کره جنوبی با پرواز توسعه coronavirus علائم بعد از ترک لس آنجلس

یک کره جنوبی پرواز که تشخیص داده شد با رمان coronavirus در کشور بود نه علامتی در سفر اخیر خود به لس آنجلس و مطرح شده هیچ خطر سلامت به دیگران در حالی که در اینجا مقامات بهداشت عمومی در روز جمعه گفت.

کره جنوبی در رسانه های خبری گزارش داده بود که پرواز ممکن است کار کرده اند و پروازهای بین سئول و لس آنجلس. اما مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری تایید کرده است که او نمی توسعه علائم تا پس از او سمت چپ Los Angeles county وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت.

وجود دارد هیچ مورد جدید از coronavirus یا COVID-19 در شهرستان و هیچ شواهدی از فرد به فرد گسترش با توجه به بیانیه ای که اشاره کرد که فوری خطر سلامت از قرار گرفتن در معرض کم باقی مانده است. اما مقامات گفت: بیشتر موارد از coronavirus به احتمال زیاد به رخ می دهد در اینجا در میان سایر بیماری های تنفسی از جمله آنفولانزا.

“عفونت های تنفسی عمدتا گسترش زمانی که مردم بیمار با تب و سرفه [و] در تماس با دیگران” گفت: باربارا فرر شهرستان بهداشت عمومی مدیر. “هر کس باید در خانه بماند زمانی که آنها بیمار است. این نیاز به ما کارفرمایان و مدارس به انعطاف که کارکنان و دانش آموزان بیمار هستند و باید در خانه بمانند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im