برخی از کشورها آن را سخت تر برای دانشجویان به رای

MEMPHIS, Tenn. – دانشگاه و دانشجو خواهد Newell بخواهد آن را آسان تر برای دانشجویان مانند او به بازیگران آراء در ایالت تنسی یکی از 14 متحده برگزاری یک انتخابات اولیه در سه شنبه.

پردیس هیچ مکان اولیه رای گیری بنابراین دانش آموزان باید سفر خارج از دانشگاه محل رای گیری به بازیگران در یک رای گیری در روز انتخابات. Newell درایوهای اما نگرانی است که بسیاری از دانش آموزان است که حمل و نقل خود را نمی خواهد آن را به یک حوزه. او گفت: برخی از گروه دانشگاه ارائه به دانش آموزان اما دانشگاه خود را ارائه نمی دهد شاتل.

او از یک لایحه معرفی شده در تنسی مقننه که نیاز به رای گیری اولیه در مکان های بزرگ و کالج ها و دانشگاه ها در دولت است. که نه تنها محدودیت کار در برابر دانشجویان در دولت است. تنسی که در آن به طور کلی میزان مشارکت کم است که در میان چند کشور است که اجازه نمی دهد که یک دانش آموز کالج ID. اما آن را اجازه می دهد یک مجوز تفنگ دستی.

“این فقط باعث می شود آخرین قسمت از واقع شدن آنها را به پای صندوق های رای برای رای دادن خیلی سخت تر است” نیوول ارشد سیاست عمومی و اقتصاد عمده و گفت: انتخابات-مصاحبه با مانع مواجه شده توسط دانش آموزان در دولت است.

به عنوان نامزدهای دموکرات به دنبال افزایش از رای دهندگان جوان در سال 2020 تاثیر خود را در انتخابات می تواند با یکدیگر در تعدادی از کشورهای است که رای گیری سخت تر است برای دانشجویان. کسانی که شامل قوانین مربوط به رای دهندگان شناسه شرایط اقامت و در دانشگاه رای گیری ، منتقدان می گویند بسیاری از کسانی که قوانین طراحی شده برای تعدیل میزان مشارکت در میان رای دهندگان که به طور معمول تکیه دموکراتیک است.

کالج گروه های همسو با حزب دموکرات بسیج در سال جاری در تلاش برای شکست دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات گفت: Matt Nowling ملی مدیر ارتباطات کالج دموکرات آمریکا است.

“جمهوری خواهان و ببینید که آنها می ترسم” گفت: Nowling یک تازه وارد در دانشگاه دنیسون در Granville, Ohio. “کالج دموکرات شده اند در خط مقدم مبارزه با این مسائل است.”

تلاش های خود را با موانعی مواجه است.

دموکرات ها می گویند جمهوری خواه کنترل قانونگذاران در برخی از ایالت ها به طور فعال در تلاش برای نگه داشتن دانشجویان به دور از انتخابات. برخی از قوانین باید به چالش کشیده شده است در دادگاه از جمله در نیوهمپشایر که در آن یک قانون اصل باعث می شود خارج از کشور دانشجویان مشمول شرایط اقامت مانند به دست آوردن یک دولت گواهینامه رانندگی یا ثبت وسایل نقلیه خود را.

در تگزاس دموکرات باید شکایت بیش از یک قانون که نیاز به رأی گیری مکان های باز کل رای گیری اولیه مدت 12 روز. قانون بشود به توقف “نورد نظرسنجی,” اجازه داده است که دولت های محلی برای استفاده از تلفن همراه موقت سایت های رای گیری در محیط های دانشگاهی, پرستاری در خانه ها و مکان های دیگر.

حامیان آن می گویند یک پاسخ به دادن موقت مکان های رای گیری در دبیرستان حوادث در طول انتخابات که از ویژگی های محلی پیوند اقدامات نیاز به افزایش مالیات. تگزاس سیاست عمومی بنیاد محافظه کار فکر می کنم تانک تماس نورد رای گیری یک “درنده عمل” است که باعث می شود مالیات دهندگان به رنج می برند.

“شما تا به حال بد بازیگران در خارج وجود دارد و استفاده از تلفن همراه رای گیری مکان به هدف خاص رای دهندگان گفت:” جیمز Quintero مدیر بنیاد مرکز ارگانهای محلی.

Quintero گفت: قانون جدید اجازه می دهد تا حوزه های رأی گیری می شود باز در دانشگاه ها به صورت تمام 12 روز از رای گیری اولیه. اما دموکرات ها را با اشاره به بندی از قانون که تصویب شد ماه پس از دراماتیک افزایش میزان مشارکت در سال 2018 است.

گلن Maxey مقننه مدیر امور برای تگزاس از حزب دموکرات گفت: این قانون لطمه می زند و برخی از رای گیری گروهها از جمله سالمندان و دانش آموزان است.

“این بسیار روشن بود که آنها در تلاش بودند برای جلوگیری دانشجو رای گیری” Maxey گفت.

تگزاس و تنسی در میان هفت متحده که در آن کالج, کارت شناسایی مجاز در حوزه های رأی گیری با قوانین مصوب جمهوری خواه کنترل قانونگذاران بین سال های 2008 تا 2018. دیگران آریزونا, آیووا و داکوتای شمالی و اوهایو و کارولینای جنوبی — همه در حال متحده برنده توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016.

صورتحساب کار راه خود را از طریق برخی از قانونگذاران ایالتی همچنین آدرس کالج رای گیری.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

قانون پیشنهاد شده توسط جمهوریخواه مجلس در آریزونا را منع دانش آموزان با استفاده از, کالج, خوابگاه آدرس در ثبت نام رای دهندگان. دولت در حال حاضر نگه می دارد دانشجو IDs کردن لیست خود را از مورد تایید رای دهندگان شناسایی. لایحه پیشنهادی در آریزونا خانه را به صراحت منع استفاده از کالج یا دانشگاه شناسه در حوزه های رأی گیری.

“این فقط تلاش به آمده تا با قوانینی که به طور مستقیم disenfranchise دانش آموزان گفت:” راشل رس جنوب شرقی مدیر منطقه ای برای پردیس رای پروژه. “آن را ایجاد قوانین که چیزی که در حال حاضر به چالش کشیدن و گیج کننده بیشتر به چالش کشیدن و گیج کننده برای افراد جوان است.”

پردیس رای پروژه راه اندازی شد در سال 2012 به برگزاری انتخابات عادلانه مرکز غیر حزبی رای گیری حقوق گروه شده است و کار به افزایش علاقه در رای گیری در میان دانشجویان است.

دموکرات ها در حال شمارش را بر افزایش کالج, میزان مشارکت در این سال انتخابات ریاست جمهوری است که همچنین می تواند کمک به نامزدهای خود را در مسابقات برای کنگره و قانونگذاران ایالتی. یک گزارش از دانشگاه تافتز موسسه برای دموکراسی و آموزش عالی نشان داد که دانشجو رای گیری نرخ در سال 2018 انتخابات میان دوره ای دو برابر در مقایسه با سال 2014 midterms.

برخی از کنترل دموکراتیک ایالات مانند کالیفرنیا در حال تلاش برای ایجاد پردیس رای گیری آسان تر است. قانون جدید نیاز شهرستان انتخابات افغانستان در نظر قرار دادن مراکز رای گیری در دانشگاه و یا دانشگاه. دانشگاههای دولتی نیز ملزم به تعیین یک نفر در هر دانشگاه به عنوان یک “مدنی و رای دهندگان توانمندسازی co-ordinator.”

در تنسی دولت دموکراتیک در کنگره لندن Lamar پیشنهاد کرده است یک قانون است که نیاز به شهرستان کمیسیون انتخابات به محل اولیه رای گیری مکان در کالج ها یا دانشگاه ها با حداقل 8000 دانش آموز.

در Lamar وطن از ممفیس, Landon, Shelby, اتحاد برای رای دادن در خارج از دانشگاه. شلبی یک دانشگاه ممفیس junior و یک جمهوری خواه گفت که او می خواهم برای دیدن پردیس حوزه های رأی گیری تا دانش آموزان مجبور به درایو و یا سوار به یک حوزه.

“در سال های گذشته دانشگاه ممفیس کمک کرده است و پیدا کردن حمل و نقل به پای صندوق های رای, اما من قطعا می خواهم برای دیدن آن تبدیل شدن به شایع تر” گفت: شلبی, منشی, دانشجو, دولت, دولت روابط در دانشگاه.

شانس که اتفاق می افتد در هر زمان به زودی نیست ، Lamar اولیه رای گیری قانون را به صورت یک سر بالایی مبارزه در حزب جمهوری خواه و سلطه مجمع عمومی به خصوص در انتخابات سال است.

اما این لایحه یک جمهوری خواه حامی و Lamar امید خود را GOP همکاران معتقدند که این مهم برای ساده سازی روند رای گیری برای دانشجویان.

“این لایحه است که در مورد هر کسی که قادر به رای دادن در دانشگاه” لامار گفت. “آن را به اطمینان حاصل شود که نسل جوان طول می کشد بخشی در روند سیاسی است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im