام در ستاره صبح, عناوین خبرنامه ایمیل برای یک جلسه از روز بزرگ ،

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>