مریض و عصبانی: برخی از بهداشت عمومی افسران در حال نشان دادن استرس از coronavirus

پس از منطقه خلیج county رهبران دستور ساکنان به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس در مارس 16, ساکنان بسته بندی شده به پارک ها و سوپر مارکت راهرو و سواحل آخر هفته بعد. که تحت فشار قرار دادند یک بهداشت عمومی افسر به ظاهر نزدیک به لبه.

“اگر شما تصمیم می گیرید شما می خواهید برای انجام کاری خود را و خود را دنبال کنید قوانین شما بی احترامی همه ما” نوشته دکتر اسکات فردا بهداشت عمومی افسر سان متئو کانتی در نامه ای ارسال شده در دوشنبه به شهرستان سایت. “شما تف در چهره ما و شما منجر به مرگ و میر که به دنبال خواهد داشت.”

مارو به زودی شگفت زده برخی از همسالان خود و ترکیبات اما آن را نیز منعکس فشار مقامات بهداشتی در منطقه خلیج و در جای دیگر به عنوان طول می کشد یک بیماری همه گیر در حال افزایش تلفات. همانطور که از شنبه شب وجود دارد از 1700 مورد و 38 مرگ و میر در منطقه خلیج اوایل کانون virus.

تبلیغات

مقامات بهداشت در حال مسابقه برای محافظت از جوامع مختلف از یک ویروس قریب به اتفاق بسیاری از نقاط جهان. به عنوان آنها در حال پرداخت قیمت گزاف است.

روز دوشنبه در مارین کانتی بهداشت عمومی افسر دکتر Matt Willis اعلام کرد در یک ویدیو که او تا به حال قرارداد این ویروس.

“در خانه بماند. پناهگاه در محل. و حد هر چیزی خارج از خانه به تنها ضروری سفر, از آنجا که ما در حال دیدن نشانه هایی از ما پاسخ دهندگان در معرض بودن و کشیده شدن به دور از وظیفه او گفت:” از خانه خود همراه تنها با یک گیاه گلدانی.

ویلیس به قرنطینه و خود را دور از همسر و فرزندان و با توجه به شهرستان سخنگوی هنوز علائم, از شنبه.

تبلیغات

در همین حال برخی از مقامات در حال دشمنی با یکدیگر. روز شنبه, San Jose, مقامات اعلام کرد پیش بینی بیش از 2000 coronavirus مربوط به مرگ و میر در 12 هفته. که باعث سانتا کلارا کانتی مقامات به ساقه — اعلام کرد که “این مدل به اشتراک گذاشته شده توسط شهر سن خوزه … تولید نشده بود بررسی و یا بررسی توسط شهرستان سانتا کلارا.”

بر اساس قانون کالیفرنیا بهداشت عمومی افسران نگه داشتن قدرت فوق العاده ای بر زندگی روزمره است. نقض Bay منطقه پناهگاه در محل سفارشات برای مثال می تواند منجر به اتهامات جنایی.

در عین حال دامنه و شدت این بیماری در حال خروج مقامات بدون تاسیس نقشه راه به دنبال با توجه به سابق بهداشت عمومی افسران و کارشناسان.

“این در حال تبدیل شدن به یک بی امان, 24-7 فوق العاده شغل پر استرس گفت:” رابرت بنیامین 77 که یک بار به عنوان موقت افسر بهداشت برای شهر برکلی مشغول به کار 27 سال برای آالمدا کانتی در بخش بهداشت و درمان است و در حال حاضر semiretired, کار پاره وقت برای Sonoma County health department.

“هر کسی که می گوید این است که یک معامله بزرگ نیست و می پرسد چرا ما این کار (اجتماعی فاصله) نیاز به عینک جدید,” دکتر گفت: Benjamin شده است که به طور منظم در کنفرانس تلفنی با منطقه خلیج سلامت افسران در طول شیوع بیماری است.

فدرال و ایالتی و مقامات محلی در حال صدور یک درهم آمیخته از سفارشات خود را به جوامع و سلامت افسران در حال غرق چند تن از کارشناسان گفت. آن را کمک نمی کند که این افسران عدم کافی تست داده ها و تجهیزات حفاظتی.

“وجود دارد هر دو برنامه به عنوان به خوبی به عنوان شخصی عوامل استرس زا درگیر” بنیامین گفت. “مردمی که ما در حال دیدن تلویزیون و مطبوعات به نمایندگی از منطقه خلیج بیشتر شهرستانهای استان در حال انجام فقط یک کار بسیار دشوار.”

تبلیغات

دیگران به توافق رسیدند.

“به یاد داشته باشید برای این مردان و زنان جمعیت است که خود بیمار گفت: دکتر جاناتان فیلدینگ استاد بازنشسته به دانشگاه UCLA فیلدینگ دانشکده بهداشت عمومی بود که به نام او. “آنها وجود دارد برای جلوگیری از, پاسخ ارزیابی و نظارت بر سلامت کل جامعه در بسیار به همان شیوه یک دکتر را برای یک بیمار است.”

اگر چه مقامات بهداشتی آماده شدن برای pandemic, حوادث, انجام شبیه سازی با در نظر گرفتن کلاس های معتبر دولتی و ملی بهداشت افسر شبکه و دریافت آموزش از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از واقعیت تقریبا هرگز دقیقا آینه شبیه سازی کارشناسان گفت.

“شما باید به یاد بگیرند که هر تصمیم شما را وقتی که می آید به یک وضعیت اضطراری بهداشت عمومی تصمیم گیری ساخته شده است با ناکافی اطلاعات گفت:” دکتر ریچارد جکسون که در خدمت به عنوان کالیفرنیا دولت سلامت افسر تحت رژیم صهیونیستی است. آرنولد شوارتزنگر و کسی که خدمت کرده است برای نه سال به عنوان مدیر CDC مرکز ملی بهداشت محیط.

در طول سال, افسران در منطقه خلیج در حال ایجاد یک شبکه قوی. آنها بحث صورت روزانه پر کردن یک دیگر در ارزیابی وضعیت و ارائه ایده های تصمیم گیری و نگرانی.

“من نفرت را به آن صدا همه ‘Kumbaya,’,” دکتر گفت: لیزا Santora, Marin County معاون بهداشت افسر که در پا برای آلوده ویلیس. “اما ما واقعا به خوبی کار می کنند با هم مشترک و در اغلب موارد با اجماع.”

مقامات و کارشناسان می گویند کالیفرنیا بهداشت عمومی دفاتر منحصر به فرد با قدرت قوی تر از یکی می بیند در کشورهایی مانند نیوجرسی. وجود دارد, مقامات بهداشت منصوب توسط یک شهردار و جایگزین شده با هر تکرار از جدید دولت محلی جکسون گفت.

تبلیغات

در روز جمعه, Rush Limbaugh, یک محافظه کار همزمان رادیو میزبان پیشنهاد برای شنوندگان است که دولت و مقامات بهداشت شد “دولت عمیق” عوامل که در حال رانندگی در اطراف جوامع محلی خیانت در افرادی که معاشرت.

“آنها فقط فرض می شود چرا که آنها در دولت” گفت: Limbaugh که تحت درمان پیشرفته سرطان ریه است.

احساسات از جمله خشم بسیاری از خط مقدم مقامات بهداشت با توجه به ساعت های طولانی و خطرات آنها.

در ویلیس مورد او گفت که او شروع به احساس تب در روز جمعه با بدتر شدن سرفه. پس از او تا به حال یک سواب گرفته شده در یک درایو-از طریق coronavirus تست مرکز آزمون برگشتم مثبت یکشنبه گذشته .

به سان متئو را فردا او کاهش یافته است به صحبت می کنند با بار.

دکتر جان Swartzberg یک دانشگاه برکلی متخصص بیماری های عفونی گفت: سلامت افسر فوران بازتاب کلی ناکامی حرفه ای “تحت استرس زیادی و بدون منابع کافی.”

جکسون سابق دولت بهداشت و درمان, رسمی موافقت کردند, اگر چه او افزود که فردا می تواند باب روز آن را کمی.

“این یک دارایی به یک رهبر قوی,” او گفت:. “من از نوع موافق نیست و با ضرب و شتم مردم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im