کشته هالیوود درمانگر به حال دو بار به دنبال سفارش محدود در برابر دوست پسر سابق

به خوبی شناخته شده است درمانگر و نویسنده به ضرب حمله در هالیوود هیلز خانه آخر این هفته تا به حال دو بار به دنبال محدود کردن دستورات در برابر دوست پسر سابق به اتهام قتل او.

Amie Harwick کاربردی برای سفارشات حفاظت در برابر گرت Pursehouse در سال 2011 و 2012 الکترونیکی صندوق از لس آنجلس دادگاه عالی نشان می دهد.

پلیس تحقیق در مورد مرگ او در اوایل صبح روز شنبه گفت: یک سفارش محدود محرومیت او را از تماس با او تمام شده بود. او تا به حال دیده Pursehouse, 41, دو هفته پیش و به تازگی با ابراز نگرانی از او به پلیس گفت:.

Harwick, 38, یک مجوز ازدواج و خانواده درمانگر که نوشت: 2014 کتاب “جنسی جدید کتاب مقدس برای زنان” بود و هنگامی که مشغول به کمدین و “قیمت مناسب” میزبان Drew Carey.

تبلیغات

Rock To Recovery 5th Anniversary Holiday Party

کمدین Drew Carey و Amie Harwick مطرح برای هنرمندان پروژه در سنگ برای بازیابی 5th anniversary حزب تعطیلات در آوالون در دسامبر. 17, 2017 در هالیوود است. آنها هنگامی که مشغول اند.

(مایکل Bezjian/WireImage)

اسناد دادگاه نشان می دهد که Harwick به دست آمده به طور موقت سفارش محدود در برابر Pursehouse در ژوئن 2011 اما ظاهرا نشان می دهد تا برای یک جلسه ماه زیر است. یک قاضی در وان Nuys شود را رد کرد سفارش به دلیل “عدم محاکمه” دفتر ثبت دعاوی حقوقی متحده است.

نه ماه بعد Harwick رفت و برگشت به همان دادگاه کردم و یکی دیگر سفارش ضابط موقت. در مارس 2012 شنیدن در مورد اینکه آیا به گسترش محافظ منظور او و Pursehouse هر دو به شواهد و قاضی اعطا درخواست خود را برای حفاظت از, با توجه به ثبت دعاوی حقوقی.

آنچه باعث شد او به دنبال محدود کردن دستورات و ضوابط این دستور اعلام نشده در صندوق و فایل ها در دسترس نیست دوشنبه به دلیل از رئیس جمهور بعد از تعطیلات.

تبلیغات

پلیس احضار شدند به Harwick محل اقامت اولیه صبح روز شنبه پس از گزارش از یک زن ، افسران یافت و او را بیهوش و مرگباری زخمی یک سوم-طبقه بالکن با آسیب های سازگار با سقوط. هم اتاقی او که پس از رسیدن ماموران در خیابان گفت: Harwick مورد حمله قرار گرفت در خانه و او تا به حال به دقت به فرار با پریدن از یک دیوار, مقامات گفت.

در انتشار اخبار به پلیس لس آنجلس گفت: محققان جستجو برای سرنخ در Harwick را در بر داشت: “ممکن است شواهدی از یک مبارزه در طبقه بالا و همچنین ورود مجبور به اقامت.”

“یک کرباس منطقه واقع شواهد بیشتر از یک مزاحم (مشکوک) ورود ملک و خروج پس از قتل” به پلیس گفت:.

Pursehouse را بازداشت گرفته شده توسط یک اف بی آی-پلیس لس آنجلس فراری نیروی کار در پلایا دل ری در روز شنبه بعد از ظهر. او است که برگزار می شود در $2 میلیون وثیقه با توجه به زندان سوابق.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im