برخی از قانونگذاران ناراحت ولنتاین, کاندوم, آب نبات های ارسال شده توسط والدین

برخی از قانونگذاران کالیفرنیا ناراحت هستند که والدین تحویل کاندوم به دفاتر خود را در روز ولنتاین هدیه بسته است که با استفاده از یک بی حرمتی کلمه در پیام خود را.

دولت ایالت مایک مورل (R-رانچو کوکامونگا) در بیانیه ای گفت که او در زمان ارتکاب جرم به عبارت چاپ روی کاندوم فراغ آن به عنوان خوانده شده “آیا … با ما. نمی … بدون ما.”

8:02 PM فوریه. 21, 2020 نسخه قبلی این مقاله به اشتباه شناسایی دولت سن. مایک مورل به عنوان یک مجلس.

“گذشته از آن ابتذال آن است که یک تهدید محجبه و قوی بازو تاکتیک — چیزی است که من درک نمی, به خصوص هنگامی که آن را به نظر می رسد همچنین در جهت کارکنان ما” مورل گفت: در این بیانیه پنج شنبه. “برقراری ارتباط چنین آشکارا خام و جنسی پیام نامناسب است و در هر محل از جمله در اینجا در کنگره”.

سنا اوباما رهبر شانون گرو Bakersfield نوشت: در یک نظر on Facebook که دفتر او همچنین دریافت یکی از بسته های.

تبلیغات

“واقعا???? این است چگونه PP ارتباط با اعضای مجلس قانونگذاری ایالتی” او نوشت. “خوب چیزی که من stoped یک گروه از بچه ها از دیدن آن در دفتر من……#زمخت #نفرت انگیز #مبتذل است.”

مورل گفت که او معتقد است که تحویل نقض استانداردهای رفتاری است که قانون گذاران در حال تدریس در آموزش برای جلوگیری از آزار و اذیت و تبعیض و مقابله به مثل. وی دموکراتیک رهبری محکوم به حرکت می کند.

اما رئیس جمهور مجلس سنا Pro Tem Toni اتکینز (D-سن دیگو) در دفاع از سازمان است.

“در حالی که این تعبیر در لفاف بسته بندی است که کمی دارای گونه های برامده به صورت حرفه ای در محل کار من نیز می تواند به درک جسارت از والدین این پیام و این فرصت را برای ترویج شیوه های رابطه جنسی ایمن,” اتکینز در بیانیه ای گفت. “این است که یک سازمان متعهد به ارائه کیفیت و مقرون به صرفه مراقبت های بهداشت باروری به میلیون ها نفر از مردم و در عین حال به طور مداوم تحت حمله از جناح راست و دولت فدرال.

تبلیغات

دولت دیگر نماینده مجلس نیز به نظر می رسید به درک هدیه. مجلس اوان پایین (D-Campbell) توییتی یک عکس از بسته بندی و برچسب Planned Parenthood, نوشته,, “با تشکر از شما برای کار شگفت انگیز شما باید انجام دهید.”

جنیفر Wonnacott سخنگوی والدین وابسته کالیفرنیا در بیانیه ای گفت که این بسته که همچنین شامل یک notecard و آب نبات تحویل داده شد به تمام دفاتر قانونی در کنگره و دولت در نظر گرفته شده بودند به اهمیت رابطه جنسی سالم.

“Planned Parenthood با افتخار به حمایت و ترویج جنسی ایمن و ما ادامه خواهد داد به اهمیت سلامت جنسی و باروری, مراقبت با تمام قانون گذاران به ویژه در نور از فدرال حملات,” او گفت:. “اگر ما می خواهیم به بحث در مورد آزار و اذیت و تهدید ما می توانیم نمونه های واقعی از تهدیدات ساخته شده در برابر بیماران و ارائه دهندگان هر روز سعی کنید برای جلوگیری از دسترسی به مراقبت — هر دو در مقابل مراکز بهداشتی و توسط دولت فدرال است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هشدار داد کالیفرنیا در ماه ژانویه است که در آن باید متوقف شود نیاز به طرح بیمه سلامت در دولت به ارائه سقط جنین پوشش و یا خطر از دست دادن پول فدرال. در پاسخ جمعه وزارت امور خارجه گفت: این امر در ادامه با نیاز و متهم کردن دولت به طور غیر قانونی از تهدید به خودداری فدرال کمک به کالیفرنیا به زور سعی کنید به یک تغییر دهید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>