Simon & Schuster نام جاناتان Karp به عنوان مدیر عامل جدید

نیویورک – جاناتان Karp کار کرده است که با نویسندگان اعم از بهداشت ، ادوارد کندی به Susan Orlean شده است به نام مدیر عامل جدید از Simon & Schuster. او جایگزین کارولین Reidy که درگذشت دو هفته پیش.

Karp که در پیوست این شرکت در سال 2010 اخیرا به عنوان رئیس جمهور و انتشارات Simon & Schuster بالغ چاپ و نشر.

“جان مظهر ارزش هایی که کارولین القا در Simon & Schuster, و او است که به خوبی مناسب برای هدایت ادامه داد: رشد و تکامل این باور نکردنی جهانی با نام تجاری” ViacomCBS رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت باب Bakish در بیانیه ای گفت: پنج شنبه.

56 سال Karp دارای سابقه ای طولانی از موفقیت انتقادی و تجاری در خانه تصادفی در دوازده و در Simon & Schuster. قابل توجه کتاب او شامل کندی “درست است قطب نما” Orlean را “کتابخانه کتاب” بروس اسپرینگستین را “متولد شده برای دویدن” و لورا هیلنبرند را “Seabiscuit.”

Karp طول می کشد بیش از Simon & Schuster در زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس را ویران کرده است اقتصاد و زمانی که ناشر مالکیت آینده نامشخص است. در اوایل ماه مارس Bakish گفت: سرمایه گذاران که ویاکام شد به دنبال فروش Simon & Schuster گفت: “آن است که یک هسته دارایی. آن است که مبتنی بر تصویری. آن را ندارد قابل اتصال برای ما گسترده تر کسب و کار.”

در یک companywide یادداشت به اشتراک گذاشته شده با آسوشیتد پرس Karp گفت که امیدوار به ساخت بر کار و رویکرد Reidy یکی از صنعت گسترده ترین دوست و مدیران محترم. او با اعتبار هدایت Simon & Schuster از طریق تغییرات متعدد و اختلال در صنعت از ظهور کتاب های الکترونیکی به بحران اقتصادی از یک دهه پیش.

“بیش از ده سال گذشته کارولین Reidy را به من نشان داد چگونه یک مدیر اجرایی ارتباط برقرار و آگهی — رک و راست بصورتی پایدار و محکم به گرمی و با دقت و سخاوتمندانه” Karp نوشت. “من مدیون کارولین بدهی من هرگز قادر به بازپرداخت به او, اما من همه چیز را من می توانم به پرداخت آن را به جلو با حفظ استانداردهای خود را و بشریت را از طریق من با شما کار می کنند. ما حفظ فرهنگ ما از ساده و خلاقانه, همکاری, که در آن هر کسی از هر گوشه ای از سازمان ما نشان می دهد هر گونه ایده.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>