شک و تردید پاکسازی می بیند پیشرفت در گسترش اتحادیه اروپا مذاکرات

مونیخ – رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی شنبه نشان داد که فرانسه ممکن است به زودی روشن راه را برای اتحادیه اروپا به راه اندازی عضویت ایران با آلبانی و شمال مقدونیه اما روشن ساخته است که او هنوز رزرو در مورد بلوک بزرگ شدن جاه طلبی.

دو کشورهای بالکان بودند به معنای شروع رسمی الحاق مذاکرات با اتحادیه اروپا در سال گذشته. پاکسازی مسدود تعهد در اکتبر و گفت که ادامه خواهد داد به انجام این کار تا زمانی که این فرآیند برای اعتراف کشورها به بلوک که در حال حاضر 27 کشور پس از بریتانیا چپ در ژانویه اصلاح شد.

پاکسازی گفت: در کنفرانس امنیتی مونیخ است که این وضعیت در حال حاضر انجام شده است. او گفت: گام بعدی این است که یک گزارش در ماه آینده از اتحادیه اروپا را اجرایی کمیسیون در پیشرفت های ساخته شده توسط این دو کشور.

“اگر نتایج مثبت و اعتماد به نفس ایجاد شده است, ما باید قادر به در یک موقعیت برای باز کردن این مذاکرات پس از آن,” او گفت:.

پاکسازی تاکید کرد که او سهام هدف استراتژیک “مهار در اروپا” غربی بالکان. هنوز هم او گفت: وجود دارد یک “علامت سوال” که آیا باز کردن عضویت در اتحادیه اروپا مذاکرات هستند که به احتمال زیاد در سال کشیدن است که راه راست را به آن را انجام دهد. وی با اشاره به اهمیت سرمایه گذاری.

“ما اروپایی ها مشکلی است که ما فکر می کنم از محله تنها از طریق بزرگ شدن” او گفت:. “که کار نمی کند با 27. ما حرکت رو به جلو بیش از حد به آرامی ما اتفاق قوانین در همه جا ما بیش از حد سنگین است. شما فکر می کنم آن کار خواهد کرد اگر ما 30, 32 یا 33?”

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im