کوچک و دور افتاده اقیانوس آرام جزایر مبارزه با COVID-19 درست مثل بقیه از ما

بزرگنمایی این تصویر

بسیار منزوی جزیره رفت و آمد مکرر از Wakaya فیجی تایید کرده حداقل پنج مورد از COVID-19. Torsten بلک وود/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Torsten بلک وود/خبرگزاری گتی ایماژ

به عنوان COVID-19 مورد در از راه دور و اقیانوسیه صعود معلوم می شود که حتی طبیعی جداسازی است و بازی برابر این بیماری همه گیر.

رمان coronavirus تایید شده است در پاپوآ گینه فیجی به عنوان به خوبی به عنوان در سرزمین پلینزی فرانسه و کالدونیای جدید. ایالات متحده آمریکا, قلمرو گوآم تا به حال یک مرگ از بیماری و 51 تایید موارد عفونت اعتقاد بر این بود که بالاترین تعداد از کوچک اقیانوس آرام جزیره حوزه های قضایی است.

در تلاش برای نگه داشتن به این ویروس در خلیج مقامات قرار داده اند طیف وسیعی از سیاست های به جایی از پالائو به تاهیتی, از جمله محدودیت های مسافرتی, school closings مستندات و کشورهای اضطراری.

تونگا که در حال حاضر هیچ تایید موارد ممنوع کرده است مجامع عمومی و اتباع خارجی. تونگایی نخست وزیر Pohiva Tu را’onetoa مارس گفت: 23that COVID-19 یک تهدید قریب الوقوع و “نیاز به یک مهم و پاسخ هماهنگ.”

این کشورها در حال تلاش به نوبه خود به طور معمول نقاط ضعف خود را — انزوا و دوری — به نقاط قوت و می گوید: Jonathan Pryke مدیر جزایر اقیانوس آرام برنامه در موسسه Lowy یک استرالیا-بر اساس فکر می کنم تانک.

“از آنجا که سیستم های سلامت بسیار شکننده است بنابراین کشیده آنها فقط نمی خواهد بود قادر به مقابله با عمده شیوع” او می گوید NPR.

در عین حال در پرتاب این موانع جزیره اقیانوس آرام سازمان ملل نیز انتظار می رود به تلفات اقتصاد خود را در این روند به عنوان همه آنها به شدت وابسته به جهان خارج است. این که آیا آن را گردشگری خارجی کمک های واردات و یا مهاجرت — همه این چیزها در حال رفتن به بسیار محدود, Pryke می گوید.

گردشگری به ارمغان می آورد میلیاردها دلار به این منطقه و رئیس راننده ایجاد شغل.

فیجی به عنوان مثال ترین-بازدید اقیانوس آرام جزیره کشور با توجه به اقیانوس آرام جنوبی گردشگری سازمان است. در سال گذشته گردشگری ساخته شده نزدیک به نیمی از فیجی محصول ناخالص داخلی با تمام زمان بالا حدود 900,000 گردشگران است. اما بسیاری از بازدید کنندگان می آیند, از, استرالیا, نیوزیلند, آمریکا و اروپا — همه مکان ها در حال حاضر در برخورد با کروناویروس جدید بیماری همه گیر.

جزایر اقیانوس آرام یک ترکیب جمعیت حدود 2.3 میلیون, با توجه به بانک جهانی. آنها لازم نیست که اقتصادی شلیک به تحریک اقتصاد Pryke می گوید بنابراین “آنها در حال رفتن به نیاز به پشتیبانی فقط با نگه داشتن این کشورها با هم است.”

که به معنی اجازه دادن به جهان خارج در نهایت.

اما Pryke همچنین دارای برخی از خوش بینی برای این منطقه:

“بسیاری از مردم از اقیانوس آرام وابسته به دولت” Pryke می گوید. “آنها را انعطاف پذیر هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de