برخی از مهم تجهیزات پزشکی در حال حاضر نیاز فدرال’ تصویب صادر شود

بزرگنمایی این تصویر

نیویورک پرستار می پوشد تجهیزات حفاظت شخصی است که در تامین کوتاه مدت. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می گوید آن را نمی خواهد اجازه می دهد تا شرکت ها برای صادرات ماسک و دستکش تا آن راضی است ایالات متحده نیاز دارد برآورده شود. کتی Willens/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

کتی Willens/AP

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دانست و گفت: آن را سرکوب صادرات بحرانی لوازم پزشکی از جمله N95 ماسک, ماسک, ماسک های جراحی و دستکش های مورد نیاز برای مبارزه با کروناویروس.

گمرک و حفاظت مرزی, کار با سازمان مدیریت اضطراری فدرال خواهد شد و در حال حاضر بازداشت صادرات از این کمیاب تجهیزات پزشکی در ایالات متحده بنادر. USCIS گفت: سازمان تعیین خواهد کرد “آیا به بازگشت PPE (حفاظت فردی و تجهیزات) برای استفاده در ایالات متحده آمریکا; برای خرید PPE به نمایندگی از ایالات متحده آمریکا; و یا اجازه آن را صادر شوند.”

اعلام اساسا اجرا رئيس جمهور در مارس 3 اعلام تخصیص خاص و کمیاب پزشکی مواد را برای استفاده داخلی تنها تحت دفاع تولید عمل می کنند.

کاخ سفید و FEMA مواجه شده اند انتقاد شدید از برخی از فرمانداران و دیگران برای انجام بیشتر و سریع تر به بحرانی منابع به دست خط مقدم پزشکی کارگران است.

در یک بیانیه CBP گفت: سازمان ها “همکاری با یکدیگر برای جلوگیری از داخلی کارگزاران توزیع کنندگان و واسطه های دیگر از انحراف این بحرانی منابع پزشکی در خارج از کشور.”

کاخ سفید وزن در نیز هست.

“امروز سفارش گام دیگری در ما جریان مبارزه برای جلوگیری از احتکار قیمت سنگ آهن در بازار و احتکار جلوگیری از مضر صادرات به شدت مورد نیاز PPE” در بیانیه ای گفت:. “این کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود که مورد نیاز PPE نگه داشته است در کشور ما و به جایی که به آن نیاز است به شکست است. virus.”

هفته گذشته رئیس جمهور روشن است که او نمی خواهد جلوگیری از فروش PPE به کشورهای دیگر با “قراردادهای بلند مدت” به ویژه سازمان ملل ضربه سخت coronavirus.

tinyurlbitlyis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im