کارولینای جنوبی دموکراتیک بحث: به روز رسانی های زنده و تجزیه و تحلیل

خوش آمدید به 10th دموکراتیک بحث!

بسیاری در خط در چارلستون S. C. در این 10 دموکراتیک ریاست جمهوری بحث از این چرخه است. کارولینای جنوبی که رای توصیه شده است که اکثر نمایندگان در خطر است, تا کنون با 54. اما از همه مهمتر بهداشت ، برنی ساندرز پدید آمده است به عنوان پیشتاز پس از سه متحده و این می تواند بیشتر از متوسط نامزدهای’ آخرین شانس برای متوقف کردن او را.

هیچ کس بیشتر در ایالت کارولینای جنوبی،, اگر, از, جو بایدن. معاون سابق رئیس جمهور را به نشان می دهد او می تواند زمین برخی از حملات در ساندرز و بهتر از سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ خواهد شد که در این مرحله دوباره.

ماساچوست ایالت الیزابت وارن در زمان بلومبرگ به وظیفه بیش از عدم اطلاع و موافقت نامه چگونه زنان تحت درمان قرار گرفتند در شرکت خود و بلومبرگ همچنین تلاش برای توضیح پلیس شهر نیویورک سیاست “توقف و frisk.”

کارولینای جنوبی است که تا حد زیادی در مورد رای دهندگان سیاه — 61 ٪ از دولت دموکراتیک اولیه رای دهندگان در سال 2016 آمریکایی آفریقایی تبار بودند. و بلومبرگ نیاز به حمایت خود را زمانی که او می خواهد در انتخابات یک هفته از امروز در سه شنبه هنگامی که نیمی از کشورهایی که رای قابل توجهی داشته باشد, سیاه, رای گیری دموکراتیک جمعیت.

سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg و مینه سوتا بهداشت ، ctq گیر کردم در آخرین بحث مبارزه با یکدیگر. آنها نیاز به خارج شدن از یکدیگر و بالا بردن. اما آنها در مواجهه با یک مشکل خفه کردن نقطه در مبارزات انتخاباتی خود را — نه به خوبی با رای دهندگان از رنگ در نوادا و اگر آنها نمی تواند پایان بهتر از حد انتظار در کارولینای جنوبی آن را سخت برای دیدن خود را ماندگار مسیر به یک نماینده منجر شود.

در اینجا بیشتر بر آنچه که به سازمان دیده بان برای امشب.

↑ بازگشت به بالا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.ly