Skelton: Freaked در مورد یک برنی ساندرز نامزد? نگه داشتن چشم خود را در کارولینای جنوبی

اگر شما از کالیفرنیا از حزب دموکرات freaked در مورد چشم انداز از ایالت ورمونت برنی ساندرز کشیدن حزب به یک فاجعه pummeling توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن شما باید از نزدیک دیده بان کارولینای جنوبی اولیه.

شاید دموکرات نباید freaked. شاید زیاده.

اما اگر شما در حال نگه داشتن خود را در کالیفرنیا پست الکترونیکی-در رای گیری تا کارولینای جنوبی اعلام نتایج شنبه شب. شما هنوز هم می خواهید تا 8 بعد از ظهر روز سه شنبه به آن را دریافت شهریور یا رای در فرد است.

اگر هدف اصلی شما این است برای ارسال تهمت بسته بندی در ماه نوامبر — است و آن را برای حداقل نیمی دموکراتیک اولیه رای دهندگان با توجه به رای گیری — سپس هدایت شود چگونه نامزدها ظهور از کارولینای جنوبی است.

تبلیغات

انتخاب قوی ترین متوسط که به نظر می رسد بهترین فرصت برای توقف پیشتاز ساندرز قبل از او می تواند ناخن حزب نامزدی در کنوانسیون ملی دموکرات ها در ماه جولای.

که احتمالا خواهد بود معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن اگر او می تواند بازیابی از فروتنی و زیان در آیووا و نیوهمشایر و نوادا. کمتر خوب شرط های سابق هستند South Bend, Ind. شهردار پیت Buttigieg و مینه سوتا بهداشت ، ctq بر اساس ایالت کارولینای جنوبی کشور ،

Klobuchar و ماساچوست ایالت الیزابت وارن که در رقابت با سندرز برای رای دهندگان لیبرال می تواند مجبور به زودی رها کردن مسابقه. آنها در حال اجرا پایین در پول نقد. و پول خود را از چاه خشک خواهد شد تا بدون غیر منتظره قوی نمایش در کارولینای جنوبی و در روز سه شنبه زمانی که کالیفرنیا و 13 کشورهای دیگر برگزاری مقدماتی.

Klobuchar برای VP.

تبلیغات

کالیفرنیا صندوق های تامینی میلیاردر تام Steyer ریخته تن از پول خود را به کارولینای جنوبی, آگهی های تلویزیونی و نقل مکان کرد و به مقام سوم پشت بایدن و ساندرز بر اساس نظر سنجی. اما در آمد او واقعا متعلق به همان مرحله است. او باید اجرا برای فرماندار و یا سنای آمریکا — بهتر است ایالات متحده آمریکا مجلس — قبل از در حال اجرا برای رئيس جمهور.

سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار دارای حتی بیشتر از میلیاردها و خریداری بارهای بیشتر لکه های تلویزیونی, اما معتبر اعتبار به دنبال ریاست جمهوری: او سه بار به رهبری این کشور بزرگترین شهرستان.

اما بلومبرگ نیست در کارولینای جنوبی رای گیری. اولین آزمون قبل از رای دهندگان خواهد بود در روز سه شنبه. بنابراین اگر تمام دیگر میانه رو به دنبال ضعیف کالیفرنیا دموکرات ها می تواند رول تاس در او.

وجود دارد یکی از همه مهم شماره به یاد داشته باشید. و این که 15.

این دیگر فقط مسابقات زیبایی به عنوان آنها در پاینت اندازه آیووا و نیوهمپشایر. وجود دارد, پیروزی, همه چیز در مورد نشان electability و به دست آوردن شتاب. در حال حاضر مقدماتی در مورد برنده شدن توده های مردم از نمایندگان.

کالیفرنیا ارائه خواهد شد یک هیولا تعداد متعهد نمایندگان 415. وجود دارد شما همچنین می خواهد 79 unpledged به اصطلاح superdelegates. ترکیب کالیفرنیا را ارسال 494 نمایندگان به این کنوانسیون در میلواکی — نزدیک به یک چهارم از کل مورد نیاز برای برنده شدن نامزدی.

متعهد نمایندگان 271 اهدا خواهد شد در دولت 53 کنگره مناطق. یک نامزد خواهد شد و نیاز به دریافت حداقل 15 درصد آرا را به نفع خود نماینده است. به طور مشابه, 144 نمایندگان اهدا خواهد شد بر اساس رای گیری ایالت بالغ و دوباره وجود دارد خواهید بود 15% آستانه برای هر نامزد.

در حال حاضر ساندرز در حال فرار با کالیفرنیا مسابقه بر اساس نظر سنجی و آن را قابل تصور او می تواند عملا رفت و برگشت دولت متعهد نمایندگان و یا حداقل نفع خود سهم.

تبلیغات

بنابراین دموکرات که می خواهید به او را کم کردن سرعت باید انجام محاسبات ریاضی و رای متوسط با بهترین شانس شکستن از طریق 15% مانع است. و ما می دانیم بیشتر در مورد کسی که ممکن است پس از اهالی کارولینای جنوبی رای دادن.

اما در حالی که دموکراتیک استقرار وحشت بیش ساندرز و بسیاری از میانه های انجام بیش از حد رای دهندگان در اوایل مسابقه متحده بدیهی نیست. آنها او را پیشتاز.

ساندرز یک شخصیت جالب — یک grandfatherly سرزنش با یک سیخ زنی انگشت — که هرگز از خود ساطع میکند هر گونه سیاسی doubletalk. من همیشه احساس کرده ام که متناقض خود درخواست تجدید نظر به مردم است نه صرفا خود را بر پایه ایده های لیبرال — مانند کمک درسی رایگان, عمومی, کالج — اما او ساده رفتار است.

وجود دارد هیچ پیچیدگی در ساندرز-صحبت می کنند. او می آید و به نقطه ای بلافاصله. زباله نیست کلمات. به وضوح صحبت می کند. و سازگار است.

ساندرز مبارزات ترین راه اصلاح طلبان ادعا می مانند: او نمی التماس پول از منافع خاص و یا ثروتمند “گربه چربی.” او بیش از $96 میلیون از 5 میلیون به علاوه فرد اهدا کنندگان که داده اند به طور متوسط از $18 در هر سهم. که عملا بی سابقه در سیاست است.

کالیفرنیا به او داده اند نزدیک به 24 میلیون دلار در کمک های مالی.

و ساندرز را نشان می دهد. او برگزار شد بیش از 30 رویدادهای کمپین در کالیفرنیا است.

او بسیار چشمگیر شبکه در سراسر کشور از داوطلبان مردمی در این نوع از سازمان ترین سیاستمداران پیدا کردن بیش از حد مشکل برای سازماندهی. در کالیفرنیا او 23 دفاتر و 105 پرداخت کارکنان.

تبلیغات

“ما در زدم و در بیش از 1 میلیون درب در کالیفرنیا ساخته شده و بیش از 5 میلیون تماس برای ساکنان کالیفرنیا می گوید:” کمپین سخنگوی آنا Bahr.

اما ترس است که برنده خواهد قصاب او بیش از اینکه خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی کشیدن پایین تمام دموکراتیک بلیط و از دست دادن کنترل از خانه در ایالات متحده. شاید.

خود را “مدیکر برای همه” فانتزی خواهد بود حمله کردند. اما آن را هرگز می تواند با تصویب کنگره به هر حال. بهتر است به گسترش Obamacare به عنوان بایدن طرفداران.

و چهره آن ساندرز تمجید فیدل کاسترو برای خود برنامه های سواد آموزی بود فقط ساده احمق. بهتر است او را یک mea culpa در فلوریدا و یا او را می بوسه که دولت است.

به زودی دموکرات یا باید متحد کردن پشت یک نسیم به ضرب و شتم ساندرز یا متحد کردن پشت سر او به بیرون راندن مغلوب ساختن پیشی جستن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de