برخی از مردم بومی احساس ‘برکت’ در جوامع جدا — تا زمانی که آنها نمی

Darlene زن سبک و جلف می گوید او احساس می کند می تواند کار به عنوان یک پزشک در شمال کبک کری جامعه Chisasibi با وجود نزدیکترین واحد مراقبت های ویژه که نزدیک به 1000 کیلومتر دور است.

Chisasibi در خلیج جیمز در قلمرو وسیعی از Eeyou Istchee یکی از شمالی کری جوامع در دسترس از طریق جاده در شمال امریکا است.

“من واقعا احساس خوش شانس بود که در آن من هستم” گفت: زن سبک و جلف. “برکت ما من فکر می کنم این است که یک کنترل از راه دور جامعه است.

“ما می توانیم برخی از کنترل بیش از زندگی ما است.”

اما او به رسمیت می شناسد که احساس بودن در کنترل می تواند به سرعت باز کردن.

بیمارستان در Chisasibi در خدمت بیماران از پنج ساحلی کری جوامع در Eeyou Istchee یک سرزمین شمالی را پوشش می دهد که بیش از 5000 کیلومتر و دارای پنج تایید COVID-19 موارد به عنوان از آوریل 17.

زن سبک و جلف گفت: آنها مجهز برای مقابله با این بیماری همه گیر است می تواند به شدت تغییر در چهره جدی شیوع.

“ما پذیرش بیماران از سایر جوامع به صورت مسائل حاد. ما همچنین برخی از بیماران که ما تبدیل بيماران مزمن است که از جوامع دیگر,” او گفت:. “اما ما لازم نیست که یک CT اسکن و یا ICU درست است ؟ ما افراد بیمار که در حال انتقادی و یا به طور جدی بیمار معمولا ارسال به ما ارجاع مراکز …. نزدیکترین یکی Val-d’or است که حدود 1000 کیلومتر دور است.”

زن سبک و جلف بود و نه تنها شخص زنده جدا شده در یک جامعه بومی به استفاده از جهان “برکت” و یا “پر برکت” برای توصیف به ستاره چگونه آنها در حال حاضر احساس.

برخی از افراد احساس اضطراب.

دیوید هارپر بود که رئیس باغ تپه اول کشور در شمال مانیتوبا در طول سال 2009 H1N1 همه گیر به خاطر درخواست دولت فدرال برای کمک در آن زمان و دریافت کیسه های بدن. جامعه ویران شده توسط H1N1; صدها نفر از مردم بیمار و وجود چندین مرگ و میر.

باغ تپه یکی از چهار کشور در جزیره دریاچه از راه دور Oji-کری جامعه در نزدیکی مرز انتاریو است که در دسترس نیست از طریق جاده. این منطقه ندارد تایید COVID-19 موارد و تنها افراد مجاز در داخل و خارج از جامعه هستند که مراقبت های بهداشتی کارگران است.

هارپر گفت: این احتمالا بهترین شرایط آنها می توانید بپرسید در حال حاضر است. اما او احساس خطر به عنوان خوانده شده چگونه به تازگی یک پرستار آورده ویروس به شمال ساسکاچوان Dene جامعه از دریاچه اول کشور در نزدیکی مناطق شمال غربی.

“که ما بزرگترین ترس: که اگر یکی می آید, آن را گسترش مانند آتش سوزی” هارپر گفت. “ما می دانستیم که این اتفاق افتاد در طول H1N1. همه چیز را که اتفاق افتاده است وجود دارد, آن را تنها در زمان یک (عفونت).”

او قدردانی که کارکنان مراقبت های بهداشتی در معرض خطر بیشتر است و باید انجام شغل خود را که یک شمشیر دو لبه است. او شگفتی اگر بیشتر وجود دارد احتیاطی است که می تواند گرفته شده برای به حداقل رساندن خطر از مردم به طور تصادفی آوردن ویروس با آنها در هنگام پرواز در داخل و خارج از جامعه است.

“است که باید مورد بررسی قرار گرفت. این نگرانی برای همه” هارپر گفت.

جورج Poitras مدیر عامل در Mikisew کری اولین کشور در یک پرواز رزرو در شمال آلبرتا در دسترس با هواپیما در طول سال و یک جاده یخ در زمستان. او به ستاره چندی پس از یک تماس تلفنی با رهبران دیگر و شرکت های حمل و نقل هوایی در این منطقه موافقت خود را برای تعطیل کردن همه غیر ضروری سفر.

“شکاف از نظر ما حفاظت از این بیماری همه گیر است که این پرواز است که در داخل و خارج از قلعه Chipeywan …. ما تصحیح که امروز است,” او گفت:.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

او گفت: افرادی که به دنبال پرواز در خارج از جامعه باید در حال حاضر ارائه یک دلیل برای مسافرت و محلی هواپیمایی موافقت کرده است به ارائه یک آشکار قبل از پرواز به دولت کمیته را تعیین خواهد کرد که اگر هر فرد دلیل معتبر است.

“ما نه سیستم ایمنی بدن به این و هر کسی که به جامعه می ندانسته به این ویروس به جامعه” Poitras گفت. “اما با این که ما احساس پر برکت که ما جدا شده است.”

برخی از اولین کشورهای رهبران بیشتر نگران هستند به خصوص بر اساس چه H1N1 در مانیتوبا. جری Daniels Grand رئیس از جنوب روسای سازمان نشان دهنده 34 Anishnaabe و داکوتای جوامع در جنوب, Manitoba, از جمله سه نفر که در حال پرواز در تنها.

“خدمات بهداشتی و درمانی شده اند دشوار است که در جوامع ما به دلیل انزوا و فاصله از مناطق شهری,” او گفت:. “حتی به کسی برای آمدن به جوامع ما و به اقامت وجود دارد برای کمک به برنامه ریزی و این که به خودی خود بسیار دشوار است.”

او به تازگی اضافه شده نام خود را به طومار درخواست از دولت فدرال ارسال منابع اضافی برای اولین جدا شده سازمان ملل و جوامع بومی و در نظر گرفتن اقدامات مانند استفاده از نیروهای مسلح کانادا و همکاری با کوبا پزشکان.

“این مایه تاسف است, اما منظور من برای اولین بار ملت ما باید به آنچه که ما باید انجام دهید به منظور ایجاد نتایج بهتر … و گاهی اوقات بین المللی کشورها و مردم سراسر جهان در حال بهتر است واقع شده چرا که آنها لازم نیست که یک علاقه” Daniels گفت.

او گفت: یکی از دلایلی که این طومار را امضا کرده است و به یک معنا دولت فدرال موفق منیتوبا برای اولین بار سازمان ملل در سال 2009 H1N1 بیماری همه گیر. او همچنین می خواهد به مطمئن شوید که وجود دارد بهتر است هماهنگی و ارتباط میان ملتها و منطقه ای بهداشت و درمان اشخاص برای اطمینان از اطلاعات دقیق به اشتراک گذاشته می شود.

“بخشی از مشکل با آن این است که وجود یک مانع ارتباط با منطقه ای سلامت اشخاص در آن وجود ندارد وضوح در دسترس بودن تخت و این نوع از مسائل گاهی” Daniels گفت. “بنابراین در شرایط اضطراری گاهی اوقات مردم در حال هدایت می شوید.”

آنا Banerji, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه تورنتو قبلا گفته ستاره چگونه برای اولین بار سازمان ملل و جوامع بومی در خطر بسیار بیشتری از دیدن COVID-19 شیوع بیماری با توجه به زیرساخت مسائل مانند به سر می برند و مسکن و بهداشت ضعیف و ناکافی تهویه در خانواده.

او شروع به این طومار را به توجه بیشتر به شرایط مخاطره آمیز برای پرواز در جوامع از راه دور. به طور خاص او را نگران تخلیه پزشکی تیم که قادر به پاسخگویی به تقاضا در چهره عمده شیوع.

“اگر وجود دارد تنها تعداد محدودی از تخلیه پزشکی تیم شما ممکن است در نهایت انتظار روز. و اگر شما یک راه برای قرار دادن کسی در حمایت از زندگی آنها در حال رفتن برای مردن” او گفت:.

“آن را آغاز کرده و در عین حال در بسیاری از این جوامع چرا که آنها از لحاظ فیزیکی از هم جدا شده … اما این تنها یک ماده از زمان است.”

Omar Mosleh

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im