برخی از کشورهای اینچ نسبت به بازگشایی به عنوان ویروس مرگ و میر افزایش

پکن – هاوایی تمدید اقامت خود را در خانه سفارش تا پایان مارس و پلیس کالیفرنیا بسته یک پارک به دلیل آن را بیش از حد شلوغ به عنوان ایالات متحده و سازمان ملل در سراسر جهان در زمان مسیرهای متفاوت در زمانی که به بازگشایی اقتصاد و جوامع است.

تعداد مرگ و میر به طور رسمی نسبت به کروناویروس در صدر 200,000 در سطح جهان شکل گسترده ای اعتقاد بر این به درک واقعی کل. دوم نیروی دریایی ایالات متحده کشتی ناوشکن در سواحل آمریکای جنوبی, گزارش شیوع در هیئت مدیره.

حتی به عنوان مشاوران توسعه برنامه ای برای تغییر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عمومی تاکید از ویروس برای پرداختن به بحران اقتصادی ناشی از آن است دکتر Anthony Fauci در ایالات متحده موسسه ملی بهداشت هشدار داد در برابر حرکت بیش از حد به سرعت.

“شما می شنوید زیادی در مورد نیاز و میل به بازگشت به حالت عادی. که قابل فهم است,” او گفت:. “اگر ما نمی تواند کنترل آن ما هرگز به عقب بر گردیم به حالت عادی. من می دانم که ما خواهد شد اما ما باید آن را انجام دهد به درستی.”

جوامع در حال مرور نامشخص مسیر بین جلوگیری از ظهور مجدد ویروس و ارائه اقتصادی و آرامش روانی برای مردم cooped در خانه. میلیون ها شغل از دست داده اند, با کارگران مهاجر و فقیر به خصوص ضربه در بسیاری از مکان ها. تظاهرات شکسته از برلین به تگزاس بیش از محدودیت.

هند اجازه محله فروشگاه برای بازگشایی این آخر هفته, هر چند نه در مکان هایی شده اند که سخت ترین ضربه. همسایه سریلانکا reimposed یک مستند در سراسر کشور تا روز دوشنبه پس از نیمه بلند کردن آن است.

چین در شهر ووهان که در آن همه گیر آغاز شد گفت که تمام پروژه های ساخت و ساز از سر گرفته اند در یک فشار برای راه اندازی مجدد کارخانه تولید و دیگر فعالیت های اقتصادی پس از 2 1/2 ماه مستند. شیوع بیماری تا حد زیادی فروکش کرد در چین که گزارش 11 مورد تأیید یکشنبه و هیچ اضافی مرگ و میر.

کره جنوبی که به تازگی آرام برخی از آن اجتماعی, فاصله, قوانین, دیدم نهم مستقیم بعد با کمتر از 20 مورد جدید.

در اروپا و اسپانیا اتحاد پیوست ایتالیا و فرانسه در حال آماده سازی برای نرم کردن محدودیت در اوایل ممکن است اما بریتانیا در حال برگزاری است ، بریتانیا ویروس مرگ و میر در صدر 20,000 نه از جمله پرستاری صفحه اصلی مرگ و میر است که تصور می شود در هزار است.

هاوایی رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige تمدید هر دو اقامت در خانه نظم و اجباری قرنطینه برای بازدید کنندگان از طریق مه 31. او هشدار داد لغو پیشرفت اگر اماکن عمومی باز کردن خیلی زود است.

“این تصمیم گیری آسان است. من می دانم این مشکل است برای همه. کسب و کار نیاز به بازگشایی شده است. مردم می خواهید برای پایان دادن به این خود انزوا و ما می خواهیم برای بازگشت به حالت عادی” او در بیانیه ای گفت.

بهار موج گرما سوار یک چشم انداز مثبت از مردم به کالیفرنیا سواحل گلف و مسیرهای پیاده روی. پلیس در پاسیفیک گروو حدود 85 مایل (135 کیلومتر) در جنوب سان فرانسیسکو گفت: آنها تا به حال به زیبا دوستداران نقطه پارک و ساحل به دلیل عدم اجتماعی فاصله.

افسران سوار بر اسب گشت بسته لس آنجلس سواحل مسیرهای پیاده روی و زمین بازی به اجرا فاصله قوانین.

گرجستان و اوکلاهما مجاز سالن و چشمه های معدنی و آرایشگاه برای بازگشایی, در حالی که آلاسکا پاک راه را برای رستوران ها به سر ناهار خوردن در سرویس و مغازه های خرده فروشی و کسب و کارهای دیگر برای باز کردن درهای خود را با تمام محدودیت ها. برخی از آلاسکا شهرداری تصمیم به نگه داشتن قوانین سختگیرانه تر.

راس اندرسون که صاحب چهار تاتو استودیو در جنوب گرجستان گفت: “توانستم از روی صندلی من به اندازه کافی سریع” زمانی که محدودیت برداشته شد. خود اصلی فروشگاه در خدمت 50 یا 60 مشتریان جمعه هنگامی که آن را دوباره باز با مشتریان و هنرمندان تاتو با پوشیدن ماسک, او گفت:.

اما شاون گینگریچ مدیر عامل و موسس شیر دن تناسب اندام, تصمیم خود آتلانتا ورزشگاه باقی خواهد ماند بسته شده در حال حاضر. “ما قربانی بسیار در حال حاضر,” او گفت:. “من احساس می کنم اگر ما این کار را بیش از حد به زودی خواهیم دید سنبله در موارد و ما را به یک مربع.”

در تگزاس, آلیسون اسکات گفت: اکثر مشتریان از فروشگاه پوشاک زنان در دالاس مرکز خرید به نظر می رسد به احساس راحتی بیشتری نیاز خرید خود را حمل می شود.

“من می خواهم برای باز کردن بیش از هر چیزی, اما من فکر نمی کنم که جامعه آماده است برای بیرون آمدن یا” او گفت:.

یک نظرسنجی از آسوشیتد پرس-NORC مرکز عمومی امور تحقیقاتی در بر داشت آمریکایی ها به شدت حمایت stay-at-home اقدامات و تلاشهای دیگر برای جلوگیری از گسترش ویروس.

___

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

برنت گزارش از شیکاگو است. مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.ly

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>