شش پرچم را بازگشایی اولین پارک در ژوئن 5, نیاز به ماسک و بررسی سلامت

بزرگنمایی این تصویر شش پرچم در حال آماده سازی برای بازگشایی آن Frontier شهرستان پارک در شهر اوکلاهما

توسط MINERALNEWS در 6 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

شش پرچم در حال آماده سازی برای بازگشایی آن Frontier شهرستان پارک در شهر اوکلاهما در ژوئن 5, نیاز به بازدید کنندگان و کارکنان به پوشیدن ماسک. /کسب و کار سیم پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
/کسب و کار سیم

مردم از دیدن شش پرچم پارک و پارک های آب در تابستان امسال خواهد بود نیاز به پوشیدن یک ماسک صورت در همه زمان ها این شرکت می گوید آن را به عنوان آماده به بازگشایی آن اولین پارک به بازدید از coronavirus مجبور انبوه نرسیده است. شش پرچم می گوید آن را نیز با استفاده از تصویربرداری حرارتی برای نمایش درجه حرارت از مهمانان و کارکنان قبل از آنها می توانید وارد کنید.

Frontier شهرستان در اکلاهما سیتی خواهد بود که برای اولین بار شش پرچم پارک برای بازگشایی, در ژوئن 5. اما قبل از مراجعه مشتریان نیاز به رزرو و آوردن یک ماسک; کسی که ندارد در صورت پوشش خواهد نیاز به خرید یک در دروازه این شرکت می گوید.

"همه مهمانان بیش از سن دو سالگی و تمام اعضای تیم را ملزم به پوشیدن ماسک صورت پوشش بینی و دهان در طول سفر خود را/روز کار" شرکت کرد. تسهیلات ویژه می تواند برای افراد مبتلا به "ناتوانی نگرانی های سلامت, محدودیت های مذهبی و یا شرایط دیگر" که جلوگیری از آنها را از پوشیدن ماسک شش پرچم گفت.

ظرفیت نیز محدود شده و مردم را ملزم به حفظ فاصله فیزیکی به عنوان آنها ایستاده در خط برای سواری و جاذبه های دیگر است. ایمنی پروتکل اعمال خواهد شد در تمام شش پرچم' 26 مکان در ایالات متحده و مکزیک و کانادا است.

"Frontier شهرستان مانند تمام شش پرچم پارک است, هوای آزاد, جاذبه است که شمار قابل توجهی کمتر در معرض خطر قرار گرفتن در معرض از داخل سالن سالن," Six Flags, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت مایک Spanos در بیانیه ای گفت در مورد برنامه های. وی افزود: "از آنجا که ما پوشش پارک ده ها یا حتی صدها هکتار, ما به راحتی می توانید مدیریت مهمان توان برای رسیدن به مناسب اجتماعی فاصله."

هر کشور ایالات متحده آمریکا است که در حال حاضر در روند آرامش بخش حداقل برخی از محدودیت های که در محل قرار داده شد و در هفته پس از COVID-19 اعلام شد جهانی همه گیر. بسیاری از آمریکایی ها و مقامات دولتی به طور یکسان در حال حاضر وزن چگونه برای مقابله با کروناویروس در حالی که همچنین شروع مجدد فعالیت های عادی و برنامه ریزی برای تابستان.

اوکلاهما شروع اجازه می دهد طیف گسترده ای از کسب و کار به بازگشایی در مارس 1, از رستوران ناهار خوری اتاق به سینما و سالن های ورزشی. دولت بیشتر آرام محدودیت زمانی که وارد فاز دوم بازگشایی طرح در 15 مه. آن را آماده برای شروع مرحله سوم در تاریخ 1 ژوئن.

اوکلاهما بود گزارش بیش از 6000 COVID-19 موارد و 315 مرگ و میر ناشی از صبح روز سه شنبه, با توجه به وزارت بهداشت. بیش از 2800 موارد – حدود 46 درصد از زمان کل — گزارش شده در 30 روز گذشته. دولت می گوید بیش از 4,800 مردم بهبود از بیماری تنفسی است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب