برخی از کارکنان خانم شاغل در تهویه مطبوع فضاهای به عنوان مرکزی کانادا sizzles

ناتاشا Burtenshaw-deVries زندگی در یک آپارتمان چند در تبدیل خانه در Brantford, Ont., که نمی تواند به تهویه مطبوع مرکزی.

مادر او خریداری شده خود را “یک بیت از یک ترحم هدیه” یک پنجره واحد تهویه مطبوع و Burtenshaw-deVries سرمایه گذاری در چندین ایستادن طرفداران در طول سال او زندگی می کردند وجود دارد.

به عنوان مرکزی کانادا آماده برای یک روز دیگر از خفقان و گرما و برخی از کارکنان کار از خانه از دست رفته خود را مطبوع در فضاهای کاری. جیوه در بخش انتاریو است معلق در هوا در حدود 30 C. محیط زیست کانادا صادر کرده است گرما هشدارهای این هفته برای خیلی از استان است.

Burtenshaw-deVries گفت که او قادر به دریافت برخی از تاخیر از گرما در تابستان گذشته کار در یک تهویه مطبوع ،

در این سال با بسیاری از دفاتر تغییر به کار از خانه در طول COVID-19 همه گیر است که دیگر یک گزینه برای او است.

“تا کنون آن نشده است بیش از حد بد, به, بود, صادق,” او گفت: با اشاره دست او را مهم و اسلاید کردن ماوس زیادی دارد اما او احساس نمی کند او بهره وری کاهش یافته است.

او افزود کولر تنقلات مانند بستنی یخی به کارنامه او و می خواهد به یاد بگیرند که چگونه به قهوه سرد برای کمک به کاهش گرما.

Burtenshaw-deVries گفت که او احساس می کند خیلی خوش شانس منابع مالی و فضای چشمانداز وضعیت را به عنوان راحت که ممکن است برای خودش.

“من واقعا نگران بسیاری از افرادی که نمی اند که گزینه” او گفت:.

سالمندان که ممکن است دارای تهویه مطبوع به عنوان مثال گفته می شود در خانه بماند و ممکن است این پول برای خرید طرفداران او گفت:.

“چگونه ما پیدا کردن تعادل بین همه چیز این تابستان؟”

او اشاره کرد کار از خانه کارکنان که به طور معمول می تواند یک air-conditioned شکستن در یک کافه بازار و یا co-فضای کاری دیگر باید گزینه های آن.

در حالی که هنوز لازم است او را به فکر که آیا ممکن است به او تغییر ساعت کار اگر گرما می شود بسیار مشکل بزرگتر است.

“وجود دارد فقط یک بخشی از من است که فکر می کند شما می دانید من نمی دانم اگر من می خواهم به قادر به مولد در مانند یک ساعت در بعد از ظهر زمانی که آن را به 35 یا 40 درجه است.'”

موج گرما می درخشد نور را در نیاز به ارتباط و اعتماد بین کارکنان و کارفرمایان گفت: کارن Pastakia شریک و سرمایه انسانی مشاوره Deloitte در کانادا است.

“مردم ممکن است به دنبال جایگزین برنامه کار” او گفت:, و از آنها بخواهید برای برخی از انعطاف پذیری در طول ماه های تابستان است.

“من پیش بینی است که خواهد شد که یک گفت و گو است که شروع به اتفاق می افتد در طول هفته های آینده.”

جانت Mayhew زندگی در اتاوا در یک آپارتمان سه طبقه پیاده روی تا با دخترش. او در آنجا زندگی می کردند و نه سال بدون تهویه مرکزی و ویندوز که اصلا جای برای یک واحد قابل حمل.

او چندین سقف و ایستاده طرفداران در سراسر آپارتمان و استراتژیک می بندد پنجره ها و پرده ها در طول روز باز می شود و آنها را در شب.

“به نظر می رسد که برای انجام این ترفند,” او گفت:.

Mayhew که لذت کار کردن از خانه, او گفت: “قطعا دوست دارم AC در دفتر و نه داشتن که در حال حاضر مایه تاسف است.”

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

او با تکیه بر آب یخ با لیمو و همچنین با پوشیدن لباس راحت, لباس های گشاد برای کمک به نگه داشتن او سرد است و در بازار به صورت یک فن جدید.

مانند Burtenshaw-deVries Mayhew است بیشتر نگران برای جمعیت های آسیب پذیر و گفت: آن را خوب شهر ارائه خنک کننده ایستگاه.

“من واقعا نگران خودم. وجود دارد قطعا مردم که رنج می برند بیشتر از من است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>