اسلواکی سابق نخست وزیر پلگرینی برای تشکیل حزب سیاسی جدید

براتیسلاوا, اسلواکی – سابق اسلواکی نخست وزیر پتر پلگرینی چهارشنبه اعلام کرد طرح خود را به ترک حزب چپ برای ایجاد یک مرکز جدید-چپ سیاسی سازمان است.

پلگرینی شده است معاون رئیس Smer-اجتماعی دموکراسی که تا به حال تحت سلطه اسلواکی سیاست از سال 2006 قبل از سقوط از قدرت توسط یک مرکز-راست حزب در مارس انتخابات پارلمانی.

حرکت خود را در انتظار بود. او در برخورد با حزب رئیس سابق لیگ برتر رابرت فیکو بیش رسوایی-آلوده حزب آینده پس از ناامید کننده از دست دادن در انتخابات.

نتیجه ارسال Smer به مخالفان در حالی که جدید چهار حزب دولت ائتلافی در زمان بیش از.

پلگرینی شد نخست وزیر پس از Fico ائتلاف دولت مجبور به استعفا شد توسط عظیم ضد دولت تظاهرات خیابانی در سال 2018 پس از slayings خبرنگار تحقیقی و نامزد خود را. محققان مرتبط Jan Kuciak مرگ به کار خود کاوش ممکن است گسترده فساد دولت.

پلگرینی به نام Fico در نظر گرفته پوپولیستی رهبر به استعفا از حزب خود را ارسال. او گفت: یکشنبه آینده خود همکاری امکان پذیر نیست دیگر.

پلگرینی گفت: او می خواهد به شکل جدید مرکز حزب چپ گفت که او می تواند انجام آن را از ابتدا و انتظار می رود دیگر Smer قانونگذاران به او بپیوندند. او نمی ارائه اطلاعات بیشتر است.

یک نظرسنجی اخیر نشان می دهد ممکن است به عنوان محبوب به عنوان مردم عادی به رهبری نخست وزیر ایگور Matovic مرکز به سمت راست گروه که برنده فوریه. 29 انتخابات.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>