این یک هفته صبح و Eunha شیم در Soongsil دانشگاه در مرکز شهر سئول که در آن او کار می کند در بخش ریاضیات.

این کشور در دوم آن هفته دو فاز شدید اجتماعی فاصله و بیلچه وجود دارد گفت: مردم به مراتب کمتر در خیابان ها از حالت طبیعی اگر چه برخی از دانش آموزان در جلسه ای در محوطه دانشگاه.

این کشور واکنش سریع به COVID-19 از طریق انواع اقدامات سختگیرانه از جمله اجتماعی فاصله گره خورده است با شیب تند و در صورت تخلف از این دستورالعمل ها و توده تست شده است و قادر به سرعت گسترش coronavirus و کاهش نرخ مرگ در مقایسه با دیگر کشورها با توجه به مطالعات co-نوشته شده توسط تعدادی از محققان از جمله بیلچه کانادا نقل مکان کرد که به سئول پنج سال پیش.

یک مطالعه نشان داد به طور متوسط یک فرد آلوده با COVID-19 در کره جنوبی گذشت ویروس به 1.5 مردم است که به عنوان تولید مثل تعداد و نشان می دهد که چگونه سریع این ویروس گسترش می یابد.

“اجتماعی بدون فاصله و یا دیگر اقدامات در این شماره می شده اند بسیار بالاتر” گفت شیم. “برای مثال در چین و ژاپن تولید مثل تعداد حدود هفت.”

در فضاهای محدود به تولید مثل می تواند رسیدن به تعداد 11 با توجه به یک مطالعه جداگانه از شیوع سرنشین الماس شاهزاده خانم کروز کشتی ژاپن در ماه فوریه که در خدمت به ارائه مدارک و شواهد از چگونه به سرعت این ویروس گسترش می تواند در بیمارستان ها و خانه های سالمندان.

این مداخلات بهداشت عمومی در کره جنوبی نگه داشته اند میزان مرگ و میر نسبتا پایین حدود 1.4 درصد با توجه به یک مطالعه دوم توسط شیم و خراردو Cowell ریاضی اپیدمیولوژی در دانشگاه, در میان دیگران.

در چین, مرگ و میر, نرخ به 15 درصد در ووهان مرکز از شیوع و پنج درصد در هوبئی استان به استثنای ووهان گفت: Cowell. در بقیه کشور میزان مرگ و میر شبیه به کره جنوبی و در حدود یک درصد است.

کره جنوبی یک کشور از 51 میلیون نفر در حال حاضر کمتر مورد جدید یک روز از انتاریو است.

شیم رشد در کره جنوبی و به ونکوور نقل مکان کرد زمانی که او 20. او او مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را در رشته ریاضیات در UBC. او به دانشگاه ایالتی آریزونا برای او دکترا و پس از آن مشغول به کار به عنوان یک همکار دانشمند محقق در دانشگاه ییل. یک ریاضیدان آموزش شیم می کند مدلسازی ریاضی از بیماری های عفونی است و در حال حاضر با تمرکز بر انتقال coronavirus و همچنین استراتژی های مداخله.

او را نگه می دارد تا با آنچه اتفاق می افتد در کانادا از طریق پدر و مادر او که هنوز زندگی در ونکوور.

“از آنچه که من شنیدن و دیدن اخبار به نظر می رسد که اجتماعی فاصله است که به خوبی تمرین در کانادا به طور کلی” گفت شیم. “کنترل بیشتر اقدامات حل صورت-ماسک کمبود و پوشیدن ماسک صورت و همچنین گسترده تست کمک خواهد کرد برای جلوگیری از شیوع بیماری در کانادا و کاهش عوارض و مرگ و میر تاثیر COVID-19.”

نزدیک به نیمی از موارد جدید در کره جنوبی در طول سه هفته گذشته وارد موارد به عنوان مسافران برای بازگشت به خانه.

“بدون آن که منحنی پایین بود گفت:” شیم.

این کشور نقل مکان کرد و قاطعانه پس از اولین مورد از coronavirus تایید شد در کره جنوبی در ژانویه. 20 در یک زن که وارد فرودگاه بین المللی اینچئون از ووهان, چین با یک تب است که بود و توسط اسکنر حرارتی.

مقامات بهداشت برقرار تعدادی از اقدامات از جمله اجباری دو هفته دوره خود قرنطینه برای هر کسی که آمد در تماس با یک مورد تایید شده و در ماه فوریه نورد تازه توسعه یافته آزمون تشخیصی است که می تواند این ویروس را شناسایی و در شش ساعت در تعدادی از امکانات بهداشتی است.

و آنها آزمایش به طور گسترده ای نزدیک به یک آزمون برای هر 100 نفر که از چهارشنبه راه اندازی درایو-از طریق ایستگاه های اطراف بیمارستان.

“فرد ندارد به خارج شدن از ماشین خود گفت:” شیم. “آنها فقط خود را پایین تر پنجره کارکنان سواب نمونه و فرد متوسط و در 10 دقیقه تست انجام شده است.”

حدود 6000 نفر مورد آزمایش قرار گرفتند در روز شیم شد در مصاحبه با ستاره.

این سواب در حال تحليل معمولی آزمایشگاه — کشور گسترش ظرفیت خود را به آزمون با ایجاد مشارکت با بخش خصوصی آزمایشگاه — و مردم به طور معمول دریافت نتایج روز بعد.

شرکت در کره جنوبی شروع تولید کیت های آزمایش های اولیه و این کشور تا به حال به اندازه کافی برای گرفتن نمونه از 20,000 نفر در روز در اوج این بیماری همه گیر.

در آوریل 1, دولت برقرار اجباری دوره دو هفته ای از خود انزوا برای ورودی مسافران و چند روز بعد وضع قانون و جریمه نقدی از 10 میلیون وون (حدود 11,500 CAD) و یک سال در زندان پس از اعتراض عمومی بیش از اخبار که برخی از مردم از موازین نیاز.

به حدود 30 درصد موارد بدون علامت با توجه به یک مطالعه به دولت توصیه کرده است مردم ماسک, که, بیلچه گفت: تقریبا هر کس donned.

شروع سال تحصیلی در ماه مارس در انتظار قرار داده شد اما در ماه آوریل دولت تصمیم به قرار دادن کلاس برای تمام نمرات از جمله دانشگاه ها و کالج های آنلاین.

دولت کره نیز نشده مجبور کسب و کار را تعطیل اگر چه مردم را تشویق به ماندن در خانه و تنها برای مواد غذایی و یا سایر ملزومات. هنوز هم برخی از کارکنان هنوز هم رفتن به محل کار برای جلسات.

هنوز هم وجود دارد هیچ حداکثر تعداد زیادی از مردم که می تواند در یک گفت شیم اما بسیاری از مردم بسیار سخت در مورد اجتماعی فاصله و آنها نیاز به نگه داشتن دو متر از هم جدا. نسل جوان ممکن است خسته از آن او اشاره کرد.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

شیم گفت: او را دیدم برخی از افراد جوانتر به انتظارنشسته بودند تا در استارباکس. و او امتیاز داده که نشان می دهد که بیشترین تعداد موارد تایید شده تا کنون است که در میان 20-چیزی که ممکن است نشان می دهد آنها به طور دقیق مورد نیاز است.

“آنها فقط به حال دو هفته شدید اجتماعی فاصله و قبل از آن فقط تمدید,” او گفت:. “من فکر می کنم آنها یک کمی نا امید.”

شیم گفت: آن را دشوار است به پیش بینی چقدر دیگر کشور نیاز به نگه داشتن محدودیت در محل.

“این سخت است برای گفتن در این لحظه از آنجا که ما هنوز هم مردم در آینده با عفونت های جدید,” او گفت:.

در طول بحران مقامات دولتی تصمیم گرفتند برای شفافیت و باز بودن انتشار اطلاعات در مورد موارد تایید شده در وب سایت های مانند کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری از جمله محل و اطمینان مردم است که حوزه عمومی که در آن فرد بازدید کرده بودند گیرد.

آنها نیز به تصویب رسید تعدادی از اقداماتی که Cowell امتیاز واقعا نمی خواهد کار در یک دموکراسی غربی از جمله با استفاده از برنامه های تلفن همراه برای اطمینان مردم مطابق با قرنطینه سفارشات.

و همچنین آنها rsi مراحل از موارد آلوده با استفاده از GPS بر روی مردم گوشی و یا ردیابی کارت اعتباری خود استفاده کنید و توزیع ناشناس اطلاعات از طریق یک وب سایت و یا در تلویزیون به طوری که مردم می تواند تعیین اگر آنها به حال شده است در هر نقطه در نزدیکی یک فرد آلوده.

پس از شیوع شناسایی شد در Shincheonji کلیسای عیسی مسیح است که دولت به نام یک فرقه مقامات کشف و ضبط کلیسا سوابق در جهت پیدا کردن اعضا و انجام تماس ردیابی و آزمایش است.

شیوع این بیماری به طور مستقیم مربوط به حدود 4,500 موارد در کره جنوبی حدود 40 درصد از کل موارد که ایستاده در 10,384 از چهارشنبه.

بسیار از پاسخ این کشور به COVID-19 مشخص شد شیوع سندرم تنفسی خاورمیانه در 2015.

شیوع یک نتیجه از یک مرد که در بازگشت از سفر به خاورمیانه با ویروس و ندانسته گسترش آن از درمانگاه به درمانگاه و سپس به بیمارستان های او جستجو برای تشخیص و یا درمان. او نیز گذشت از این ویروس بر روی یک بیمار خارج از بیمارستان.

در مجموع 186 نفر آلوده شدند — 85 از آنها بهداشت و درمان کارگران و 36 نفر کشته شدند.

شیوع بیماری به طول انجامید به مدت دو ماه و دولت قرنطینه تقریبا 17,000 نفر به مدت دو هفته به منظور کنترل آن است. کشور رفت و به یک رکود اقتصادی است که تخمین زده شده بود در مورد هزینه $8.5 میلیارد دلار آمریکا

پس از شیوع دولت ایجاد عملیات اورژانس مرکز فرماندهی مرکزی مرکز که هماهنگ پاسخ این کشور به بیماری های عفونی از جمله پاسخ سریع تیم از اپيدميولوژيستها و کارکنان است که می توان به شیوع.

دولت نیز تغییر تعدادی از پروتکل های در بیمارستان ها برای محافظت در برابر عفونت و در سال 2016 تصویب یک قانون جدید که اجازه می دهد تا استفاده از تأیید نشده تست تشخیصی کیت در طول بهداشت عمومی در شرایط اضطراری زمانی که وجود دارد هیچ مجوز آزمون در دسترس است.

پنج شرکت در کره جنوبی در حال ساخت کیت های آزمایش برای COVID-19 بر اساس دستورالعمل از سازمان بهداشت جهانی و در حال حاضر کشورهای دیگر به دنبال آنها وارد کند.

“آنها آموخته اند درسهایی از 2015 شیوع” گفت: Cowell. “آنها قادر به پرش به سرعت به آن, چرا که آنها می دانستند که هر چه زودتر آنها قادر به اجرای همه این مداخلات هر چه زودتر آنها خواهد بود قادر به مهار آن و بروز نگه داشتن سطح پایین است.”

Patty Winsa

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de