بزرگنمایی این تصویر

تازه واردان خوش آمد می گوید هر یک از دیگر بدون دست زدن در فرودگاه Changi اوایل این هفته در سنگاپور است. کشور جزیره ای که ممنوعیت کوتاه مدت بازدید کنندگان پس از مدت کوتاهی این عکس گرفته شد و در حال حاضر نیز اجرا تهدید از زمان زندان برای نقض اجتماعی فاصله گرفت. سنگ Huiying/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

سنگ Huiying/گتی ایماژ

سنگاپور یکی از اولین کشورهای جهان به گزارش موارد coronavirus در خارج از چین است که تا کنون موفق به حفظ شماره آن در صدها و حتی به عنوان موارد تایید شده در ایالات متحده آمریکا در ایتالیا و جاهای دیگر منفجر شد و به ده ها هزار نفر. که برای این جزیره کوچک کشور موفق به کسب بین المللی ستایش — اما پیروزی آمده است نه به راحتی برای ساکنان است و نه کامل.

که بسیار روشن است از سخت اقدامات جدید نورد از روز شنبه در سنگاپور که تهدید به مجازات از شش ماه در زندان و هزار دلار جریمه برای نقض اجتماعی کشور فاصله قوانین.

در میان این نوع رفتار است که می تواند زمین شما پشت میله های زندان: برگزاری هر نوع ورزشی, رویداد, نمایشگاه, و یا کنسرت در یک محل عمومی است که شامل بیش از 10 نفر; و یا حتی اگر شما در حال برگزاری و یا حضور در یک تحریم رویداد — نشسته یا ایستاده نزدیک تر از حدود یک متر (حدود سه فوت) از همکار خود شرکت کنندگان است.

شیب دار مجازات فقط آخرین در یک پشته از اقدامات اتخاذ شده در این کشور از برخی از 6 میلیون نفر — از جمله تهاجمی تست و قرنطينه حتی در حالی که اکثر مدارس باز است.

در اوایل این هفته مایک رایان سازمان بهداشت جهانی ارائه شده آن را به عنوان یک مثال از اینکه چگونه به مبارزه با این ویروس به طور موثر و بدون اتخاذ “اقدامات سخت گیرانه” مانند ایجاد انسداد انجام شده در سرزمین اصلی چین اولیه کانون coronavirus.

“آنها شده ایم قادر به تصمیمات تاکتیکی در مورد مدارس تاکتیکی تصمیم گیری در مورد جنبش” او به خبرنگاران گفت ستایش کره جنوبی به عنوان به خوبی.

سنگاپور است که به دور از تنها کشور را تهدید مجازات برای مردمی که موفق به حفظ فاصله میان جهانی همه گیر. هزاران نفر از منع رفت و آمد – و قرنطینه-متخلفان دستگیر شده اند در دور افتاده مناطق از آرژانتین به اردن و یک مرد در نیوجرسی چهره سال در زندان به اتهام سرفه در جهت سوپر مارکت, کارمند, و سپس ادعا او آلوده شد.

سنگاپور که در حال حاضر شناخته شده برای آن دقیق ممنوعیت در برخی از به ظاهر بی ضرر همه چیز — از جمله پتانسیل زندان زمان برای فروش و یا واردات انواع خاصی از جویدن آدامس — شده است کمتر دقیق در پاسخ آن به طور قابل توجهی کمتر بی ضرر coronavirus. این کشور مرزهای خود را بسته به کوتاه ترین مدت بازدید کنندگان اوایل این هفته.

هنوز سنگاپور وعده داده است ممکن است بیشتر به آمده است. کشور گزارش شده و بزرگترین آن یک روز سنبله در موارد جدید و در عین حال روز چهارشنبه با حداقل 73.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im