نیویورک – به عنوان مدارس در سراسر ایالات متحده تعطیل به امید کمک به مبارزه با کروناویروس شهر نیویورک مقامات این استدلال فقط در مقابل: آنها در حال نگه داشتن این کشور بزرگترین سیستم مدرسه باز به اطمینان حاصل شود که سلامت و اورژانس کارگران نیست کردن با بچه ها در خانه.

اما معلمان بسیاری از پدر و مادر و برخی از کارشناسان بهداشت می گویند این شهر در حال ساخت یک قبر اشتباه در ادامه به تماس بیش از 1.1 میلیون کودک به مدارس دولتی حتی آن را به عنوان تماس برای “اجتماعی فاصله” در جای دیگر برای جلوگیری از ویروس’ گسترش یافته است.

در حالی که بسیاری از خانواده ها در جای دیگر در کشور صرف شنبه گیری شتابزده برنامه به صورت غیر منتظره مدرسه تعطیل نیویورکی مورد بحث در این شهر تصمیم گیری است.

“شما در حال رفتن به یک عملکرد سیستم مراقبت های بهداشتی اگر مردمی در زمینه های پزشکی, پزشکان, پرستاران, techs هر کس به ماندن در خانه با بچه های خود را” شهردار, بیل د Blasio گفت: در MSNBC.

پدر و مادر آنا طلا نمی بینم آن را راه خود را.

“این امر می تواند مشکلات اگر آنها بسته مدارس, اما من فکر می کنم این یک ضرورت است ما نیاز به فضای این اورژانس گفت:” آنا طلا که از او کشیده سوم-گریدر و kindergartner از مدارس دولتی در بروکلین در روز جمعه و قصد دارد به نگه داشتن آنها را در خانه در هفته آینده.

یکی دیگر از پدر و مادر دری Kleinman گفت: او بخواهد شهردار اجازه می دهد فردی در مدارس برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا به نزدیک است.

“من نمی خواهم فرزندانم در معرض خطر” او گفت:.

شهر نیویورک بزرگ شد پرت به عنوان دیگر شهرستانها عمده ایالات متحده از جمله لس آنجلس و بوستون و چند متحده تصمیم به شاتر مدارس برای یک هفته یا بیشتر.

نیویورک مراقبت های بهداشتی کارگران اتحادیه های کارگری گفت: این شهرستان نباید نزدیک مدارس بدون برنامه ریزی برای مراقبت از فرزندان کسانی که نیروی انسانی بیمارستان ها. اتحادیه و مسئولان شهرستان که از ترس حتی نیویورک عظیم سیستم مراقبت های بهداشتی می تواند به سرعت غرق خروش در موارد جدی از COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید.

“اگر آن را آشکار آن را امن چیزی که پس از آن باید انجام شود اما این رفتن به یک تاثیر بزرگ در پرستاران” گفت آیلین Toback مدیر اجرایی نیویورک حرفه ای پرستاران اتحادیه که نشان دهنده پرستاران در منهتن Lenox Hill بیمارستان. “آنها در خط مقدم. آنها باید در اینجا در شیفت. آنها مادران تنها و یا تنها پدران گاهی اوقات به طوری که آنها لازم نیست که بسیاری از پشتیبان گیری و بیمارستان است 24/7.”

در یک ستون در نیویورک تایمز سه می آموزد از Stuyvesant فشار de Blasio و رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو به مدارس و به منظور توسعه یک طرح برای تغذیه دانش آموزان بستگی دارد که وعده های غذایی مدرسه. معلمان از توصیف یک سفر طولانی برای برخی از به و از مدرسه قرار می دهد که دانش آموزان خود را از بستگان و مربیان در خطر است.

“هیچ مقدار از شستن دست و فوق العاده تمیز می تواند در جلوگیری از ما هزاران نفر از دانش آموزان و صدها نفر از اعضای هیات علمی و کارکنان از انتقال میکروب ها به حرکت آنها در داخل و خارج از کلاس های درس برای 10 دوره ها در روز” سامانتا Daves, Maura دوایر و آنی Thoms نوشت.

د Blasio, یک دموکرات است و نه حکومت بسته شدن مدارس در نهایت و گفت: مسئولان شهرستان ادامه خواهد داد یک روز به روز معاینه. اما او اشاره کرد که فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گویند که در حالی که وجود دارد می تواند دلایل به تعطیل مدارس, روشن نیست که تعطیلی را بیشتر تفاوت از اقدامات دیگر مانند شستن دست و جداسازی بیمار است.

اما دکتر دنا, گریسون یک محقق و متخصص بیماری های عفونی که با این نسخهها کار در بخش خصوصی به نام de Blasio تصمیم تا کنون به نگه داشتن مدارس باز “فوق العاده احمقانه است.”

“این ویروس گسترش مانند آتش سوزی در میان کودکان است. آنها را آلوده و آنها می توانند گسترش این ویروس به راحتی به افراد مسن که در معرض خطر بسیار بالاتر” او گفت:.

این شهرستان دارای تایید coronavirus موارد در حداقل دو دانش آموزان مدرسه و حداقل یک معلم است. مدارس بسته شده اند برای تمیز کردن اما در حال انتظار برای بازگشایی شده است.

برای اکثر افراد این ویروس باعث می شود تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند اما شیوع این بیماری باعث شده است که بیش از 5 ، 000 مرگ و میر در سراسر جهان است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

معلمان اتحادیه های کارگری در حال فشار دادن د Blasio به مدارس گفت: آنها نگران هستید برای دانش آموزان خود را’ خانواده خود و نیویورک ،

“به 1.1 میلیون دانش آموز و تعداد بی شماری از کارکنان متقاطع شهر آن را احساس می کند به من فراتر از غیر مسئولانه می گوید:” درک Stampone که می آموزد فیزیک و علوم کامپیوتر در منهتن دبیرستان که در آن تنها حدود 2/3 از دانش آموزان نشان داد تا جمعه dropoff تکرار در سیستم به عنوان یک کل. Stampone در بر داشت خود را صرف مقدار از روز جمعه کلاس صحبت کردن در مورد این ویروس و از جمله نکات پیشگیری به عنوان دست شستن.

“من می توانید ببینید اضطراب در اتاق,” او گفت:.

بنابراین مطالعات اجتماعی معلم Elise Ritter, که با این نسخهها کار در منهتن دبیرستان اتفاق می افتد که به تمرکز در مدیریت اضطراری.

این دانش آموزان که آیا حضور او گفته بودند “واقعا نگاه کردن به اطراف و گفت:” چرا ما هنوز اینجا؟” بسیاری از زندگی با پدربزرگ و مادربزرگ و نگرانی در مورد آنها ابتلا به ویروس, او گفت:.

معلمان نشان می دهد این شهرستان می تواند به پیدا کردن راه هایی برای ارائه مراقبت از کودک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و عرضه مواد غذایی به صدها نفر از هزاران نفر از دانش آموزان فقیر که بستگی دارد در وعده های غذایی مدرسه — بدون نگه داشتن کل سیستم مدرسه باز است.

د Blasio گفته است که هر گونه جایگزین خواهد از نو خلق کردن که مشکل بسته شدن مدارس به دنبال حل: تجمع مردم.

Cuomo, حزب دموکرات گفت: تعطیلی مدرسه باقی می ماند “صرفا محلی تصمیم” مگر اینکه یک آزمون مثبت که در مورد مدرسه باید بسته شود برای تمیز کردن.

“بسته شدن مدارس قابل توجهی در تجارت از منافع و باری از دوش او گفت:” روز شنبه در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران. “اگر شما نزدیک مدارس وجود دارد که مردم را نشان نمی دهد تا برای کار روز بعد. سیستم آموزش و پرورش عمومی نیز یک روز مراقبت در بسیاری از راه.”

__

آسوشیتد پرس خبرنگاران آدام گلر و ونسا Alvarez کمک به این گزارش. آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de