قبل از سینما رفت تیره و هالیوود فیلم و تلویزیون تولید شد توقیف به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس آمازون تیراندازی جدید خود را میلیارد دلار ارباب حلقه ها سری در نیوزیلند. جیمز کامرون وجود دارد کار در چهار قسمت برای آواتار. در لندن دیزنی بود برای شروع فیلمبرداری آن جدید live-action نسخه از پری دریایی کوچک. و برادران وارنر در اروپا تیراندازی ماتریکس 4 و بتمن.

خاموش شدن تاثیر می گذارد 300,000 کارگران Kymm سوانک که تا به حال مشغول به کار در لس آنجلس به عنوان یک دوربین دستیار در ABC طنزهای تحصیلات. او می گوید: تولید خدمه منحصر به فرد نیروی کار است.

“ما نه مستقل پیمانکاران ما نه سنتی کارگران تمام وقت,” او توضیح می دهد. “ما شغل نسبتا کوتاه مدت است. بنابراین سنتی اورژانس را ترک مزایای چیزهایی که ما همیشه نمی توانید واجد شرایط.”

سوانک می گوید: او نظر خودش را خوش شانس است چرا که او تا به برخی از پس انداز. اما او نگرانی های بسیاری نمی خواهد قادر به کار 400 ساعت در هر شش ماه مورد نیاز برای واجد شرایط برای مزایای مراقبت های بهداشتی.

“در طول یک بیماری همه گیر فکر بالقوه از دست دادن مراقبت های بهداشتی خود را دلیل این که شما نمی توانید کار وحشتناک,” او می گوید.

“آخرین چیزی که شما می خواهید در یک مراقبت های بهداشتی در بحران است و مردم کمتر با مزایای مراقبت های بهداشتی موافق ربکا راین ملی, مدیر اجرایی بین المللی سینماگران صنفی محلی 600 که شامل دوربین اپراتورها هنوز هم عکاسان و مبلغینی.

انجمن صنفی بزرگترین هالیوود محلی است. این بخشی از یک بزرگتر اتحادیه بین المللی داد از مرحله تئاتر کارکنان است که در تلاش برای کمک به 120,000 اعضای در حال حاضر از کار. IATSE است که لابی برای اعضای آن را شامل می شود در هر ایالتی و فدرال اضطراری امداد و کمک های اولیه بسته است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im