آفریقای جنوبی 1 coronavirus مرگ و میر به عنوان مستند آغاز می شود

ژوهانسبورگ – آفریقای جنوبی روز جمعه اعلام کرد دو مرگ و میر ناشی از کوروناویروس به عنوان کشور مورد گل رز بالاتر از 1000 و در سه هفته مستند آغاز شد.

وزیر بهداشت در بیانیه ای گفت: مرگ و میر رخ داده در کیپ غربی استان از کیپ تاون است. آفریقای جنوبی ترین ویروس موارد در آفریقا که در آن موارد در سراسر این قاره در حال حاضر بالاتر از 3200.

آفریقای جنوبی ارتش در خیابان ها و کمک به اجرای اقدامات که شامل ممنوعیت فروش الکل و سگ پیاده روی. نگرانی های زیاد در مورد تامین آب و اجتماعی فاصله در شلوغ کم درآمد شهرستان.

نیروهای امنیتی با بلندگوهای فریاد زد: مردم هنوز در خیابان ها در مدت کوتاهی پس از نیمه شب در مرکز شهر ژوهانسبورگ کشور و مرکز تجاری. افراد بی خانمان پراکنده از دست داد.

پس از سپیده دم پلیس و نیروهای نظامی احاطه شده چند دوجین افراد بی خانمان در مرکز شهر ژوهانسبورگ نزدیک به اصلی ایستگاه قطار.

مردم به معنای رفتن به خارج تنها برای به دست آوردن ملزومات مانند مواد غذایی و یا مراقبت های پزشکی و یا به ارائه خدمات ضروری است. حمل و نقل عمومی با محدودیت مسافران عامل تنها در طول معمول عجله ساعت, اما شکایت به سرعت گزارش شده از اپراتورهای شارژ دو برابر قیمت.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im