جنوب L. A. پاستور بازداشت خارج شهردار Garcetti خانه ظن وسیله

جنوب لس آنجلس پاستور دستگیر شد روز شنبه در خارج از خانه از شهردار اریک Garcetti ظن جنایت وسیله پس از چند روز تظاهرات در ویندزور مربع بلوک.

وثیقه برای مجموعه بود شرمن منینگ که منجر بله ما می توانیم! عبادت مرکز در $150,000 با توجه به لس آنجلس اداره پلیس بازداشت سوابق. از بعد از ظهر پنجشنبه او متهم شده اند, با توجه به دفتر دادستان منطقه.

منینگ گفت که برای چند روز او شده بود راه رفتن بالا و پایین بلوک خارج از ویندزور مربع محل اقامت خواهان اقدام فوری به خانه افراد بی خانمان در skid row طول COVID-19 بیماری همه گیر.

در پخش ویدیو در Facebook, منینگ گفت: “بی خانمان هیچ جایی که در آن به پناهگاه — و آنها را به سمت چپ برای مرده.” او گفت که او می خواهد شهردار به اختیار هتل ها و مرکز کنوانسیون به خانه مردم است. در یک نقطه منینگ گفت که سه تن از افراد بی خانمان از skid row به حال او پیوست و خواب خارج در ویندزور مربع بلوک.

تبلیغات

منینگ گفت که او “کاملا” انجام هر کاری به آزار و اذیت قبل از دستگیری او. یک ویدئو ضبط شده قبل از او دستگیر شد و روز شنبه را نشان می دهد یک زن به همراه افسران پلیس در خارج از Garcetti اقامت شکایت که منینگ بود وحشت دخترش و ذکر است که او به اتهام تجاوز به عنف.

“من ترک خانه!” او فریاد زد.

کشیش پاسخ داد که او مجرم شناخته شده بود و صرف چند دهه در زندان اما گفت که بدون در نظر گرفتن “شما نمی فکر می کنم من باید حق صلح و دوستی جمع آوری حق در اینجا؟” در یک بعد از مصاحبه منینگ گفت که او تا به حال شده است به ناحق محکوم کرد.

وکیل جان Isen که نشسته در انجمن مشاوره برای بله ما می توانیم! مرکز عبادت و یو بی اس در بازار منینگ از زندان استدلال کرد که Garcetti بود “پیدا کردن راه هایی برای سرکوب 1st اصلاح حقوق مربوط به آزادی بیان است.”

تبلیغات

یک Garcetti سخنگوی ارجاع بار به پلیس لس آنجلس برای نظر. پلیس لس آنجلس اطلاعات عمومی افسر جاشوا Rubenstein گفت که به دلیل ماهیت اتهام جنایت گروه نمی تواند ارائه اطلاعات بیشتر در شرایط منتهی به جمعه بازداشت.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.ly

ایندکسر