سودان جنوبی, جعل, وحدت, دولت, تجدید شکننده امید برای صلح

بزرگنمایی این تصویر

سودان جنوبی معاون رئیس جمهور Riek Machar (سمت چپ) سهام یک لبخند با مقامهای امنیتی روسیه پس از برگزاری مراسم تحلیف روز شنبه در پایتخت جوبا. ناظران امید خود را به تازگی جعلی ائتلاف جادوها پایان دادن به جنگ داخلی. Stringer/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Stringer/AP

امید است مطرح در سودان جنوبی که در آن دو رقیب مشترک رهبران برجسته ژست شنبه پس از سالها تلخ جنگ. سودان جنوبی مقامهای امنیتی روسیه سوگند در مخالفت با رهبر Riek Machar به عنوان معاون رئیس جمهور, تجدید شکننده ائتلاف که آنها تلاش کرده اند و قبل از رها — اما اگر موفق ممکن است ارائه پایان دادن به درگیری که به کشته شدن برخی از 400000 نفر و میلیون ها نفر آواره ،

“این اقدام به معنای پایان دادن به جنگ. صلح آمده است و در آن آمده است به ماندن” روسیه گفت: در مراسمی با حضور روزنامه نگاران و وزرای شنبه با توجه به انتخاب. “برادر من دکتر Machar و من در حال حاضر همکاران در توافقنامه صلح.”

Machar بیش از حد وعده داده در جنوب سودان مردم که تازه ضرب دولت وحدت ملی “را به کار جمعی برای پایان دادن به طولانی خود را رنج می برند.”

سه دیگر معاون رئیس جمهور سوگند داده شدند در این مراسم — هر چند هیچ کدام به عنوان مهم به عنوان Machar که شخصی و سیاسی و قومی acrimony با روسیه کمک کرد تا سوخت به طرز وحشیانه ای خشونت آمیز جنگ داخلی در این کشور جوان برای بخشی بهتر از یک دهه است.

پس از سودان جنوبی برنده استقلال در سال 2011 روسیه و Machar به عنوان رئيس جمهور کشور و معاون بود اما آنها با یکدیگر تنها دو سال بعد از زمانی که روسیه اخراج Machar به اتهام خیانت. مبارزه با فوران در اواخر سال 2013 بین جناح به رهبری روسیه که متعلق به اکثریت Dinka گروه های قومی و Machar که شناسایی به عنوان Nuer.

و اگر دو مرد ساخته شده اند گاه به گاه تلاش در ایجاد روابط حسنه — از جمله یک شبیه معامله است که آورده Machar پشت در به عنوان معاون رئیس جمهور در سال 2016 — این توافق نامه هرگز موفق به برگزاری خشونت در خلیج ،

تازه ترین توافق رسیده بود در سال 2018 است. چند ماه بعد از پاپ فرانسیس دعوت جفت از رقبای تلخ به واتیکان که در آن او حیرت زده آنها را هر دو با بوسیدن کفش خود را در یک نمایشی درخواست برای صلح پایدار.

YouTube

با وجود این صحنه — که در سمت چپ روسیه می گوید او را شوکه و لرزش — آنها بارها و بارها به تاخیر افتاد موعد مقرر خود را برای ائتلاف و تشکیل. آن را تنها در روز پنج شنبه که این دو نفر اعلام کرد که آنها را به طور رسمی ادامه با ترتیب پس از رسیدن به چند final انداخته است.

سودان جنوبی معاون وزیر خارجه Awut دنگ Acuil مورد تحسین قرار گرفته معامله در یک صدای جیر جیر به عنوان نقطه عطف است. او توضیح داد که آن را به عنوان یک راه بسیار مهم برای “پایان دادن به درد و رنج مردم ما سکوت اسلحه و بازگشت صلح به کشور ما است.”

میان پیام امید, اما, ویرانی چپ از جنگ طولانی باقی مانده است. همان روز که روسیه و Machar خود را اعلام کرد و حکومت وحدت ملل متحد گفت که برخی از 6.5 میلیون نفر — اکثریت جمعیت این کشور را — در صورت امکان از گرسنگی این تابستان آینده به دلیل خشونت و فساد از جنوب سودان دولت است.

“امروز در جنوب سودان غیرنظامیان هستند عمدا گرسنگی سیستماتیک surveilled و سکوت خودسرانه دستگیر و بازداشت و محروم به معنی دسترسی به عدالت” U. N. کمیسیون حقوق بشر در سودان جنوبی گفت: در یک گزارش منتشر شده در پنج شنبه تاکید کرد که “برای جبران این تخلفات و جرایم مربوط به یک پیش شرط برای صلح و امنیت پایدار.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followersbuy instagram followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet