کنار Coronavirus MLS خواهد بازگشت در ماه جولای با لیگ مسابقات

بزرگنمایی این تصویر

Sporting Kansas City هافبک جیانلوکا Busio است که در اینجا دیده می شود در ماه ژوئیه گذشته در 2019 MLS وطنی بازی در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در نزدیکی اورلاندو فلوریدا. MLS خواهد شد راه اندازی مجدد آن سال 2020 فصل با monthlong مسابقات در مجتمع است. اندی مید/لیگ برتر فوتبال پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

اندی مید/لیگ برتر فوتبال

نزدیک به چهار ماه پس از MLS قرار دادن آن در فصل برگزاری طرفدار فوتبال را به بازگشت به زمین با یک لیگ مسابقات در دیزنی جهان در نزدیکی اورلاندو فلوریدا., شروع جولای 8.

رقابت یک unsubtle نام مورد: MLS برگشت مسابقات است. و آن را فقط یک خاموش — هر بازی تعداد دفعات مشاهده خواهد شد در به طور منظم فصل جدول رده بندی. برنده خواهد شد همچنین شبکه یک نقطه در 2021 کونکاکاف لیگ قهرمانان.

“ما خوشحالیم که تیم با دیزنی به مجلس 2020 MLS فصل و بازگشت به بازی فوتبال” لیگ کمیسر دان گاربر در بیانیه ای گفت. “این فرصت را به همه 26 باشگاه در یک محیط کنترل شده ما را قادر می سازد برای کمک به حفاظت از سلامت بازیکنان ما مربیان و کارکنان به عنوان ما بازگشت به بازی است.”

پس از اندک زندگی ورزشی به تماشای پس از coronavirus در زمان برگزاری 54-بازی مسابقات خواهد شد با ارائه یک فوتبال بوفه: مسابقات تقریبا هر روز بیشتر در شب. این مسابقات با ساختار مشابه خواهد بود به جام جهانی با یک مرحله گروهی که در آن هر تیم حداقل سه بازی به دنبال دور حذفی. نهایی تنظیم شده است را به جای Aug. 11.

این بازی برگزار خواهد شد و بدون طرفداران در حضور هر چند MLS وعده داده است که برنامه های تلویزیونی را شامل خواهد شد “تجربی و فن آوری” و “صوتی پیشرفته و فن ادغام عناصر است.” روشن نیست آیا که شامل شبیه سازی صدای جمعیت که در حال استفاده در برخی از خارج از کشور پخش از آلمان بوندسلیگا.

تیم می توان به شش گروه سه در کنفرانس شرق یک با شش تیم و دو با چهار تیم و سه کنفرانس غرب گروه چهار تیم در هر. مسابقات قرعه کشی برگزار خواهد شد دوشنبه, ژوئن 11. به عنوان “میزبان تیم” اورلاندو سیتی SC داده خواهد شد و دانه بالا در این شش تیم ،

و اگر شما مانند درام shootouts مجازات وجود دارد می تواند بسیاری از آنها را: دور حذفی مسابقات در پایان از قوانین و مقررات را مستقیما به ضربات پنالتی.

تیم وارد خواهد شد در دیزنی – مجتمع خود را با نام کامل ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در والت دیزنی جهانی توچال – شروع ژوئن 24.

220 هکتار افتتاح مجتمع در سال 1997 و میزبان هر دو جوانان مسابقات ورزشی و حوادث مانند NFL Pro کاسه هفته. آن را تا 18 چند منظوره در زمینه های است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای فوتبال. NBA اعلام کرد در ماه گذشته است که آن را به از سرگیری برنامه های خود را 2019-2020 فصل در دیزنی پیچیده نیز هست.

MLS اعلام کرد یک قایق بهداشت و پروتکل های ایمنی برای مسابقات.

قبل از سفر به اورلاندو همه “ضروری اعضای یک باشگاه هیئت” را تحت تست PCR برای فعال COVID-19 عفونت و بازیکنان را نیز دریافت خواهد کرد آزمایشات سرولوژی آنتی بادی است. کسانی که تست مثبت در تست PCR جدا خواهد شد و نه سفر در حالی که بازیکنان که تست مثبت آنتی بادی می تواند سفر تا زمانی که آنها نمی نمایشگاه علائم. هنگامی که آنها می رسند افراد خواهد شد تست شده هر روز برای 14 روز و سپس آزمایش به طور منظم پس از آن.

بازی های خود را نگاه کنید کمی متفاوت میان pandmic: بازیکنان خواسته برای مراقبت از ورزش هنگامی که تف کردن و یا پاک کردن بینی خود را و مربیان و بازیکنان روی نیمکت خواهد بود و نیاز به پوشیدن ماسک. فوتبال standbys مانند بوسیدن توپ و تجارت کشباف نیز بدنساز. باشگاه همچنین می توانید در حال حاضر را تشکیل می دهند تا پنج تعویض در هر مسابقه در هر یک بین المللی فوتبال قانون است.

پس از مسابقات لیگ به از سرگیری برنامه های بقیه آن فصل را با بازی در تیم اصلی شهرستانها با یک برنامه هنوز اعلام نشده است. MLS به حالت تعلیق در آن بازی در مارس 12, تنها دو هفته پس از 2020 نجومی آغاز شد.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>