‘کاهش گسترش آن’: روسیه منتقل محتاط COVID-19 خوشبینی

بزرگنمایی این تصویر

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه صندلی یک ویدئو کنفرانس در جلسه COVID-19 وضعیت در روز دوشنبه. آلکسی Druzhinin/Sputnik/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

آلکسی Druzhinin/Sputnik/خبرگزاری گتی ایماژ

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه می گوید کشورش در حال پیشرفت است و در آن نبرد به سرعت گسترش رمان coronavirus حتی به عنوان تعدادی از روس ها آلوده همچنان به افزایش است.

“در کل ما در حال مدیریت این مسئله اول در مبارزه با این بیماری همه گیر — کاهش آن گسترش” پوتین ” روز دوشنبه در یک سخنرانی تلویزیونی کنفرانس با کروناویروس نیروی کار وزیران و کارشناسان بهداشت و درمان.

“اما که نباید آرامش ما” اضافه شده است پوتین. “همانطور که شما به من بگو, اوج است و هنوز هم به آینده.”

پیام — در زمان آرامش و وخیم — به نظر می رسید در سرعت با آخرین آمار رسمی.

دولت گزارش داد بیش از 4000 موارد جدید در روز دوشنبه — یک شکل است که تحت فشار قرار دادند روسیه تعداد کل عفونت به بیش از 47,000.

اما این نخستین بار بود که در یک هفته که میزان عفونت های جدید به نظر می رسد به کاهش است.

مقامات کشف و ضبط بر روی داده های جدید نشان می دهد عفونت در پایتخت شد و در نهایت مسطح پس از نزدیک به سه هفته از خاموش شدن که مقامات به طور مداوم در تماس با “خود انزوا.”

“ما می بینیم که خود انزوا اقدامات موثر هستند” گفت: روسیه وزیر بهداشت میخائیل Murashko در مصاحبه ای با دولت Rossiya 24 کانال در روز دوشنبه.

“مسکو به شدت از گسترش این روند و اعداد از شدت بیمار — برای لحظه ای خود را رشد اعداد را متوقف کرده است” اضافه شده Murashko.

NPR مصاحبه پزشکان بیمارستان درمان COVID-19 بيمار در مسکو بیش از آخر هفته. آنها تا حد زیادی تایید کرد که تصویر هر چند چندین هشدار مجدد سنبله در بیمار اعداد هنوز هم می تواند پایمال بیمارستان های شهرستان.

و منتقدان توجه داشته باشید مسکو دارای اکثریت قریب به اتفاق منابع است.

توجه است به طور فزاینده تغییر به شهرها و شهرستانها در روسیه و مناطق پرت و دور افتاده که در آن مقامات اعتراف و روس ها به خوبی می دانند — کیفیت بیمارستان و پرسنل و تجهیزات و تست بسیار بیشتر آمیخته است.

روز دوشنبه معاون نخست وزیر تاتیانا Golikova گفت: نرخ ابتلا به عفونت در برخی از نقاط کشور پیشی پایتخت برای اولین بار.

سیکتیوکار در شمال کومی جمهوری یکاترینبورگ در کوه های اورال و اوفا در روسیه مرکزی را در جمهوری باشقیرستان در میان شهرستانها منطقه ای در حال حاضر گزارش قابل توجهی شیوع است.

با مقامات کرملین پیش بینی سایر شهرستانها به زودی, دنبال, رئیس جمهور پوتین روز دوشنبه دستور اضافی تخت بیمار تحویل به منطقه ای بیمارستان آغاز هفته آینده.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>